2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen canım ben kızımda yalancı kasilma çok yaşıyorum anneme diyodum kesin evde doğururum ben anlamam sancıyı diye o da diyo du gelince anlarsın merak etme diye. Insan hissediyo anlıyor dogum sancısını kasılması farklı oluyo çünkü hissiyatı da farkli

Valla sağlam bi ağrı okuyo aslında buraya yazmak aklına gelmez nefes alıp veririm.dersin yazacağıma ama gelip geçici şeyler ürkütmek için söylemedim sankin yanlış anlama. Kolaycacik geçip gidiyo
Yok yok ürkmedim aksine hoşuma gitti anlamak istiyorum çünkü nasıl bir şey olacağını illaki o sağlam ağrı gelince telefon falan hikayedir ama ben başlangıçtaki o hafif ağrıyı anlayabilecek miyim diye düşünüyorum yoksa şiddetli gelince anlarız zaten

Anlarsin canim belinden karnına yayılan bir ağrı 10 dk 3 kere vurunca dogum sancısı diyor dr lar o zaman hast gitmeyi öneriyorlar ilk doğumsa

Merhaba bende 36. Haftadayım bugün doktorum bi makale yayınlamış gebeler için riskin %22 arttığına dair. Aşırı kararsızım ne yapsam bilmiyorum. Çok eşimde bende evden çıkmıyoruz herşeyi online hallediyoruz. Korkum aşı sonrası yan etki ateş belki daha kötü bir semptom aşlah korusun. Sizde aşı sonrası bi yan etki oldu mu? Birde doktorunuz doğumdan hemen sonra 2. Dozu olmada bi sakınca gördü mü? Doğum sonrası hemen olayım diyorum bi yandan.
o zamanda millet gelip gidecek benim antikorum oluşana kadar çok muhatap olacağım birileriyle

Gözün aydın sağlıkla büyüsün bebiş rahat geçmesine sevindim

Dakika tutmaya devam et canim K Kbo4 beklerken senin bebis mi gelecek ne

Bende hurma ve zemzemle tahnik istiyorum nasip olursa sadece ağzına deydirilip dua okumuslardı öyle hatırlıyorum
Zemzem i bilmiyorum da hurma dan eminim zemzem kendim için koydum birde 3 adet acve ye tek tek yasin okuyup biri başlangıç biri çıkışta biri de bebeğe olacak şekilde koydum çantama

Ops nasıl bir sancı istersen dakila tutarak takip et, doğumsa en kolay ve iyi şekilde atlatırsın umarım

Senin yerine heyecan yaptım valla ya haber ver bize de nasıl çok keskin ağrı mıydı geliyor mu yoksa bebiş

Aayyyy heyecan yaptım valla ya ben doğurana kadar bence birkaç kişi daha doğuracak bu gidişle
Heyecanli bekleyislere gectik gercekten benim ebe valizi almis geliyor senin kiz dedi ben de beklemedeyim senle ben bence ayni gun dogurucaz icime öyle geliyor her seyi ayni yasiyoruz cunki

Hangi egzersizler ? Squat çömelme disinda ?
Suquat çölmelme benim dediğim tam olarak suyun falan geldikten sonra sancın başladıktan sonra . Birde arkdaşım bunları yollamıştı doğum sancısı başladığında yanında birisi varsa onada tutunabilirsin.

Eklentiler

• 679A4FB7-4E30-40F0-AB5D-D0CF8379D76D.png
    412,9 KB · Görüntüleme: 61
  • BE727640-55AC-4309-BC07-4F38A9093375.png
    581,5 KB · Görüntüleme: 62
  • 88DC3929-FDA2-4EA7-BEEC-68032761A403.png
    506,9 KB · Görüntüleme: 60
Çömelme ve squat aklimdaydi bunlari da yapayim benziyor gibi. Bir de ince bele masaj da dogumu kolaylastiriyormus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…