2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sabaha karşı benimkini de hıçkırık tutmuştu WC e gidip geldim geçmesini bekledim uyuyamadım benimkinin de eskisi kadar bol hareketi yok ama sertleşmesi ve yer değiştirmesi var alanları daraldıkça ondan eskisi gibi hareket edemiyorlar
günümüz aynı seninle benim kız da daha narin hareket ediyor ve yer değiştiriyor. takılmamaya çalışıyorum okudukça hepim,zde aynı belirtileri görüyorum. sağlıkla kavuşalım azıcık kaldı zaten
36+4 bugün kontrole gittim oğluşum biraz zayıf kalmış 2450gr üzüldüm :KK43:
toparlar inşallah protein ve kavrulmamış kuru yemiş çok güzel kilo aldırıyor. doktoruna danış belki vitamine geri başlatır.

Gunluk 30/40 arası alıyırlarmış gayet iyi almış benim bebek öyle almış olsa 3800-3900 olurgideceğim gun ama ben o kadar alacağını snmıyorum38. Haftada gideceğim şimdi perşembeye inş sende de kanal felan dememiş zannımca kanala girince baskı arttığı için kemiklerde esneme yapıyor çatı muanesinde işler değişir benim bebekte yukarda bir kaç gundur kardeşlerimle geziyırum şehri banamısın demiyor kanalda olsa yırmi dk yuruyebiliyon dinlenmen gerekiyır birde habire idrara sıkışık hissediyon eskilerden biliyom bu gidişle DOktor indirecek bebeği tabi pozisyonunu değişmezs ise
Bu hafta doğum beklemediğini söyledi. Kanala girmemiş sanırım. Ama dediğin durum ben de epeydir var. Yürüyemiyorum, sık idrara çıkıyorum. Vajinamda baskı çok, otursam bile artıyor. Genelde uzanıyorum. 4 kilonun altında doğar sanırım.

Kızlar 36+3 te kontrole gittim. 2800 gr civarı dedi. Nst de ağrı çıktı magnezyum verdi. Vitamine devam 10 gün sonra kontrole gel dedi. 14 Eylül gibi alırız dedi. O zaman 39 artılarda oluyor. Bekler mi hiç bilmiyorum🤷‍♀️

Kızlar 36+3 te kontrole gittim. 2800 gr civarı dedi. Nst de ağrı çıktı magnezyum verdi. Vitamine devam 10 gün sonra kontrole gel dedi. 14 Eylül gibi alırız dedi. O zaman 39 artılarda oluyor. Bekler mi hiç bilmiyorum🤷‍♀️
Maşallah bebişe sağlıkla gelsin inşallah. Bekler inşallah vaktini annesi🥰

Ay hepinize imrendim :KK43: benimki inmemiş daha tembel nolacak :mad: doktor bana bir tarih vermedi şu zaman olur bu zaman olur diye bana hastane çantanı hazir tut her an gelebilir dedi açılmam falanda yok biz 40. Haftayı deviririz gibime geliyor
Ya ben de aynı durumdayım. Kanala girseydi en azından rahatlayacaktım. Sezaryene dönecek diye korkuyorum iş 🙁

Kızlar bende haberler güzel çok şükür. Bu sefer rahim ağzına alttan bakmadı üstten ölçüye göre de kısalma olmamış hatta uzamış ama karından bakınca hata payi oluyo dedi. Sonuc olarak kısalmamis, rahim agzi kapalı. Bebegin başı kanala falan girmemis daha gelmiyor yani, sonraki nst de sorunsuz çıktı. İlaçlara devam 10 gün sonra kontrol dedi. Eskisi gibi sürekli yatmana gerek yok agir is yapma ama ev içi hareketlenebilirsin artık riskli haftalari geçtik dedi. Haftamiz 35+4 suan kilo 2600 dedi. Çok şükür cok rahatladım 🙏 K Kbo4
Oh şükür güzel haberler 🥰

Ya ben de aynı durumdayım. Kanala girseydi en azından rahatlayacaktım. Sezaryene dönecek diye korkuyorum iş 🙁
Beni de ekleyin kizlar 😁 yarin kontrolum var ne yorum yapacak cok meraktayim. Eger hala kanala girmemisse doktorun alternatif plani ne olur onu soracagim. Insallah bizi cok bekletmeden gelir bebisler saglikla.

Ya sağlıklı beslendiğimi düşünüyordum halbuki kuruyemiş vs hep tüketiyorum ama 1 aydır vitamini doktor bıraktırdı ondan mı acaba diye düşünüyorum çünkü 3.5 haftada 450gr falan almış. Ha 3 haftada yine 3 kilo olur tabi ama insan kendisine kızıyor :KK43:
Vitamini niye bıraktırdı ki doktor bana multivitamini doğuma kadar kullan dedi hatta doğumdan sonra kullananlar da var

Maşallah 🧿 boyu çok iyi kilosu normal ideal prenses 🤗
Sağolasın bacım aklımdaydın bugün hatta seni etiketlemeye çalıştım yapamadım heralde 😅 bu sefer çok kilo almamış kilo ideal çıktı ama artışı öncekine göre daha azdı ben muz falan hep aksattım bak hemen farkediyor bence biz muz ceviz süt falan bunlara ağırlık verelim gene 🥰🙏🏻

Hahahah yakaladın beni evet haftaya düştüm şükür yüzsüz gibi gidiyom hissetmişsem siz çağırdınız dicem göğsümü gere gere 😅😅 doktor dedi ki artık haftalık kontrol edicem haftaya gel dedi . Dedim hocam tam bize göre seve seve geliriz biz dedim gülüyo adam 🤣🤣
Sen de durumlar nasıl kız doğum ne zaman olcak teyikteyim sana 😅🧿
Kontrole gidince; "hayırdır dr ne vardı ? çağırdınız geldik" dersin artık 😝 yarın kontrol var. Dr tahmini bişey der herhalde. Umarım inceden açılmalar başlamıştır. Yorulmak istemiyorum doğururken 🤓

Kontrole gidince; "hayırdır dr ne vardı ? çağırdınız geldik" dersin artık 😝 yarın kontrol var. Dr tahmini bişey der herhalde. Umarım inceden açılmalar başlamıştır. Yorulmak istemiyorum doğururken 🤓
Heheh sorma öyle derim artık 😁 hadi bakalım haberler yarın sende o zaman . İnşallah istediğin gibi olur açılman olmuştur hatta yorulma sen bir kere hapşır bebek doğmuş olsun 🤣

Benim gibi WC ye kalkıp sonra da uyuyamayan varmı🤔 saat 4 ten beri uyanigim. YouTube videoları izleyip uyku gelsin diye bekliyorum ama nafile. Bir tane kolik masaj videosuna denk geldim, umarım lazım olmaz ama ne olur ne olmaz diye izledim🙈

Al benden de o kadar bu sabah 4ten 6.30 a kadar ayaktaydım. Artık vücut bizi hazırlıyor sanırım uykusuz gecelere 😅

Kizlar dogumhaneye bebek icin nasil kiyafetler vereceksiniz? Alt ust takim diyorlar hep ama en sevdigim tulumu sectim hata mi ederim sizce kirlenme vs acisindan? 🤔 ilk cikista takim takim olmasi guzel olur gibi gelmisti

X