2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de annemle ablamı tembihledim sakın lohusalıgımı kv ye bırakmayın nasılsa o var o gidince biz geliriz demeyin dedim. Yok geliriz tabiki kim olursa olsun biz dururuz yanında dediler, daha simdiden ben onlara sipariş veriyorum incir kompostosu yapin sunu yapın söyle davranın bana diye. Kayinvalidemle o süreci basbasa gecirmeyi düşünemiyorum Allah korusun

Konuyu tam anlamadım ama bu kadar da sessiz kalmam Ben, belki en yumuşak yüzlü, çekingen benim şurada ama hsmilelik gerginliği ile uğraşamam kimseyle, tövbe tövbe, kızarım valla, Ebrar arkadaşa dicem de etiket yapamadım, Ebrar in devamını unuttum
Şimdi gördüm,iyisin dimi? Kasılma hep var bende,bı yerde toplanıyor, tarzı öyle, kasik ağrısı da zaten uzun olmadigi sürece normal, 1_3 saniyelik giriyordur

Ana gibi yar olmaz ya, Allah başımızdan eksik etmesin, vefat edenlere Allah rahmet eylesin

Merhaba. 34+6 da 2485 di kilosu benim kızımın. Doktor da öyle çok küçük falan dememişti. Ilk zamanlar kilosu daha önden gidiyordu, şimdi normali yakaladı diye düşünüyorum beninkinin.
Demek ki aslında olması gereken kiloda sanırım bizim doktor büyük oğlana göre hesap yapıyor o zaman. Ama ultrason da da hafta olarak geri çıkıyor

İnşallah büyürler biraz daha. Ben haftalık yakın takip olarak gidiyorum son 1 aydır. Geriden geldiği için sık çağırıyor daha da gerilerse farkedelim diye. Bugün başıda yerleşmiş dedi nstye giriyorum zaten 1 aydır bugün iki kere girdim birinde hareketleri az çıktı diğerinde biraz daha iyi ama yine de dikkat et bu hafta herhangi birşeyde gel dedi

Aynen bugün dedi 3000ü bir görsek iyi olur dedi o zaman sıkıntı oluşturmaz dedi. İlk oğlum kilolu doğduğu için sanırım benimde doktorunda beklentisi bu yönde ilerledi. Ayy kimler doğum yaptı ben hiç hazır değilim daha

Aynen o benim de aklımda ama anesteziden sonra takılması bile irrite olmama sebep oluyo ay bı ürperdim yine bak neyse muhtemelen boşuna düşünüyorum bunları o an her şey bir anda olup bitecek.
Bazen kendi kendime; acaba genel anestezi mi olsam diyorum ama o da iyi değil diyorlar. Anne bebeğini göremiyormuş, düşününce insanın içi ürperiyor gerçekten iyi düşünelim, iyi olsun

Çok dikkat et, kendini yorma stres yapma saglikla gelicek inşallah annesi

Vallahi içim ferahladı yorumları okuyunca gelmez gelmez fikir beyan ediyoruz sonuçta

Benim hepsi birbirinin aynı. Hiç biri elini taşın altına koymaz hepsi birbirinden bekler sonunda ben yaparım

Seni anlayan bir abla abi yokmu konuşup anlatsan durumu . Hani ben öyle yapıyorum annemle ilgili bir durum olduğunda. Çaktırmadan konuşuyup annemle hallediyorlar.
Kardeslerime de ayni yapiyor canim deseler de ne olacak ki. Kizkardesimle konusuyoruz arada 4 ay oldu dogum yapali ona da aynisini yapmis.

Annen en azından bak iş güç düşünüyor ne güzel gerçi odak noktası biraz değişik ama olsun yine de yardımcı olur. Ama en güzeli evi oluşu arada nefes alırsın benim ev küçük eşim bir noktadan sonra söylenir rahat edemiyorum diye
Başın sağolsun canım. Benimkinin çok gelesi var çok istekli ama işte iş güç olayı yok ben lohusa halimle çok yorulursam bir yolunu bulup gönderirim baktım sorun olmuyor kalsın istediği kadar.

Oflayip poflayarak kalacağına bırak gitsin daha iyi. Temizlik yemek hallolur da moral motive önemli, o dışarıdan alınamıyor. Bize de en gereklisi moral lohusalıkta
Git diyemiyorum ki kendi kendime idare ederim aslinda doguma kadar ama git denmiyor maalesef. Dogumda ve sonrasinda azicik destek yeter fazlasini istemiyorum.

Ebeye sordum.ben karin yamulmasini o kasılma değil tek başına dedi. sanci belden karna yayiliyor tam kasıkta değil de üstte de oluyo dogum sancısı anlamamak mümkün değil

Sag ol canim. Benim annem de gelmeye çok istekliydi erkenden de geldi ben çagirmadim da. Ama iste sonuc bu napalim anne iste bize de kismetten bu anne dustu. Aslinda alistim bu haline ama laflari olmasa laflariyla çok kiriyor. Geçen gun komsum geldi ne guzel geldin kizina destek oluyorsun diyor kadin , annemin cevabi bilmem guzel mi oldu ki keske gelmeseydim gideyim bir daha gelmem zaten çok sıkıldım burda gezecek yer yok diyor kadin bana bakti ben guldum baska konu actim gectim napim. Ben dayanamazsam diye dusunmuyorum dogum sonrasini ayaga kalktigimi gorunce gidecekmis zaten

Insallah istedigin gibi gider her sey
Ben her seyi ayarladim da noldu oglumun dogumunu babasi goremedi

Meryem ana eli otunu sanci başlayınca koyucaksin suya değil mi?? Yoksa.38+ lara geçince mı bende bu doğumda denicem inş heryerde sanci başlayınca diye okudum da öncesinde de ise yarar mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…