2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba, bende 10 gün önce gittiğimde 1 hafta geriye düştüğünü söylemişti ve 1400 Gr di. Bu süre içinde bol bol protein, kuruyemiş, muz, yumurta falan yedim. Sanırım ise yaradı 🤗 sizde üzülmeyin biraz proteini artirinca düzene giriyorlar❤️😊
Ay maşallah ne güzel bende yumurta muz kaşara yüklendim kuruyemiş de çok önemli dediğiniz gibi . İnşallah sağlıkla dünyaya getiririz 🤗🤗👏❤️

Bir arkadaştan gelen liste bu şekilde, hastanede deneyimledigi eksiklikleri bu şekilde liste yapmış. Belki sizlerinde işine yarayabilr diye paylaşıyorum❤️
Screenshot_20210807-225939_WhatsApp.jpg

Kızlar haberler kötü. Nst de hiç sancı çıkmadı ama rahim ağzı 1 haftada 32 den 28 mm e düşmüş. Dr yat sürekli dedi, bebek 2100 gr olmuş suyu hareketleri hersey normal ama bir haftada neden bu kadar kısaldı bilmyorum çok kötüyüm. İlaclara devam dedi 😢
Benim 32. Haftanın içinde rahim ağzı 2,5 cmdi doktorum herhangi kötü bir şey söylemedi. O kadar moralini bozma derim 🤷🏻‍♀️

Benim 32. Haftanın içinde rahim ağzı 2,5 cmdi doktorum herhangi kötü bir şey söylemedi. O kadar moralini bozma derim 🤷🏻‍♀️
Aaa emin misin 2.5 dediğine? Bana ilac verdi yat sürekli dedi ve haftada bir çağırıyor bakıyor ikidir. Yine cumaya gel bakicam dedi.. sana yat demedi mi? İlaçları kullanmasaydin dogururdun simdiye dedi

Aaa emin misin 2.5 dediğine? Bana ilac verdi yat sürekli dedi ve haftada bir çağırıyor bakıyor ikidir. Yine cumaya gel bakicam dedi.. sana yat demedi mi? İlaçları kullanmasaydin dogururdun simdiye dedi
Evet eminim, bir sonraki kontrolde en son böyle konuşmuşuz diye tekrarlamıştı hatta. Ben çok yürümüştüm 30-40 dk yürü dinlen dedi sadece, öyle 10-15 bin adım atma dedi (o ara atmıştım)
Yine dinlen tabi ki hiç kendini zorlama ama çok da moral bozma derim kendimi ve doktorumu örnek göstererek 🤷🏻‍♀️ Tabi ki yanlış yönlendirmek istemem ama o kadar üzülme demek istedim

Evet eminim, bir sonraki kontrolde en son böyle konuşmuşuz diye tekrarlamıştı hatta. Ben çok yürümüştüm 30-40 dk yürü dinlen dedi sadece, öyle 10-15 bin adım atma dedi (o ara atmıştım)
Yine dinlen tabi ki hiç kendini zorlama ama çok da moral bozma derim kendimi ve doktorumu örnek göstererek 🤷🏻‍♀️ Tabi ki yanlış yönlendirmek istemem ama o kadar üzülme demek istedim
Anladim..benim dr mu cok pimpirikli seninki mi cok rahat onu anlamadim ama yine de rahatladim canım çok teşekkür ederim Allah tam vaktinde sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Kızlar geceleri zor uyuyorum nasıl migdem kursagim yanıyor anlatamam. Sona doğru gidiyoruz diye mi acaba😥kalktım bu saatte soda içiyorum bir kaç saat öncede içmiştim. Progestan yan etkisi mi son dönemdeyiz diyemi migrenin acimasindan yanmasından uyuyamiyirum aynı durumda olan var mı??
Yatınca nefes alamamaktan uyuyamıyorum uykusuzluktan bayılıcam az kaldı biri beni boğazlıyor sanki..
Ben oturarak uyuyorum baska turlusu zor oluyor. Mide bulantisi, yanmasi , nefes darligi yatamiyorum uyuyamiyorum hepimiz ayni durumdayiz son zamanlar oldugundan galiba.

Anladim..benim dr mu cok pimpirikli seninki mi cok rahat onu anlamadim ama yine de rahatladim canım çok teşekkür ederim Allah tam vaktinde sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Ben kendi doktorumu da pimpirikli bilirim bu arada ama bilemedim 😁 inşallah vaktinde sağsalim doğarlar. Ağustos annelerinde okuyordum rahim ağzı çok fazla kısalan kişiler de vardı, tedbirlerle onlar da zamanında doğum yaptılar 🙏🏼

Çok teşekkürler canim, 32+1 deyiz bugün🤗 Çok kilolu olmasını beklemiyorum ama en azından ele avuca sigsin:)
Çok kilolu olması iyi değil solunum sıkıntısı yaşayabiliyorlar ama tabi dediğim baya bi kilolu oluyor.
Aynen sağlıklı olsun ele avuca sığsın 😊 bende en son 30+5 de gitmiştim 1600 demişti bugünde kontrol sürem vardı 31+6 ydım 1 haftada ne kadar kilo almıştır diye merak ediyordum . Ama doktor ameliyata gitmişti ve hastalardan bana sıra gelmedi öğrenemeden geldim 😅

Kızlar Efenin_Annesi Efenin_Annesi 'ın,eski adıyla ballı lokmanın suyu gelmiş doğuma gitmiş 😊 Normalde doktor yarına gün vermiş onu da ana sayfada mesajını gördüm bi nasıl diye bakıyım dedim, ikiz topiğinde yazmış 😊
Dogum yaptim kizlar 🤗 cok sukür iyiyiz sirada bekleyen siz güzel anne adaylari saglikla sihhatle yavrularinizi kucaginiza alin insallah💜💜💜

X