2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Suan 32+5 canım. Belimin iki yanında başlamıştı 3 hafta falan oluyo ama dün akşam farketmemistim sabah resmen karnımın altlarinda başlamış hatta kolumda bile başlamış sürekli yağladigim halde. Zaten karnim bu hafta birden daha bı fazla büyüdü gibi geliyodu bana

Kızlar daha önce konuşulmuştur mutlaka ama aklımda kalmamış. Ates ölcer aldınız mı? Koltuk altından ölçülen mi daha iyidir temassız olanlar mı acaba ne düşünüyorsunuz?
Ben braun kulaktan ölçer aldım canım.. yaşa göre uyarı filan veriyor. Çalıştığım dönem anaokulunda da braun kullanıyorduk oldukça güzeldi o sebeple seçtim

Kızlar ilk gebelik olduğu için bilmiyorum tecrübeli anneler randevum 16 ağustos söylermi bilmiyorum ama sezeryana kaçıncı haftada alıyorlar acaba

Kızlar daha önce konuşulmuştur mutlaka ama aklımda kalmamış. Ates ölcer aldınız mı? Koltuk altından ölçülen mi daha iyidir temassız olanlar mı acaba ne düşünüyorsunuz?
Canim gecenlerde benim klimayı hiç kapatmamam nedeni ile kızım hafif ateşlendi. Hem alın, hem kulak, hem cıvalı eski usul ateş ölçer, hem de koltuk altı yari otomatik olan ateş ölçer ile ölçtük. Hastaneye goturdugumuzde en doğru ölçen kulaktan yaptığımız ölçüm oldugu anlaşıldı. Hepsini test etmiş olduk temassız deneyimimiz olmadı sadece. Bizdeki Medisana alından ve kulaktan ölçer olandan

Ona da bakiyim cok teşekkür ederim ne kadar çok cesit var insanin kafasi karışıyor

Kızlar doğum yaptıktan sonra karnımız hemen inmiyor hatta salakça şaka falan yapılıyor ya içerde mi unuttular vs diye ay her neyse yani ne zaman iniyor acaba

Dün saglik ocaginda tahlil vermistim bugun sonucu aldim doktor bi yorum yapmadi smdi eve gelince baktim wBC lök 24 cıkmış bileniniz varmi onemli biseymi bu doktora haftaya gidecegim aklima takildi belki bileniniz vardir diye yazayim buraya dedim

Eşim alindan ölçülenden almıs benden habersiz bide koltuk altindan ölçülen var bende ikisinide kullanicam

Kızlar doğum yaptıktan sonra karnımız hemen inmiyor hatta salakça şaka falan yapılıyor ya içerde mi unuttular vs diye ay her neyse yani ne zaman iniyor acaba
Ben doğumdan 10 gün sonra kontrole gittim, kapıda bekleyen hasta yakını sizin doğum ne zaman dedi bana ben doğurup geldim dedim. kadının bir bakışı vardı evlere şenlik
şimdi gülüp geçiyorum ama o zaman baya üzülmüştüm.
neyse ben doğum sonrası miyom ameliyatı olduğum için karnım normal sezaryenden farklı olarak şiş kalmıştı bir müddet. ama 3-5 güne kalmaz şişliği iniyor sonrasında da azalarak kayboluyor diye biliyorum, bünyeye de bağlı. sen gençsin çabuk toparlar diye tahmin ediyorum.

Ayyy kadına mı kızsam sana mı üzülsem bilemedim çok geçmiş olsun bu arada. Inşallah bizimde hemen iner çok büyümedi şuana kadar karnım ama daha vaktimiz var

Çok teşekkür ederim bakalım nasıl olacak
Neticede bebek plesentası çıkıyor ve inmiş oluyor sdece rahim buyuduğu için onunşişkşnliği oluyor o da zaten kırk gune önceki boyutuna dönuyor ben hemen çıkınca bayağı inmiş oluyor ama galiba hemen sarıp korse giyinmediğim için gaz doluyor o boşluğa gaz sıkıntısı çok yaşıyorum bağırsaklarım serbest kalmış gibi sanki yayılıyor sende öyle bir durum olmaz zannımca birde ilk önce insn karnını kontrol ediyor gitmiş mi diye

Ablam hamilyken öyledi doktor beyaz ekmek yok dedi. Komple ekmek yemiyordu . Bendede ne zaman beyaz ekmek yesem sabah şişlikle uyanıyorum bol su iç. O yüzden haftada bir beyaz ekmek yiyorum sadece genelde kepekli ekmek yiyorum…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…