2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hiç hoş değil gerçekten kocaman insanın böyle düşüncesiz lafları. Umursamadıkça da hangi birini umursamyacaksın 5 dakikada 10 tane sey geliyor aklına yaptıklarından.

2 gece kalma ihtimaline karşı bence en az 10 iyi gibi. Ben 15 tane koydum tedbiren hastane biz de veriyoruz dedi ama koydum gitti

Çok üzüldüm şimdiden Allah kolaylık versin canım sana. Odaya kitlenme fikri mantıklı geldi bana

Off offf sadece çanta içine koyacağım şeyleri bile tek seferde utuleyemedim sıcaktan 2 güne böldüm. Gerçekten daha önce yapan arkadaşlar ellerinize sağlık iyi yapmışsınız

Çok gecmıs olsun canım Rabbim acil şifalar versin inşallah. Hayırlı olsun bebeğin saglıklı mutlu uzun ömürler diliyorum

Valla bebeğin yanına sen ve evde senle kalacak dısında kimseyi maskesiz bile koyma. Küsen küssün bir daha gelmeyecek gelmesin umrumda bile değil. Öpmek zaten ayrı bir olay ben bile öpecegımı sanmıyorum yani bir de millete öptürmek asla

Bana hep kaşar peyniri ve pekmez-tahin karışımını diyorlar. Şimdiye kadar yemedim ama yicem bu hftdan sonra kilo almayayım gereksiz diye önce yemedim

Off offf sadece çanta içine koyacağım şeyleri bile tek seferde utuleyemedim sıcaktan 2 güne böldüm. Gerçekten daha önce yapan arkadaşlar ellerinize sağlık iyi yapmışsınız
Her şeyi yıkadım kurudular ama ütüleyemedim. İlk etapta ben de aynı şekilde çanta içine koyacaklarımı halledeceğim. Onu bi kafamızdan atarsak diğerleri zaten işin şov kısmı 1 yaş giysisi bile var içlerinde.

kızlar selam, avent elektrikli göpüs pompası aldım sterilize edicem. kitapçığı okudum normal yıkayın demiş temiz bir bezle. aramızda hiç bilgi sahibi olan var mı, sterilizasyon sadece bu kadar mı? hastanede var ama öğrenmek için hastane çantasına koyacağım, hemşireler gösterir.

Çok şükür cok mutlu oldum

Bana hep kaşar peyniri ve pekmez-tahin karışımını diyorlar. Şimdiye kadar yemedim ama yicem bu hftdan sonra kilo almayayım gereksiz diye önce yemedim
Küçük mü sizinki de? Pekmezi yiyemem suyu arttırıyor şeker ama kaşar peynirini yiyeceğim. Zorla her gün et yiyip 3 hafta sonra kontrolde bi değişiklik olmazsa çok üzülürüm. Çünkü hızlıca kilo alıp sonra durup +13 kiloya geldim boşu boşuna 10 kilo almak istemem son ayda nefesim daralmasın diye.

Biberonunu kaynar suda bekletebilirsin. Sonrakilerde de yine bebek biberon temizleme sıvısıyla yıkamıştım tüm parçaları, motoru hariç tabii.

Yok kilo normal seviyede gidiyor. Benim en çok yediklerim semiz otu ceviz süt peynir yoğurt yumurta. Bunlar her gün düzenli. Sürekli et yemiyorum ayrıca hiç balık yiyemedim omega 3 alıyorum

Yok kilo normal seviyede gidiyor. Benim en çok yediklerim semiz otu ceviz süt peynir yoğurt yumurta. Bunlar her gün düzenli. Sürekli et yemiyorum ayrıca hiç balık yiyemedim omega 3 alıyorum
Gayet güzel beslenme maşallah. Ben de bi elimden geleni yapayım da umarım normal kiloya gelir.

Bunun et yemekle alakalı olduğunu düşünmüyorum aslında. 21 yaşındayım doğduğumdan beri vejeteryanim diyebiliriz çok denemişler bebekken çocukken yememişim et türlerini. Aklım erince yememeye devam etmişim. Oğlum en başından beri gelişim olarak ileri cüsse kilo vb ileri. 24. Haftada gebelik şekeri çıkmadan önce de sonra da böyleydi hatta şekerden dolayı iyice diyet yapar oldum çok yiyorum ama düzenli yiyorum anlık irileşmemesi ve şekerin etkilememesi için bebeğin. Bence bünyene göre yediğin sürece yeterli vitaminleri demiri vs aldığın sürece bir sorun olmuyor.

İnşallah sağlıcakla kilosunu alır biraz daha zamanında gelir. Allah sağlıkla atlatmanızı nasip etsin

Sezaryende 2 gün kalınıyor görüştüğüm hastaneler öyle dedi 5 bana az gibi geldi 10-15 tane koyarım zaten preslenmiş gibi çok yer kaplamıyor

Ben 7 8 kez değiştirdiğimizi hatırlıyorum ilk zamanlar. Benim doktorum 1 gece kalacaksın dedi. Koronadan dolayı imiş.

10 koymustum snra 5 tane daha ekledim 15 koydum fazla olsun eksik olmasn nolur nolmaz

2 gece kalma ihtimaline karşı bence en az 10 iyi gibi. Ben 15 tane koydum tedbiren hastane biz de veriyoruz dedi ama koydum gitti
Hepinize çok teşekkür ederim cevaplar için. 15 tane koyayım ben de. Ne olur, ne olmaz. Dediginiz gibi zaten çok yer kaplamıyor ve o valiz nasılsa gidecek

Çok geçmiş olsun. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeğimizi inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…