2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geldimmm
Suyu 1 hafta daha idare eder dedi bebegin dopler kalp atisi da sukur guzel dedi buyuk ihtimalle suyu az oldugu icin hareket alani dar bol bol dinlen cok vucut terle su atmasin bi de dedi sukur icim rahatladi geldim
Cuma gunu bakalim kendi doktorum ne diycek
Destekleriniz icin cok tesekkur ederim :KK19:
Çok sevindimmm. Vallahi bana dert olmuştu 🙈

Geldimmm
Suyu 1 hafta daha idare eder dedi bebegin dopler kalp atisi da sukur guzel dedi buyuk ihtimalle suyu az oldugu icin hareket alani dar bol bol dinlen cok vucut terle su atmasin bi de dedi sukur icim rahatladi geldim
Cuma gunu bakalim kendi doktorum ne diycek
Destekleriniz icin cok tesekkur ederim :KK19:
çok şükür çok sevindim :KK200: suyunu yine 89 ml mi ölçtü yoksa değişiklik var mı?

Eveeeet :KK43: hele ki banyo da başkası yıkanmışsa asla giremiyorum oraya resmen termal gibi geliyor bana 😀😀😅😅😅😅
Kesinlikle 😁 neyse ki Ağustos’un 15’inden sonra havalar serinleyeceğini söylüyorlar. Çoğu gitti azı kaldı 🤩

Son düzenleme:
Kızlar aşı oldunuz mu? Bu delta varyantı çok korkutuyor beni biran önce doğum yapsam da aşıyı olsam diyorum..özellikle biontech olqn var mı hamileyken?
Ben de BionTech oldum, hamileler üzerinde denenmiş ve bir yan etkiye rastlanmamış. Aşının yan etkisini de yaşamadım, ikinci dozu da bu ay olacağım.

Ya okuyorum hep hediye alıyorlar bende öyle öğrendim demk ki gerekiyor diye düşündüm 😬😅
İşte aslında kimisi tatlı çikolata veriyor kimisi daha özel olsun istiyor anladığım kadarıyla bir şeyler yapıyorlar 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Bizim tüp bebek olduğu için teşekkür mahiyetinde ben de hediye almayı düşünüyordum ☺️

çok şükür çok sevindim :KK200: suyunu yine 89 ml mi ölçtü yoksa değişiklik var mı?
Bu baska doktordu kuzum o yuzden sormak istemedim simdi ultrason cihazlari farkli farkli olcuyo diye o da soylemedi zaten
Sadece minik minik cepler oldugunu iralarda sular oldugunu soyledi 1 hafta daha idare eser dedi
Simdi cuma gidcem ya orda ogrenirim ne olup bittigini 🥰

Bu baska doktordu kuzum o yuzden sormak istemedim simdi ultrason cihazlari farkli farkli olcuyo diye o da soylemedi zaten
Sadece minik minik cepler oldugunu iralarda sular oldugunu soyledi 1 hafta daha idare eser dedi
Çok geçmiş olsun, güzel haberler almanıza sevindim, inşAllah vaktinde sağlıcakla doğar bebeğiniz🙏🏻 🌸

Anladım öyle olursa bebiş 36 yı da doldurur inşallah 🥰

Bağırsak dolanması varmış bebeğimde ve hareketleri azalmıştı kontrol için acile geldim strese girmiş kalp atışlrı düşmüştü acil olarak sezeryana aldılar çok teşekkürederim dualarınız için
Geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşip bebeğiniz kucağınızda sağlıkla evinize dönersiniz

Insaallah canim cok korkuyorum bebegi küvöze alip beni eve gondercekler diye
Kilosuna 2.500 dedi ama 1 hafta da o kadar aldi mi sasirdim
Korkma canım kilosu iyi sağlığında bir sorun olmadıkça almazlar küveze alsalar da çok kalmaz çabuk çıkar Rabbim korusun bizleri de yavrularımızı da inşallah 🤲❤️

Insaallah canim cok korkuyorum bebegi küvöze alip beni eve gondercekler diye
Kilosuna 2.500 dedi ama 1 hafta da o kadar aldi mi sasirdim
no, kötü düşünme
beraber çıkacaksınız sağlıkla ve mutlulukla eve beraber geleceksiniz.
bunları düşün, insan ne düşünürse bilinç altına o yerleşir ve onu yaşar.
boşver kötüyü şimdi. eve gelince neler yapacaksınız onları hayal et.
oğlanın tepkisini, evin kokusunun nasıl değişeceğini düşün :)

X