2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hepsi çok güzelmiş. Doğum yapacağınız hastaneyede bir bakın belki onlar veriyordur. Hediye sepeti veriyorlar hepsi var içinde

Bazı günler çok uyuyor olabiliyorlar belki uykusu vardır annesi, insallah güzel haberler alırsın uykucu bebişin varmış der dr. Gecen gün memleket ten 2 saat yolculuk ile eve geldim ki, hiç sarıslmadım o gece ve sabahı bizde neredeyse hiç hareket yoktu, dinlenince basladı kıpırtılar. Belki yorgunsan da etkili oluyor onu demek istedim.

Haklisin canim yorgun oldugumuz zamanlarda uyuyolar ama benim suyum.bitmis doktor zaten dikkat et demisti o yuzden korktum
Yoksa onceki haftalar cok takilmiyordum bu kadar

Benim durumum da bayağı kötü baktı baktı doğru düzgün suyu yok ölçemiyorum bile dedi neden nasıl bu kadar susuz kaldı anlamıyorum gerçekten çok şaşırdım. Doktorunuz küvözde kalma durumuna ne diyor daha çok küçükler
Aynen ev işi çocuk derken ilk gebelik gibi olmuyor tabi ama hareketliliğin bu kadar çocuğu etkileyeceğini düşünmezdim inşallah düzeltebiliriz suyunu bakalım

Çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah yavrunuza kavuşun bir an önce

Acil sezeryana neden aldınız benim de erken Doğum riskim var da su azlığından

Doğru gerçekten süt yumurta yoğurt ne bileyim gerçekten hergun yemeye çalıştım kilo almadım pek,4 kilo aldım ona vicdan yaptım zorlasanda olmuyor aynen bi üzüldüm senin gibi kafaya takıyor insan
Ben 12 kilo aldım şuan ona rağmen öyle.. hani bunlar bir yere kadar demek ki gerçekten ..
hatta eşime o gün söylemedim böylemiş diye daha dün söyledim çünkü insan bi garipsiyor geri lafını duydugunda.. bakalım sağlıklı olsunlarda doğunca hemencik toparlarlar Allahın izniyle

Kızlar doktora hediye ne zaman vereceksiniz? Ben doğumdan önce 37-38 de versem mi diyorum doğum sonrası fırsat olurmu bilemedim..
birde doktorun yanında hemşireye de hediye vermek gerekir mi sizce? Bilemedim iki kişiler onlar da

Hediye mi neden? Hiç duymadım, bizim buralarda bu adet yok galiba. Sadece doğum sonrası kontrole gittigimizde doğum katı hemşireleri ile doktora baklava birakmistik

Çok geçmiş olsun Rabbim kısa sürede şifasını versin toparlasin minigimiz inşallah

Hediye mi neden? Hiç duymadım, bizim buralarda bu adet yok galiba. Sadece doğum sonrası kontrole gittigimizde doğum katı hemşireleri ile doktora baklava birakmistik
Ya okuyorum hep hediye alıyorlar bende öyle öğrendim demk ki gerekiyor diye düşündüm
İşte aslında kimisi tatlı çikolata veriyor kimisi daha özel olsun istiyor anladığım kadarıyla bir şeyler yapıyorlar

Haklisin canim yorgun oldugumuz zamanlarda uyuyolar ama benim suyum.bitmis doktor zaten dikkat et demisti o yuzden korktum
Yoksa onceki haftalar cok takilmiyordum bu kadar
Canım zaten başkası yazsa diyeceğimiz, çikolata ye, soluna dön dinlen olur. Ama senin suyundan kaynaklı böyle bir durumda doktoruna gitmen, onu haberdar etmen çok önemli. Kalp atışını duymuşsunuz, için rahatlamıştır ama sen yine de doktorunu bilgilendir. Eşin dr olabilir ama herkesin uzmanlığı farklı.

Allahım tez zamanda şifa versin, çabucak toparlasın inşallah. Sizi de tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün.

Cok enteresan ama korkuyorum kuzum ya
Sanki doktoruma gitsem hemen alivericek bebegi o küveze ben eve elim bos dönücem gibi
Ikinci bebek daha sogukkanli olurum diyodum ama oyle olmuyomus ya
Yakinlarda arada bi bebegi gormek icin gittigim klinik var oraya bi gidicem bakalim duruma gore olmadi kendi doktoruma da giderim

Çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah yavrunuza kavuşun bir an önce

Acil sezeryana neden aldınız benim de erken Doğum riskim var da su azlığından
Bağırsak dolanması varmış bebeğimde ve hareketleri azalmıştı kontrol için acile geldim strese girmiş kalp atışlrı düşmüştü acil olarak sezeryana aldılar çok teşekkürederim dualarınız için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…