2021 Aralık Anneleri

Kızlar ya ben hala doktor bulamadım inanır mısınız en az 10 doktora girmişimdir hiç memnun kalmadım doktoru sevsem hastaneyi sevmedim... Pendik’te bana doktor önerir misiniz lğtfen?
Adatıpta Ünal bey var İlker İnan hoca var. Çok memnun giden herkes. Adatıpı denedin mi

Günaydınlar sıcaktan erimek üzereyim sizde 😶‍🌫️durumlar nasıl fil yavrusu gibi hissediyorum 3 litre su kesmiyor patlıcam 😫😫 birde saç kesme konusunda ne diyorsunuz kesmeyi düşünüyorum sıcaklarda çekemiyorum çok uzunda değil ama hormonlar tavan sanırım😵‍💫 yüzümden terler boşalıyor 😶‍🌫️😶‍🌫️ Aşırı ter atıyorum
Ben kestiricem bayrama girmeden çok uzun ugrasamiyorum kıvırcık bide tarayacak mecalim yok

ayy evet o da insanı iyice mayıştırıyor canım ben de iki hafta evden çalışmıştım daha çok yoruluyordum. bi de sandalye çok zor ya otur otur kuyruk sokumum ağrıyor iyice ya
Hemoroid için simit yastıklar oluyor ya ortası boş onlar iyi gelebilir kizlar ben önceden kpss ye öyle hazirlanmistim iş yerimde de kullanıyorum

Aradan dan diye dalıyorum canımlar fetal dna sonucum temiz geldi, bebeğin kız olduğu da kanıtlandı böylece 🙏🏻 artık içim rahat sevinebilirim yavrukuşuma 🎉🎉🎉

Gözünüz aydın. Sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah. Sizin free beta ve papp değeriniz kaçtı acaba

ayy evet o da insanı iyice mayıştırıyor canım ben de iki hafta evden çalışmıştım daha çok yoruluyordum. bi de sandalye çok zor ya otur otur kuyruk sokumum ağrıyor iyice ya
3 aydır böyleyiz biz Ama yine de şükür evdeyim diğer türlü hiç çekilmez bulantılarımda devam ediyor hala Allah yardımcımız olsun

X