2021 Aralık Anneleri

Bence de cinsiyetle alakası yok. Benim sabahları çok kötü oluyor hiç bir şey yiyesim gelmiyor her şey kokuyor kilo bile vermişim inşallah kısa zamanda geçer 17. Haftamda kendi dr randevum var bakalım o ne diyecek cinsiyete pipisini gördükten sonra değişmez heralde aslında herkes ikili testte öğrenmiş cinsiyeti erkek olanlar ama benim kıza benziyo dediler hala değişir mi diyorum ona göre kıyafet alıcam
Senle aynı durumdayım canım ikilide çıkmadığı için erkek olduğuna inanamadım ama bir arkadaşım 17. Haftaya kadar kız demiş 17 de erkek demişler ve erkek doğdu. Sanırım ayrıntılıya kesinlik yok 20. Haftayı bekleyelim kıyafet için 🥰

Senle aynı durumdayım canım ikilide çıkmadığı için erkek olduğuna inanamadım ama bir arkadaşım 17. Haftaya kadar kız demiş 17 de erkek demişler ve erkek doğdu. Sanırım ayrıntılıya kesinlik yok 20. Haftayı bekleyelim kıyafet için 🥰
Öyle gözüküyor 22 haftada detaylı var onu bekleyecem mecbur biraz daha sabır gerekecek😌

Kızlar başım kalabalık da yoğunluktan yazamadım. Bebişimizin durumu çok iyi şükürler olsun ama cinsiyet tahmini yapamadı doktor. Ufacık bir çıkıntı gördü ama bu haftada kızda da böyle belirgin olabilir dedi. İlerleyen haftalarda bakacağız, kızsa aynı kalır, erkekse büyür o çıkıntı dedi. Ben yine erkek hissediyorum o ayrı ama benim doktorum çok temkinli yaklaşıyor. Kesinleşmeden hiçbir tahminde bulunmak istemiyor. Daha önce %90 erkek dediği çocuk başka hastanede yapılan ayrıntılı ultrasonda %100 kız çıkmış da 😅
Bir sonraki kontrole ona göre geç gideriz belki, bilemiyoruz. O zaman mutlaka yazarım. 😊 merve merve Whiterose89 Whiterose89 Nosking Nosking 🤩🤩🤩
merve merve Bugün çok verimsiz bir gün ben doğurmadım raat cinsiyeti öğrenemedi🤣

Kızlar başım kalabalık da yoğunluktan yazamadım. Bebişimizin durumu çok iyi şükürler olsun ama cinsiyet tahmini yapamadı doktor. Ufacık bir çıkıntı gördü ama bu haftada kızda da böyle belirgin olabilir dedi. İlerleyen haftalarda bakacağız, kızsa aynı kalır, erkekse büyür o çıkıntı dedi. Ben yine erkek hissediyorum o ayrı ama benim doktorum çok temkinli yaklaşıyor. Kesinleşmeden hiçbir tahminde bulunmak istemiyor. Daha önce %90 erkek dediği çocuk başka hastanede yapılan ayrıntılı ultrasonda %100 kız çıkmış da 😅
Bir sonraki kontrole ona göre geç gideriz belki, bilemiyoruz. O zaman mutlaka yazarım. 😊 merve merve Whiterose89 Whiterose89 Nosking Nosking 🤩🤩🤩
Insallah hayirli saglikli olsun da canim bakalim yakinda belli olcak:)

Screenshot_20210623-110746_Chrome.jpg

11+4 tü yanılmıyorsam . Hatta 13 haftada göstermedi doktor kıza benzettim dedi sonra bu fotografı gösterdim ee bu pipi dedi 😄 pazartesi günü de yavrumun pipisi puffff 😅 %99 kız dedi kızlar . J jijikalp Rapunzel90 Rapunzel90 Whiterose89 Whiterose89 D dlay_32 işte benmki böyle oldu 🤭

X