2021 Aralık Anneleri

Bilmem ki kiloyla alakalı mı ki görüntü
Ben de bilemiyorum. Görümcem ameliyat olmuştu apandisitten ama çok zor anlamışlardı gecikmek üzereyken oldu. Karnını çok kötü dikmişlerdi. Dikine kesmişler mesela ben ilk onda duydum. Onun görüntüleri hep sıkıntılı oluyodu. O izden göremiyolardı nerdeyse. Iç katlar da kötü dikilmiş demek ki diyorum

Tesekkur ederim. Bizim doktorun makinesi cok net gosteriyor her seyi belki o yuzden erkenden gormustur
Ohh masallah darisi bize ınş.. eee cin takvimk ne diyordu
Cin takvimi kiz diyordu, canim hep eksi cekiyordu ama ters kose olduk

Kızlar merhaba
Dün biz doktora gittik 11+4 haftalıktık ..2 li testimiz için kan verdim 4-5 gün içinde sonucu gelecekmiş. ultrasonda da muayene bakıldı her şey çok güzel ilerliyor şükürler olsun.. sanırım kızımız olacak doktorumuzun ilk tahmini kız bir ay randevumuz var kesin sonucu o zaman söyleyecek ilk günden beri hep yoğun bir şekilde kız hissediyorum .oğlumda da hep erkek hissetmiştim.. boyu 5.5cm olmuş bile öğrenir öğrenmez hatıra olsun diye ona tatlı bir oyuncak aldık

Gozun aydin masallah erken gostermis minnos

Kızlar ya 14 +2 deyim 170 cm boyum ve şu an 63 kgyım karnım çıkmadı normal mii yaaaa
Göbek bölgende yağlanma var mıydı gebelik öncesi?

Yoktuysa zaten kilon da boyuna göre en ideal. Karın için de geniş ise bebiş belli olmayabilir tabii. Asıl 16 haftadan sonra başlıyor karın şişmeleri diye duymuştum. Hatta bazısında doğuma kadar bile çok belli olmuyor, sadece kilo alınmış zannediliyorlar falan. Yani hiç kafaya takma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…