2021 Aralık Anneleri

Kendi doktoruma temmuzun 2. Haftası 🙄

Ama bu sefer kaçak yapacağım
Haftaya devlet hastanesinden randevu aldım
Bi umut cinsiyeti sötler diye

Daha önceki randevular arasında 7 hafta beklemiştim
Cinsiyet için bekleyemeyeceğim 😂
Devlet biraz zor söylüyor diyorlar bi Umut söyler inşallah 😍

Kendi doktoruma temmuzun 2. Haftası 🙄

Ama bu sefer kaçak yapacağım
Haftaya devlet hastanesinden randevu aldım
Bi umut cinsiyeti sötler diye

Daha önceki randevular arasında 7 hafta beklemiştim
Cinsiyet için bekleyemeyeceğim 😂
Yavrum devlet beni normal usg odasına gönderdi cinsiyeti görebilirler mi aşağıda bakanlar dedim. Daha erken dedi doktor. Ama bacaklar açıktı valla uzun uzun inceledik. Zaten kadın bakar bakmaz kız mı dedi. Artık belli olur ya pozisyon uygunsa.

evt😂😂😂 araştırdım protestan upiyormus😁senin bulantilar kaçta bitti tam olarak bu seferde buna takıldım olsam bi dert olmasam bi dert😣
Ben hapa devam ediyorum arada yine bulanıyo gibi sıfırlanmadı. Hatta geçen dozu teke düşürdüm hapın 2 gün kötü oldu hemen tekrar yükselttim 2 gün de düzelene kadar sürdü 3 4 gün bitiktim.

Yavrum devlet beni normal usg odasına gönderdi cinsiyeti görebilirler mi aşağıda bakanlar dedim. Daha erken dedi doktor. Ama bacaklar açıktı valla uzun uzun inceledik. Zaten kadın bakar bakmaz kız mı dedi. Artık belli olur ya pozisyon uygunsa.
İnşallah pozisyon uygun olur Bnde de geçen ki dr da bn hiç bişi anlamadım o kadar bulanıktı ki görüntüler bnm kendi dr çok net görüntüleri tam net söyler diyorum

Daha erken mi
Sen de 17. Haftadasın 🙄
aksi bi dr olmasa soyler
Şu an tadım kaçtı valla
Söylemeyeceklerse hiç gitmeyeyim boşuna
Çile doldurur gibi kendi doktorumu beklerim bari
Temmuzun taaaaa 2. Haftasını 🙄🙄🙄

İnşallah pozisyon uygun olur Bnde de geçen ki dr da bn hiç bişi anlamadım o kadar bulanıktı ki görüntüler bnm kendi dr çok net görüntüleri tam net söyler diyorum
Bizim devlette de çok güzeldi görüntüler valla ya çok netti şaşırdım. Acaba benle alakalı da olabilir mi? Ben zayıf sayılırım ya? 🤔

Daha erken mi
Sen de 17. Haftadasın 🙄

Şu an tadım kaçtı valla
Sorma şok oldum gayet de olgun bi erkek doktordu hani tecrübelidir de bana kalsa daha iyi görmesi lazım.

Daha erken mi
Sen de 17. Haftadasın 🙄

Şu an tadım kaçtı valla
sen şansını dene istersen. ben gittiğimde ınş 15+2olacagim eğer gozukurse devletteki dr çok iyi tanıyorum söyler oğlumla 13 haftada kemik yapısından anlamisti

Bizim devlette de çok güzeldi görüntüler valla ya çok netti şaşırdım. Acaba benle alakalı da olabilir mi? Ben zayıf sayılırım ya? 🤔
yok yok benim gittiğim devlet hast ozel den hiç bi farkı yok cihazları tavırları çok iyi özenli hiç aratmadiklari için ozele gitmiyorum

Sorma şok oldum gayet de olgun bi erkek doktordu hani tecrübelidir de bana kalsa daha iyi görmesi lazım.
sen şansını dene istersen. ben gittiğimde ınş 15+2olacagim eğer gozukurse devletteki dr çok iyi tanıyorum söyler oğlumla 13 haftada kemik yapısından anlamisti
Neyse bi beklentim olmadan giderim bari
Cinsiyet demeyecekse niye gideceğim ama devlete
Ne diyeceğim doktora 14. haftada ortaya çıkmış gibi olacağım 😂

X