2021 Aralık Anneleri

Selam kızlar 30 Kasım bizimde doğum günümüzü 1 yaş olduk çok sukur.😊Geçen gün başımıza kötü bi olay geldi kızım formasını askıdan almış askı yere düşmüş kasla göz qrasi oğlan aşkının demir yerini ağzına sokuyor sokmayla beraber dilinin altını yaraladı.😔Hemen aldım ama baya kanadı hemen doktora götürdüm antibiyotik başladık yoktan yere 😔Salı günü oldu olay Aşıya götürecektim bugüne kaldı eşim de işte yalnız götürmeye tırsıyorum 🤪Sizler nasıl yaptınız tek mi götürdünüz ?Zaptedebildiniz mi?

Selam kızlar 30 Kasım bizimde doğum günümüzü 1 yaş olduk çok sukur.😊Geçen gün başımıza kötü bi olay geldi kızım formasını askıdan almış askı yere düşmüş kasla göz qrasi oğlan aşkının demir yerini ağzına sokuyor sokmayla beraber dilinin altını yaraladı.😔Hemen aldım ama baya kanadı hemen doktora götürdüm antibiyotik başladık yoktan yere 😔Salı günü oldu olay Aşıya götürecektim bugüne kaldı eşim de işte yalnız götürmeye tırsıyorum 🤪Sizler nasıl yaptınız tek mi götürdünüz ?Zaptedebildiniz mi?
Çok geçmiş olsun ☹️
Eşimle gittim bnde zar zor zaptettik

Geçmiş olsun kaza nerden gelcek belli olmuyor gerçekten😔 hemşire yardımcı olur ya bende eşimle gittim bacaklarını o tuttu ellerini ben

Muhallebi yaptım sevecek mi diye yedi 4 kaşık şimdi oturdum ben yiyorum oda ekmek kemiriyor ağlıyor 🤕

Bu ara bizimki de öyle, hem hastalıktan hem de dişten herhalde hiçbir şey yemiyor. Önceden her şeye rağmen yoğurt yerdi onu da bıraktı. Şimdi 3 kaşık alıyor onun dışında elinde ekmek hep kuru kuru ekmek yiyor🥲

Kızlar selam nasılsınız iyi misini? Ek gıda nasıl gidiyor kaç öğün besliyorsunuz bebelerinizi mama kaç kez veriyorsunuz?

Kızlar selam nasılsınız iyi misini? Ek gıda nasıl gidiyor kaç öğün besliyorsunuz bebelerinizi mama kaç kez veriyorsunuz?
Selam 😊Sabah kahvaltı,öğlen corba ,ikindi meyveli yogurt,akşam yemek ne yaptıysam yanında pilav veriyorum yoğurt,gece uyumadan önce kaşık maması veriyorum.Arada 6 kere filan da emiyor.🤣

Bizimde kahvaltı ama kahvaltılıksız 😃 öğlen meyve 3 gibi yemek veriyorum akşam yemeği emmeyi baya azattık sabah kalkınca emiyor akşam yatmadan önce ikisi arasındada iki defa tadımlık alıyor birde sabaha karşı bir kere.

Bizde ek Gıda pek iyi gitmiyor ilk dişleri yeni çıktı ondan sanırım aşırı iştahsız. Normalde de mamayı zar zor 150ml veriyordum çoğu zaman 30 u kalıyordu hatta şimdi gündüz üç kez gece 2 kez olarak veriyorum azaltsam yemeği daha fazla yer mi bilmiyorum ama doktorumuzla ay sonunda planlayacağız
3 ana öğün 1 ara öğün olarak devam ediyoruz şimdilik ama çok çok az yiyor 😓

X