2021 Aralık Anneleri

Merhaba körfez hastaneside malesef çok iyi değil ki en nihayetinde bir aksilik olsa allah korusun izmire yönlendiriliyorsunuz ama mükremin bey diğerlerine göre daha iyi diye biliyorum. Ben özelde ve devlette takip edilip devlette normal doğum yaptım. Normal doğum yapacaksanız doğuma doktorun değil ebelerin girdiğini söylemişlerdi bana bende o yüzden devleti tercih ettim bi fark yoktu çünkü. Erdem bey özel klinik açtı takip için gitmek isterseniz onu tavsiye edebilirim size.
Cevap için çok teşekkürler. İnanın Ayvalık devlet hastanesi o kadar berbattı doktor bile bulunmuyor maalesef. erdem beyin soyadı nedir acaba?

Cevap için çok teşekkürler. İnanın Ayvalık devlet hastanesi o kadar berbattı doktor bile bulunmuyor maalesef. erdem beyin soyadı nedir acaba?
Erdem Başkent. Biliyorum kötü malesef bende erdem beye gidiyordum orada en azından iyi ilgileniyordu. Sorulara cevap veriyor ve söyledikleri anlaşılıyordu. Birde nuh bey vardı onu hiç sevemedim. Başka birisi daha geldi mi bilmiyorum. Ama erdem beyi bir denemenizi tavsiye ederim.

Erdem Başkent. Biliyorum kötü malesef bende erdem beye gidiyordum orada en azından iyi ilgileniyordu. Sorulara cevap veriyor ve söyledikleri anlaşılıyordu. Birde nuh bey vardı onu hiç sevemedim. Başka birisi daha geldi mi bilmiyorum. Ama erdem beyi bir denemenizi tavsiye ederim.
Aa hem de Ayvalık’ta muayenesi süper. Çok teşekkür ederim tekrardan

Evdeyim bebekle yürüme çabaları bir gör az kaldı yürüyecek çok hareketli hiç durmuyor nezamandır giremedim sen nasılsın bebiş nasıl canım
İyiyiz canım hadi bakalım yürüyünce hiç durmuyorlar biz yürüyoruz 9. Ayda adım atmaya başladı 20 gündürde fıt fıt heryerde 😂

İyiyiz canım hadi bakalım yürüyünce hiç durmuyorlar biz yürüyoruz 9. Ayda adım atmaya başladı 20 gündürde fıt fıt heryerde 😂
Çok yorucu oluyor sürekli elimden tut gezdir yada sıralama modunda sıralarken korkusuz bi şekilde yürümeye çalışıyor ben olmasam pat diye düşecek yemesi sıkıntı ama kahvaltıyı güzel yapıyor ama herşeyi yemiyor ya canım ama et tavuk olsun bayılıyor

Çok yorucu oluyor sürekli elimden tut gezdir yada sıralama modunda sıralarken korkusuz bi şekilde yürümeye çalışıyor ben olmasam pat diye düşecek yemesi sıkıntı ama kahvaltıyı güzel yapıyor ama herşeyi yemiyor ya canım ama et tavuk olsun bayılıyor
Bizimde yeme sıkıntılı
Maşallah 🧿
Aman yesin yiyenden zarar gelmez yemeyen kötü

Orası öylede fazla kilo almıyor yaaa 8 kilo sizin kilo durumu nasıl
Olsun sağlıklı olsun yeter
Bizim 1 aydır ataktı hastalıktı yerinde sayıyor 9 anca vardır sadece memeyle yaşıyor ki iri bebekti doğduğunda öyle kilo alsaydı keşke ama nerde

Olsun sağlıklı olsun yeter
Bizim 1 aydır ataktı hastalıktı yerinde sayıyor 9 anca vardır sadece memeyle yaşıyor ki iri bebekti doğduğunda öyle kilo alsaydı keşke ama nerde
Aynen doğduğundaki gibi ilerleseydi çok iyiydi ama 6 aydan sonra bayağı yavaşladı bazen acaba sütümde yeterli değil mamamı başlasam diyorum ama sütümde bol anlamadım kafama göre iş yapmakda istemiyorum minyon oldu sanki kilosu sınırda ama kafaya takılacak birşey değil diyorlar

Orası öylede fazla kilo almıyor yaaa 8 kilo sizin kilo durumu nasıl
Kilo bizimde az malesef 7800 ya var ya yok😊 sağlıklı olduğu için çok takılmamaya çalışıyorum kan değerleri filan iyi çıktı çünkü. Ama ana yüreği tabi biraz etli butlu istiyor 🙈

Kilo bizimde az malesef 7800 ya var ya yok😊 sağlıklı olduğu için çok takılmamaya çalışıyorum kan değerleri filan iyi çıktı çünkü. Ama ana yüreği tabi biraz etli butlu istiyor 🙈
Aynen etli butlu boylu poslu inş oda olur zamanla bizimde değerler iyi ama B12 sınırın üstünde B12 kullan dedi onu kullanıyorum anemi olabilir dedi bende öyleyim 12.ayda tekrar kan vereceğiz bakalım

Ama benimki biraz tontis sizinkilere göre 🤣Sizde durumlar nasıl?Yürüme işleri? Dış huysuzluk varmi?Yakında meme uçlarım kopacak 1 aydır hiç emmedigi kadar emiyor 🤪
Bizim dur durak bilmiyor koşuyor artık 😁
Biz bi ara ataktaydık o ara fenaydı 🥶
Maşallah kaç kilo tontiş bey 😍

X