2021 Aralık Anneleri

Bebeklerinize ince motor gelişimi için aktiviteler yaptırıyor musunuz kızlar yaptırıyorsanız neler yaptırıyosunuz bizimki hep kaba motoru geliştiriyor incelikle işi yok neler yapabilirim

🤣🤣 erkek bende bende istediği verilmeyince çığlık atarak ağlıyor hemde ne çığlık😑
Benimde planım o yönde ama bakalım çokta bişey istemeye alışık değilim ama yapsalar iyi olur😃 ufaktan süslerim bende işte bir kaç balon falan ama organizasyonlu yapılıyor ya artık genelde belki yapan olur aramızdan 😊
Ben de hiç isteyemem ama gelinimiz çatır çatır istedi 3 cocuklusun demedi 😂😂 Neyse yine de iyi etti yoksa insan tövbe ediyor böyle şeylere. Organizasyon beni gerer 🤣 Evde süsleme falan yapınca bile seneye yapmayacağım diye yemin ediyorum. Seneye bir bakmışım dayanamamisim yine ufaktan bi elsadır yok prensestir ufaktan konseptli oluyor. Buna da ne yaparız bilmem. Mavi kuş düşünüyorum Twitter kuşuna benzer 😁 Aşırı detay olmaz ama. Yada sadece mavi gri balonlar yeter. Üstümden tır grcmis gibi oluyor o gün simdi yine hatırladım 🥴🤣

Ben de hiç isteyemem ama gelinimiz çatır çatır istedi 3 cocuklusun demedi 😂😂 Neyse yine de iyi etti yoksa insan tövbe ediyor böyle şeylere. Organizasyon beni gerer 🤣 Evde süsleme falan yapınca bile seneye yapmayacağım diye yemin ediyorum. Seneye bir bakmışım dayanamamisim yine ufaktan bi elsadır yok prensestir ufaktan konseptli oluyor. Buna da ne yaparız bilmem. Mavi kuş düşünüyorum Twitter kuşuna benzer 😁 Aşırı detay olmaz ama. Yada sadece mavi gri balonlar yeter. Üstümden tır grcmis gibi oluyor o gün simdi yine hatırladım 🥴🤣
Abartmamak bile o kadar zor mu oluyor yaa 😬 bende balon ve cok pahalı demezlerse az süslü bi pasta ne bileyim bi köşesinde ayı olur aslan olur öyle bişey yaptırırım ama fiyat cok yüksek olursa fuzuli şeylere girmem😃 ama suan korkuttun beni cok zor geçiyor diye😃

Ay ne anlıyorlarsa kağıttan saçma sapan şeylerden. Ben neyi sakinirsam ya da en tehlikeli ne varsa özellikle bulup uğraşıyor. Surekli ağzında bi geveleme hali ve görünce kaçıyor bizimki sırıtarak😂😂

Anneme de bişey diyemiyorum. Kızımda bizimle birlikte onlar da yaşadı ne sıkıntı varsa ve ondan da biraz pimpirikli oldular benim gibi 😕

Neyi farklı özel değilse merak ettim canım?
Tabi sağlıklı olsunlar da varsin vasat olsun. Biz yasadik gördük saglik olmayinca hicbirseyin anlamı olmuyor ne yazık ki 🥺

Ben kınadığım erkek cocuklarinda ne varsa görmeye başladım sonumuz hayrolsun😂😂

Biz bugün yemeğe gittik top havuzu varmis icine koyayım dedim zor aldım kendini kaybetti 😂

Parti değil de aile arasında ufaktan süsleme yaparak kutlarız evde. ilk doğum günü ne de olsa azcık özenirim anisi olacak 🥰

Gecen hafta yeğenimin doğum gününü kutladık. İki aile de bir araya geldi. Gelen herkes bir çeşit yapıp getirdi. Kardeşim sadece pastasını alıp süsleme yaptı. Cok da güzel oldu 🥰
Çok fazla konuşuyor ve çok hızlı konuşuyor.Ayni zamanda hwrseyi biliyor dünyaya bir kez gelip gitmiş gibi 😊Kendi işini kendi görmüyor 9 yaşında ama 5 yaşında çocuk yapmaz yaptığı yaramazliklari.Kucuklugunden beri böyleydi 2 dakika boş bırak heryeri dağıtır kıyafet keser filan

Çok fazla konuşuyor ve çok hızlı konuşuyor.Ayni zamanda hwrseyi biliyor dünyaya bir kez gelip gitmiş gibi 😊Kendi işini kendi görmüyor 9 yaşında ama 5 yaşında çocuk yapmaz yaptığı yaramazliklari.Kucuklugunden beri böyleydi 2 dakika boş bırak heryeri dağıtır kıyafet keser filan
Bnmde 11 yaşında güya ama koltuğa bile zıplayarak oturur tepesinden iner çıkar yürümesi bile zıplayarak duramaz yerinde yorulmak ne bilmez allahtan uyuyorda dinleniyor 😑kızda ona çekmiş gün boyu 5 dk sabit durmaz mı bi bebek yok hiç durmuyor bugün ilk kez dışarda yürüdüsağa sola nereye dokunacağını şaşırdı oyuncak ayı gördü kedi sandı 😂😂

Abartmamak bile o kadar zor mu oluyor yaa 😬 bende balon ve cok pahalı demezlerse az süslü bi pasta ne bileyim bi köşesinde ayı olur aslan olur öyle bişey yaptırırım ama fiyat cok yüksek olursa fuzuli şeylere girmem😃 ama suan korkuttun beni cok zor geçiyor diye😃
Gelinimiz sadece süsleme yaptı ve pasta yaptirdi. Ben bir daha yapmam diyor 😂😂 Seneye unutursun dedim 😁😁
Bi kedi yaptırdı şeker hamurundan tek figür ve bikac kürdana saplı balonlar şeker hamurundan, 350 lira pasta 😬 ilk diye yapıver artık biseyler 😂
Büyüdükçe düzelir şimdiki çocukların hiçbiri bizler gibi değil ki 🙄 Rabbim sağlık sıhhat versin hepsine inşallah. Evlat olunca insan ne yapacağını ne düşüneceğini şaşırıyor. Bildiğin şeyler bile acaba dedirtiyor insana 😕

Ne değişik ayakkabıymış o öyle baktım şimdide dışarıda soğuktan koruyor mu çorap gibi üstü🙄
Kar ve yağmur için uygun değil tabi ama esnekliği ve rahatlığı için iyi çorapla geziyor hissi var 😁 dr bana esnek olsun ve boğazlı olsun dedi özellikle
Zaten kış için bn ugg tarzı bi bot alıcam bunu

Kar ve yağmur için uygun değil tabi ama esnekliği ve rahatlığı için iyi çorapla geziyor hissi var 😁 dr bana esnek olsun ve boğazlı olsun dedi özellikle
Zaten kış için bn ugg tarzı bi bot alıcam bunu
Bu ev patiğinin daha konforlu hali o zaman 😃 ama bende boğazlı da daha zor yürüyorlar diye biliyodum kafam karıştı bu aldığın çorap gibi olan boğaz değilde normal ayakkabı boğazından olunca bileklerini zorlamaz mı ki

Bu ev patiğinin daha konforlu hali o zaman 😃 ama bende boğazlı da daha zor yürüyorlar diye biliyodum kafam karıştı bu aldığın çorap gibi olan boğaz değilde normal ayakkabı boğazından olunca bileklerini zorlamaz mı ki
Yok zorlamaz bnce
Dr özellikle sordum boğazı sarmalıymış

öyle :KK43: bizim burda da 1 tek özel hastane var işte, Körfez hastanesi, ordaki doktorları bir araştıracağım bakalım
Merhaba körfez hastanesini araştırırken yorumunuza denk geldim. Ayvalık’ta oturuyorum gebelik için körfez hastanesine gitmek istiyorum Ayvalık devlet hastanesi çok kötü oraya asla gitmem. Körfez hastanesinde hangi doktora gittiniz acaba en son araştırıcam demişsiniz

Merhaba körfez hastanesini araştırırken yorumunuza denk geldim. Ayvalık’ta oturuyorum gebelik için körfez hastanesine gitmek istiyorum Ayvalık devlet hastanesi çok kötü oraya asla gitmem. Körfez hastanesinde hangi doktora gittiniz acaba en son araştırıcam demişsiniz
Merhaba körfez hastaneside malesef çok iyi değil ki en nihayetinde bir aksilik olsa allah korusun izmire yönlendiriliyorsunuz ama mükremin bey diğerlerine göre daha iyi diye biliyorum. Ben özelde ve devlette takip edilip devlette normal doğum yaptım. Normal doğum yapacaksanız doğuma doktorun değil ebelerin girdiğini söylemişlerdi bana bende o yüzden devleti tercih ettim bi fark yoktu çünkü. Erdem bey özel klinik açtı takip için gitmek isterseniz onu tavsiye edebilirim size.

X