2021 Aralık Anneleri

Çok geçmiş olsun 😞 bizimki anne yanında ayağa kalkıyor diye onu kaldırıp park yatak aldık düşecek diye çoğu zaman hala yerde yatırıyorum gündüzleri 😞
Aaa bizde hayır diyince gözümün içine bakıyor bazen ağlıyor 😆
Benim kız da yürümeyi geç minicik boyuyla koşuyor suç isleyecegi zaman bana bakıyor ve guluyor 🤦‍♀️hayir deyince de bırakmıyor gülerek devam ediyor bazen agliyor

Heyo aralik anneleri neredesiniz? Biz hala dis çıkarıyoruz 🤣Şuan 7.ve 8. dışı patlatmaya çalışıyoruz 1.5 ay içinde 8 dis maşallah arka arkaya çıkarıyoruz.Daha cesaret edip elleri bırakamadık ama tek elle koşuyoruz.Bunun dışında vurma, ısırma azar hepsi var😊Hadi anne baba adda gel mama meme dede aba diyoruz.Sizinkiler nasıl?Arkadaşlar bugün instada denkgekdim keçiboynuzu pekmezi ve keçi boynuzu ununun fazla kullanımı çocukluk çağında erken ergenlik yapıyormuş.Kullanan varsa haftada 1 geçmeyelim.Simdilik benden bu kadar
Bizimki suya bum Br diye Bi ses çıkarıyor elindeki oyuncağı atarken hoppala diyor al ver anlıyor isteklerini işaret parmağıyla gosteriyor çok hareketli ama bazen göz teması az gibi geliyor bana ama gelişimi de iyi gidiyor herseyleri karıştırmak istiyor sanırım keşif dönemi o yuzden

Maşallah ya bu cimcime neler yapıyor öyle 😍😍 yürüyünce arabayla gezmek istemiyorlar. Bizimki simdi de pek sevmiyor arabayı. Kucakta gezmek hobisi 😬

Çok geçmiş olsun 😞 Dusmeler vurmalar beni de çok etkiliyor Allah korumuş. Seninki de dilli olacak belli 😍 Bizimki ağzına lüzumsuz şeyler alıyor ben de kızıyorum diye ağzına alıp gülerek kaçıyor. Tam bir kuçu kuçu o hali 😂😂 Bizi bence de meme olarak görüyorlar. Kardeşim süt diye alistirmis ortalık yerde demesin diye, süt diye geziyor yeğenim de 😂🥰 bir level daha atlamak istiyorum sağlıkla. Konuşma olur, yürüme olur hepsine açığım 😁
Geçen hafta biz ataktaydık süpürge dahil herşey kucakta oldu sırtım pert 😂

Bnmkide kağıt yiyor sürekli görmezsem yandık görürsemde zar zor ağzından çıkarıyorum

3 cocuklu olarak farkındayım farklı olduğunun her çocuğun ama bizde özel bir çocuk var biliyorsun ve her olumsuz durum beni geriyor 😬 Bir de 3 ay büyük yeğenim var maşallah fiziksel de zihinsel de süper bir çocuk. Cin gibi maşallah 🥰 böyle olunca karşılaştırma da çok oluyor ve ister istemez etkileniyorum. Bizimki kendi halinde sakin bir bebek. Annem sagolsun sürekli o yapıyordu bu yapmıyor şeklinde dile döküyor bende gerilim hattı aktif hale geliyor 🥴
Bence bunlara kulağını tıka yoksa kendini yıpratırsin.Sonucta 3 tane çocuğun var bir tanesi özel çocuk bebekten farksız diğeri daha küçük,annen bile olsa cevabını vermelisin.Benim büyük kızım yasitlarindan cok cok farklı hepte öyle oldu diğer bütün çocuklardan farklı,banada diyorlar bu nasıl çocuk ?İnan bana en ideali rutin olan herkesle aynı olan 😍

Biz ilerlettik yürümeyi her odaya bnden önce giriyor 😅 düştüğü zaman kendi kalkmayınca öğrendi. Bi konuşamıyor ııı larla anlatıyor bişeyler. Kedi 🐈‍⬛ görünce çıldırıyor bugün yakaladı bi tane yüzünü ağzına götürecekti nerdeyse 😂
Yürüdüğünden artık kucak bebek arabasında durmanı istemiyor bırakın beni diyor. Bizim abide erken yürümüştü geç konuşmuştu aynı abinin yolundan gidiyor.😁
Geçen hafta atak vardı perişan olduk 8 dişimiz yakında köpek dişleri çıkar diyorum hala her bulduğu ağzında
Evet geçen Honkiponkitorino Honkiponkitorino ana sayfada paylamıştı bn keçiboynuzuna bi ısınamamıştım zaten dut ve üzümcüyüm.
Maşallah prensese daha zorlaştı mi kolaylaştı mi yürüyünce oba göre kendimi hazırlayacağım 🤣

Çok geçmiş olsun 😞 Dusmeler vurmalar beni de çok etkiliyor Allah korumuş. Seninki de dilli olacak belli 😍 Bizimki ağzına lüzumsuz şeyler alıyor ben de kızıyorum diye ağzına alıp gülerek kaçıyor. Tam bir kuçu kuçu o hali 😂😂 Bizi bence de meme olarak görüyorlar. Kardeşim süt diye alistirmis ortalık yerde demesin diye, süt diye geziyor yeğenim de 😂🥰 bir level daha atlamak istiyorum sağlıkla. Konuşma olur, yürüme olur hepsine açığım 😁
Cok tatlılar cok komediler ve bazende cok zorlar 😵‍💫😃 yakında gelir bi gelişme daha artık yaşlarına geldiler bakalım bizi neler bekliyor😃

Eee doğumdu,kırktı,ek gıdaydı,dişti,emeklemeydi,yürümeydi derken doğurduğumuz güne az kaldı doğum günü partisi yapacak mısınız? Yapacaksanız nasıl yapacaksınız bol partili olanlardan mı sade aile içi olanlardan mı😃 ciciler alcak mısınız 🥹

Eee doğumdu,kırktı,ek gıdaydı,dişti,emeklemeydi,yürümeydi derken doğurduğumuz güne az kaldı doğum günü partisi yapacak mısınız? Yapacaksanız nasıl yapacaksınız bol partili olanlardan mı sade aile içi olanlardan mı😃 ciciler alcak mısınız 🥹
Biz aile içi yaparız
Bi elbise alırım yeter öyle şatafat yapmam

Bende öyle düşünüyorum eşimin ailesi benim ailem bi kaç balon pastasını eğer çok saçma bi fiyat çekmezlerse belki farklı alırım o kadar. Yer tutup kutlamak moda biliyosun ama bana göre değil 😃
Bana görede değil 😁

Geçen hafta biz ataktaydık süpürge dahil herşey kucakta oldu sırtım pert 😂

Bnmkide kağıt yiyor sürekli görmezsem yandık görürsemde zar zor ağzından çıkarıyorum
Ay ne anlıyorlarsa kağıttan saçma sapan şeylerden. Ben neyi sakinirsam ya da en tehlikeli ne varsa özellikle bulup uğraşıyor. Surekli ağzında bi geveleme hali ve görünce kaçıyor bizimki sırıtarak😂😂
Bence bunlara kulağını tıka yoksa kendini yıpratırsin.Sonucta 3 tane çocuğun var bir tanesi özel çocuk bebekten farksız diğeri daha küçük,annen bile olsa cevabını vermelisin.Benim büyük kızım yasitlarindan cok cok farklı hepte öyle oldu diğer bütün çocuklardan farklı,banada diyorlar bu nasıl çocuk ?İnan bana en ideali rutin olan herkesle aynı olan 😍
Anneme de bişey diyemiyorum. Kızımda bizimle birlikte onlar da yaşadı ne sıkıntı varsa ve ondan da biraz pimpirikli oldular benim gibi 😕

Neyi farklı özel değilse merak ettim canım?
Tabi sağlıklı olsunlar da varsin vasat olsun. Biz yasadik gördük saglik olmayinca hicbirseyin anlamı olmuyor ne yazık ki 🥺

Cok tatlılar cok komediler ve bazende cok zorlar 😵‍💫😃 yakında gelir bi gelişme daha artık yaşlarına geldiler bakalım bizi neler bekliyor😃
Ben kınadığım erkek cocuklarinda ne varsa görmeye başladım sonumuz hayrolsun😂😂
Bi kere restoranda soktum sevmedi şuan daha çok gezmeyi seviyor eee yeni öğrenmiş hünerlerini sergiliyor 😂😂😂
Avmdeki oyun parkları 😵‍💫😵‍💫
Biz bugün yemeğe gittik top havuzu varmis icine koyayım dedim zor aldım kendini kaybetti 😂
Parti değil de aile arasında ufaktan süsleme yaparak kutlarız evde. ilk doğum günü ne de olsa azcık özenirim anisi olacak 🥰
Ama şöyle birileri hamur işleri yapsa sarmalar yapsa bide güzel tatlı yapsada yesem diye çok istiyorum bunu gelecek misafirlere yaptırabilirim bahaneyle😃
Gecen hafta yeğenimin doğum gününü kutladık. İki aile de bir araya geldi. Gelen herkes bir çeşit yapıp getirdi. Kardeşim sadece pastasını alıp süsleme yaptı. Cok da güzel oldu 🥰

Ben kınadığım erkek cocuklarinda ne varsa görmeye başladım sonumuz hayrolsun😂😂

Parti değil de aile arasında ufaktan süsleme yaparak kutlarız evde. ilk doğum günü ne de olsa azcık özenirim anisi olacak 🥰

Gecen hafta yeğenimin doğum gününü kutladık. İki aile de bir araya geldi. Gelen herkes bir çeşit yapıp getirdi. Kardeşim sadece pastasını alıp süsleme yaptı. Cok da güzel oldu 🥰
🤣🤣 erkek bende bende istediği verilmeyince çığlık atarak ağlıyor hemde ne çığlık😑
Benimde planım o yönde ama bakalım çokta bişey istemeye alışık değilim ama yapsalar iyi olur😃 ufaktan süslerim bende işte bir kaç balon falan ama organizasyonlu yapılıyor ya artık genelde belki yapan olur aramızdan 😊

X