2021 Aralık Anneleri

Ventolin ve flixodite birde antibiyotik var.
Ben doktor ne dediyse o şekilde yapıyordum ama araştırırken okumuştum verilen ilaç 4 mlden az ise makine verimli vermiyormuş havayı. O zaman serumla sulandırın diyordu. Serumun bir zarari yok ekleyebilirsin. Yalnız doktora ben de çok güvenemedim başka bir yere daha göster bence

Arkadaşlar bebeğiniz ek gıdaya geçtiğinde kabızlık sorunu yaşadınız mı? Çözüm olarak ne yaptınız? Günde 3 çay kaşığı zeytinyağı da fayda etmiyor. Derin koyun kakası gibi küçük top yapıyor. Yapamadığında da çok ağlıyor.

Soğanlı sarımsaklı bulgurlu pazı yaptım, yaladı yuttu çok şükür. Tadım budur
Ben yardırcam artık yaa valla bak dayanamıyom bilmem nelei kaşık maamsı bebek irmiği cart vurt seyapamıyom ya darlandım ha. 7 aya giriyoz ya gidem bebek makarnası alam ebebekten

Ben yardırcam artık yaa valla bak dayanamıyom bilmem nelei kaşık maamsı bebek irmiği cart vurt seyapamıyom ya darlandım ha. 7 aya giriyoz ya gidem bebek makarnası alam ebebekten
Bizimki sade şeyleri sevmedi, zorlamanın alemi yok. Ne severlerse o

Kabız olmadı çok aşırı yedirmiyorum zaten sizde azar yedirin hareket yaptırın egzersiz falan işe yarar belki. Tekrar hamileymişsiniz ne güzel hayırlı olsun sağlıkla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…