2021 Aralık Anneleri

İyi bir leke çıkarıcı önerebilir misiniz?? Ek gıdanın lekeleri çıkmıyor bir türlü
Cikarmamak
Ben daha üçüncüyü yapmam diye lekeleri de saldım cayıra mevlam kayira yaptım kuculeni saklamiyorum zaten
Disarda giydirdiklerimi ebebek çamaşır suyu tozu var ona bırakıyorum yıkamadan lekeleri çıkarıyor epeyce
Ben bıraktım buharda pisirmeyi epey oldu artık normal yemek gibi yapıyorum sadece tuz koymuyorum mesela eve mercimek çorbası yaptım tuz koymadan ayırdım onu yedirdim gerçi çok yemedi ama genelde bu sekilde artık
Bnm kuduruk hanım her yere tutunup kalkıyor bi yerde sabit tutmak çok zor bide emeklemeye başladı tutabilene aşk olsun
Yaaa ne tatlı benimki anca küp gibi oturuyor yaaa tembel tenekem

Bizimkide öyle, normaldir diye umut ediyorum

Bizimki basiyor ama parmaginda duran cocukta gordum bizimkide hic bi sekilde ziplamiyor etkinliklere gore koltuk altindan tutunca ziplamasi lazim baya yaptirmaha calisiyorum ama asla yapmiyor

Bizimde parmak uçları basıyor
Ay iyi bari annemler söyleyince dikkatimi çekti huylandım da sizlere sorayım dedim

naturalive sıvı leke çıkarıcı diye aratınca farklı ambalajlarda ürünler çıkıyor.
sizinki hangisiydi acebasııı

Bnm kuduruk hanım her yere tutunup kalkıyor bi yerde sabit tutmak çok zor bide emeklemeye başladı tutabilene aşk olsun
Masallah benimki emeklemiyor ama yatarken oturabiliyor geri geri gidiyor kucagimdayken ayağa kalkıp burnumu parçalıyor çok hareketli bide herseyi eline almak istiyor

naturalive sıvı leke çıkarıcı diye aratınca farklı ambalajlarda ürünler çıkıyor.
sizinki hangisiydi acebasııı
Trendyolda natural yaşam kişisel bakım diye kendi sayfaları var, ordan alıyorum. Kullandığım 2.5 lt olandı ama onu satmıyorlar artık. Şimdi bunu aldım henüz kullanmadım

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-28-17-53-25-738_trendyol.com.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 24
Trendyolda natural yaşam kişisel bakım diye kendi sayfaları var, ordan alıyorum. Kullandığım 2.5 lt olandı ama onu satmıyorlar artık. Şimdi bunu aldım henüz kullanmadım
Teşekkür ederim :)
deterjan olarak da baby's green aldım. elime koluma değince alerji yapar gibi olmuştu başta.
sonraki deneyişimde bir şey olmadı. olmaz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…