2021 Aralık Anneleri

Bi de bu desteksiz oturma en son 9 ay mı? Yok yani istemiyo oturmuyo 🤦🏻‍♀️

Kız Bnce e bebekten şaşma sanki en son Hepsiburada dan aldım kalıpları dardı tereddütte düştüm 🙃içindeki desenleri de farklıydı
399 luk koli olmuş 469😑mecbur yeni fiyattan aldım
Geçen de 2. Prima uygulamasından hediyemi aldım 25 Li 5 no şimdiden stok yapam😂😂

Ay dimi Hepsiburadadan aldığım bana da farklı geldi pek hoşlanmadım
E bebekten alırım ben de artık
Kızlar benim de e bebek ve Hepsiburadadan aldığım bezler böyle, kısa duran ebebek
Yok mu yav önerisi olan
Ben naturalive kullanıyorum, leke henüz yeni oluşmuş ve yıkancaksa direkt makinenin gözüne ekliyorum. Hemen yıkanmayacaksa bir kaba çamaşırı koyup üstüne leke çıkarıcıdan döküyorum, yıkanacağı zaman o haliyle makineye. Cikmayan leke olmadı şimdiye kadar

Eklentiler

• IMG_20220628_092935.jpg
    IMG_20220628_092935.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 45
A Asyaseyit sen bize 7. Ayı da yukle 7 oluyoz 🤪
Kitapta 6.aya kadardiii 🤣🤣 varsa yeni bi kitap arkadaslar paylasirsa okur ozetlerim 👍 bi tane 3 yasa kadar olandan ben aldimda sevmedim tavsiye varsa alirim hemen
#desteksiz oturma 6. 8. Ay arasi merve onu ogretmek icin basta yerden elleriyle destek aldir oyleyken yuzu yere bakar, bunu yaptiktan sonra karsidan kart goster basini kaldirmayi ogrenir boylece oturur..bu arada ben bebeyatmaz kullandim dolapta 60 liraya falan var bence belini dik tutmada oturmayi ogrenmesinde etkili oldu

Kızlar benim de e bebek ve Hepsiburadadan aldığım bezler böyle, kısa duran ebebek

Ben naturalive kullanıyorum, leke henüz yeni oluşmuş ve yıkancaksa direkt makinenin gözüne ekliyorum. Hemen yıkanmayacaksa bir kaba çamaşırı koyup üstüne leke çıkarıcıdan döküyorum, yıkanacağı zaman o haliyle makineye. Cikmayan leke olmadı şimdiye kadar
Sleppy sitesine sikayet etmek lazim hangisi sahte acaba

Boy farkı yok yan yana koyunca bantlardan anlaşılıyor

Boy farkı yok yan yana koyunca bantlardan anlaşılıyor
Son kullanma tarihine bir bak eski üretim olabilir. Eşim bir kere marketten premium care almıştı bezin yapısı çok sertti üstündeki desenleri şekilleri de farklıydı hatta çocuk o bezden mantar oldu ben çok sonra farkettim meğerse 2018 üretimiymiş. Trendyol hepsiburada eski tarihli bez yolluyomuş bu indirimlerde aklında bulunsun

Sleepy'nin eski paketiyle yeni paketinin boylarıda değişiyor. Eski paketteki bezler boy ve kalıp olarak daha büyük

Ama o kadar yaziyorum ozet cikartiyorum butun ay ne yapmasi lazim niye okumuyorsunuzzz 🤣🤣 zipliyormus normalde
Benim kızım suya dokunamıyor elime tas aldım tam bir saat şıp şıp vurdum kendi de elini uzatıp geri cekiyo sonra kendine dokecem saniyo sanirim bana sarılıp yapisiyo hiç oynim deme yok sanirim duyu problemimiz var.onun dışında hoplama zıplama ayaginin üstüne basabimle tamam

Alayım ya ben de madem zaten düşmesinden ekstra korkacam
Her yerine destek koyup oyuncaklarını bir poşete koyup önüne vermeyi bir dene. Oğlumda sevmiyodu oturmayı bu şekilde baya dikkatini çekti haşır huşur poşetle oynamak içinden bir şeyleri alıp atmak çok hoşuna gitti. Attığı şeylere uzanmaya falan çalışıyodu böyle böyle oturmaya alıştı. Şimdi desteksiz oturuyo. Oturmasada çok sıkıntı yapma bir arkadaşımın bebeği 10 aylıkken oturmaya başladı hiçbir sıkıntı yok her yeri talan ediyo şimdi.

Ben green clean kullanıyorum ama etkisi tartışılır 😄
Direkt Makinaya atınca çıkmıyor lekeler önden elimle çitiliyorum sıcak suyla ancak öyle ☹️
Ben e bebeğinkini aldım ama önden çitilesemde çıkmıyo ne zormuş lekeler yaahu kaka lekesi çıkıyo yemek lekesi çıkmıyo
Bende granul sabun kullaniyorum deterjani direkt makinanin icine atiyorum gunluk kiyafetleri icin..ama gecen gun ustu visne lekesi olmustu cifin bi deterjani var kovaya biraz su koyup kiyafetin lekelo yerlerine ondan sıktım hic bise kalmadi bizim kiyafetlerdede cikmayan leke varsa hep onla cikartiyorum
Aaa bak buna bakayım bende en kötü öyle yapayom.
Meyve lekesi çıkmıyor. Meyve yerken eski bir kıyafet giydirmeni tavsiye ederim. Olacaksa biri leke olsun.
İlk müdahale önemli ama herzamsn imkan olmuyo.

Benimki de basmıyor. Normaldi herhalde, unutmuşum diğerleri nasıldı.

Geçmiş olsun merve. Bebiş iyidir umarım.
Evet ya çıkmayanlar hep muz lekesi özellikle. Önlük taktırmıyo atmak istiyo kıyafetide çok batıyo haliyle devamlı aynı şeyi giydiremiyorum eve birkaç tişört ayırdım şimdi o çıkmayan lekelileri giydiriyorum
Bn roxy deterjan kullanıyorum leke çıkıyor
Bizde egzama yapan roxy'miş değiştirince geçti o yüzden roxy kullanamıyorum şimdi ya siveno aldım tekrar

Hemen yıkanmayacaksa leke olduktan hemen sonra mı yapıyosun o kaba koyma işlemini
Bebek için doğal organik falan bilmiyorum yoktur bence ama ben sıkışınca bingo renkliler için çamaşır suyuyla çitileyio bol bol duruluyorum. Zıbına falan yapmıyorum da güzel kıyafetleri olursa onlara kıyamıyorum öyle temizliyorum.
Evet bizimde güzelim kıyafetlerimiz hep leke içinde gyecek bir şeyi kalmadı resmen aklımda bulunsun buda teşekkür ederim 😍

Bizimkide dönme yuvarlanma yapmıyor solunada sağınada bi kaç sefer döndü ama devamı yok.
Ve benim yoğurdum olmadı firmayı aradım ekim üretimli olduğu için nem yapmış olabilir size gönderelim yeni üretim dediler bekliyorum 😑

Benim kızım suya dokunamıyor elime tas aldım tam bir saat şıp şıp vurdum kendi de elini uzatıp geri cekiyo sonra kendine dokecem saniyo sanirim bana sarılıp yapisiyo hiç oynim deme yok sanirim duyu problemimiz var.onun dışında hoplama zıplama ayaginin üstüne basabimle tamam
Buna bi bakayim ben sevdirecek yontem bulursam yazacagim 👍🏻
Bizimkide dönme yuvarlanma yapmıyor solunada sağınada bi kaç sefer döndü ama devamı yok.
Ve benim yoğurdum olmadı firmayı aradım ekim üretimli olduğu için nem yapmış olabilir size gönderelim yeni üretim dediler bekliyorum 😑
Yuz ustu yatir annesi ve basinin ustunde duyacagi ama goremeyecegi sekilde cingirakli oyuncak salla basini cevirmeye calisip dönecek 4 5 kere yaptir dene bak sonrada yaz olanlari 😍

Bazıları biraz daha geç bazıları biraz daha erken dönebilir/hareketlenebilir. Biraz daha gözlemleyin, baktınız hareket etmek istemiyor, tahlil falan yaptırırsınız. Benim arkadaşımın oğlu da hareket edesi yoktu, doktor kan tahlili istedi, çocukda kansızlık mı vitamin eksikliği mi varmış, takviyeyle çocuk hareketlenmeye başlamıştı 😅

Her yerine destek koyup oyuncaklarını bir poşete koyup önüne vermeyi bir dene. Oğlumda sevmiyodu oturmayı bu şekilde baya dikkatini çekti haşır huşur poşetle oynamak içinden bir şeyleri alıp atmak çok hoşuna gitti. Attığı şeylere uzanmaya falan çalışıyodu böyle böyle oturmaya alıştı. Şimdi desteksiz oturuyo. Oturmasada çok sıkıntı yapma bir arkadaşımın bebeği 10 aylıkken oturmaya başladı hiçbir sıkıntı yok her yeri talan ediyo şimdi.
Aşırı eğiliyo sanki kalkıp gidecek ne bileyim

Hanımlar bebek bezi konuşulmuş. Ben şimdiye kadar çoğunlukla migros sanal marketten aldım. Bazen kampanyalar oluyor, ikincisine 40%/60% indirim gibi mesela. Şu anda da molfixlerde var ikinciye 60% indirim. 4 numaralarda birim fiyatı 1,62 ye geliyor, bir bakın derim 😊

X