2021 Aralık Anneleri

Sodun görünmüyo gibi canım ama delircem burda araştirma hastanesinde tüm tetkiklerle yarınözelde bi doktora gitmeyi dusunuyorum.
Çok geçmiş olsun Merve araştırma hastanelerinde doktorlarla bire bir muhattap olamayınca insan çok zor oluyo ne var ne yok öğrenmek yarın birde özele götür bakalım inşallah güzel haberlerle dönersiniz

Ay çok şükür antibiyotik ile hemen toparlar inşallah

Sodun görünmüyo gibi canım ama delircem burda araştirma hastanesinde tüm tetkiklerle yarınözelde bi doktora gitmeyi dusunuyorum.

Geçmiş olsun, Allah esirgesin

İyi bir leke çıkarıcı önerebilir misiniz?? Ek gıdanın lekeleri çıkmıyor bir türlü

Kız Bnce e bebekten şaşma sanki en son Hepsiburada dan aldım kalıpları dardı tereddütte düştüm içindeki desenleri de farklıydı
399 luk koli olmuş 469mecbur yeni fiyattan aldım
Geçen de 2. Prima uygulamasından hediyemi aldım 25 Li 5 no şimdiden stok yapam

Ay dimi Hepsiburadadan aldığım bana da farklı geldi pek hoşlanmadım
E bebekten alırım ben de artık

Benimki de sığıyor ama çişi sığmıyor 2.aydan itibaren gece 10 saat falan değişmiyorum bezi, ama artık belindeki yani göbeğindeki desenli kısma kadar doluyor acaba su içmeye başladığı için mi
Olabilir bizimki daha dün başladı ek gıdaya. Ondan önce de antibiyotik verdikçe arkasından çok az verdiğim su başka icmiyordu. Ben de belki 1e saat degistirmiyorum ama çıkmıyor çişi. Kakası beklemeye gelmiyor ama hemen sırtından çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…