2021 Aralık Anneleri

Sahane iliskimizde uyuyacak sandım bak şu an puset tekmeliyo

Nasıl uyumak istiyormuş ki paşam bey
Ay ne bileyim sürekli değiştiriyoruz gündüz kucağımda pışpışladım mesela biraz önce ona da isyan etti ayakta uyuttum
İlk hedefim uykuya yalnız devam etmesi ara ara kıpırdanıp pışpışlanmaya alıştı yanından ayrılamıyordum şimdi bırakıp gidiyorum bakalım inşallah 15 dk sürmez uykusu

Bugün kızı dr götürdüm Bn faranjitim 3-4 gündür kıza da bnden geçmiş
Ek gıda yemiyor diyince dilinin ucuyla tadına baksın yeter diyo 10. Aya kadar anne sütü ağırlıklı olmalıymış
Aa geçmiş olsun kolaylıkla biter inşallah en kısa zamanda
Öyle canım çocuğun ağzına zorla sokamazsın tabi alıştırma ayları bunlar kilosu da yerinde nasılsa aceleye gerek yok

Bugün kızı dr götürdüm Bn faranjitim 3-4 gündür kıza da bnden geçmiş
Ek gıda yemiyor diyince dilinin ucuyla tadına baksın yeter diyo 10. Aya kadar anne sütü ağırlıklı olmalıymış
Geçmiş olsun canım, seninkinin derdi de bi bitmedi... Allah beterinden korusun tabi

Ek gıdaya geçtikten sonra bende işler karıştı iyice ya
Önce ishal vardı, o geçti, şimdi mukuslu kaka
Süt ürünler alerjisi olsa sadece emerken belli etmez miydi kızlar
Sizin bebişlerde kakalar nasıl kızlar.
Kan tahlili de yaptırdım, sorun çıkmadı, ama mukus görmek canımı sıkıyor artık

Aa geçmiş olsun kolaylıkla biter inşallah en kısa zamanda
Öyle canım çocuğun ağzına zorla sokamazsın tabi alıştırma ayları bunlar kilosu da yerinde nasılsa aceleye gerek yok
Çok şükür cnm performansı da yerinde kuduruk hanım ya hiç durmuyor desem yeri bana tutunup kalkıyor ayakta tutmamı istiyor

Bana bunu attı uyku eğitmeni, merve nin dediği gibi hepsinin kendi rutini oluşuyor aslında bizim saatlerimiz de bu şekildeydi hemen hemen
Saat 1'de ikinci uyku diyo biz şuan 3'ü yapıcaz uyanıklık süresi çok kısa nasıl uzatıcam bilmiyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…