2021 Aralık Anneleri

S
Süzme peyniri nasıl yapcaz

Ben kısayım eşim ortaboy. Dayısı uzun bi kız olarak dayıya çekmiş.
Eki Görüntüle 3084507
Eylül de 69 cm 9100 gram 6 ay ölcüsü
Anem Eylül özlemişiz maşallah
-Sunshine 6.ay tamam Honkiponkitorino canim senin icin iban paylasiyorum tr35791135172726627272626
Yav kedi canını senin
Hepisssciğini kaydettim teşekkür ederm
Buralarda 1., 2. Ay filan paylaştın mı paylaştıysan onları arar bulurum ben sen zahmet etme
S

Süzme peyniri nasıl yapcaz
Onu marketten alıyorlardı diye hatırlıyorum

Seninki maşallah en hareketlisi ya emekleme bekliyordum ilk senden. Başka var mı ki emekleyenler? Diş geldi mi peki? Bi de boy kilo ne sizde?
Hoşgeldinnn canımmmm sefa getirdin bizde 2-3 gündür emekleme çalışmaları başladı dizlerinin üzerinde sallanıyor sadece twerk yapar gibi diş hala gelmedi, boy 76 cm 10 kg olmuş sen neler yaptın nasılsın bebiş iyi mi

Eklentiler

• FC9EB869-B2B3-4B5A-90F9-7C82906414D3.png
    768,8 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar 2 ay inidiri takip edip aldığım xiaomi mitu bebek arabamın ön lastiği yırtıldı şaka gibi ama gerçek garantisi var ammaaa 1 ay sürüyormuş acaba nerede yaptırabilirim garanti dışında lastik takılması lazım yeni

Uygun fiyatlı toparlayıcı sütyen önerisi olann kızlar 90 bedenden 100 e çıktım fışkırıyor her yerden

1 litrelinin hepsini küçük kavanoza mayala mayalandiktan sonra sıcağıyla kapağını sımsıkı kapat.Gunluk 1 tane kullan bugün açtığını yarın yedirme öyle de taze yoğurt yemiş oluyor.Ben öyle yapıyorum makam en az 1 lt süte göre elimdeki bardaklarla 6 bardak çıkıyor gunluk 1 tane veriyorum.Açık sütü de eğer taze kalsın istersen sütü kaynat sıcak sıcak cam kavanoza koy konserve kapağını sıkıca kapat ama yeni olsun.Soguyunca dolaba kaldır tekrar kullanana kadar asla bozulmaz

Kız şimdiden uykular haram olur mu bence en güzel döneme giriş yaptın
Hamile yastığı al rahat uyursun
İlk trimesteri ben hiç sevmemiştim 2. Ve 3. Trimester güzel
Hamile yastığım olmaz mı o olmasa hiç uyuyamam herhalde
Ben genel olarak hamilelik dönemini sevemedim biraz sıkıntılı geçmişti şimdiye kadar, şimdi de kasılmalar başladı Eylül ayını bi görsem uyuyamasam bile en azından huzurla dolacağım
Neyse rabbim içimizi biliyor düzelicez inşallah

tamammm bunu bir deneyim eğer tazecik kalıyorsa böyle yaparım madem

Nazar degmesin ya masallahhh biz 8 kiloyuz boydan haberimiz yok ama 70 falandir herhalde

İlk trimester ben de sevememiştim ağlıyordum sürekli hasta gibiyim daha çok var diye
Ama sonraa çiçek gibi açıyorsun
Kulaklığını tak bu güzel yaz akşamlarında yürüyüş yap bol bol, bebişinle arandaki bağı güçlendirecek kitaplar oku keyfini çıkar
Herkes bana da bol bol uyu diyordu ama uyku depolanan bişey değil maalesef o yüzden bence son güne kadar gez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…