2021 Aralık Anneleri

Peki agliyomugdu huzursuzluk varmiydi annesi bizimki uyumuyor ve uyumamaktan cok mutlu 🤣 sadece yaninda olmami istiyor asla tek birakamiyorum
Yoktu valla 😂😂 çok mutluydu bn uyutmaya çalışınca ağlıyordu uykusu var ama uyuyamıyordu
Bi yeri ağrıyormuş gibiydi genel huzurluydu 😂

Güzel oluyo ilk tozu mayalandirirken çay bardağının üstünü çay tabağı ile kapatırsan daha güzel oluyo arkasını okursan ne dediğimi anlarsın.😉Ben bu mayayla mayaladigim yogurttan tekrar yoğurt mayaladim sonuc harika 🥰
Dün akşam yaptım çok güzel görünüyor ben hep yoğurdumu kendim yaparım ama ilk defa prebiyotik kullandım . Bir dahaki sefere de kapatayım bakalım uzerini birde öyle denerim teşekkürler

Geçen korkutmamak için 🤣🤣yazmadım buraya gündüz hiç uyumadı bi 10 dk uyudu zar zor uyuttum meğer diş patlıyormuş ağrısı çoktu ağrı kesici bile fayda etmedi artık akşam duş aldırdım 7 de pes etti bayıldı uyudu 😂😂
Ay hadi hayırlı olsunn bu da geçti oh 😻😻
Kız bu krizler diş olsun yeter ki razıyım diş patlayınca geçecek derim en azından 😂😂
Ama gerçekten diş galiba ya gece ağlarken de dişlerini kaşımaya çalışıyordu sürekli emziğini ısırdı ☹️
Tetagil döktük calpol verdik aramıza yatırdım döne döne uyudu bir şekilde
Nerde o zaman bu diş kardeşim nerde? 🤣🤣

Yoktu valla 😂😂 çok mutluydu bn uyutmaya çalışınca ağlıyordu uykusu var ama uyuyamıyordu
Bi yeri ağrıyormuş gibiydi genel huzurluydu 😂
Aa bizimki bu işte
Keyfi yerinde ama yatırınca kıyamet kopuyorr
Kötü haber 2 3 haftadır böyle en az bu diş yerin altından mı çıkıp geliyor ben anlamadım ki boyu devrilesice😂😂

Ay hadi hayırlı olsunn bu da geçti oh 😻😻
Kız bu krizler diş olsun yeter ki razıyım diş patlayınca geçecek derim en azından 😂😂
Ama gerçekten diş galiba ya gece ağlarken de dişlerini kaşımaya çalışıyordu sürekli emziğini ısırdı ☹️
Tetagil döktük calpol verdik aramıza yatırdım döne döne uyudu bir şekilde
Nerde o zaman bu diş kardeşim nerde? 🤣🤣
Derinden geliii 🤣🤣🤣

Kervana ben de katıldım 🤣

Eklentiler

• 16537527472435351931544728807275.jpg
    16537527472435351931544728807275.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 27
Hadi inşallah güzel uyur
Güzel haberlerini bekliyorum 😂😂
Bitterrr kasik mamasi uyutuyor mu hangi markasi en iyi uyutuyor 5 aylikken baslasam uyutur mu ozellikle gunduzleri uyutur muuu 🤣🤣🤣 saka bi yana kasik mamasini hangi durumlarda veriyorsunuz suan zaten anne sutu yeterli olmaz mi ne ise yariyor hic bi fikrimde yok ama senden ogrenmeyi diliyorum 😁😁😁😍😍😍

Bitterrr kasik mamasi uyutuyor mu hangi markasi en iyi uyutuyor 5 aylikken baslasam uyutur mu ozellikle gunduzleri uyutur muuu 🤣🤣🤣 saka bi yana kasik mamasini hangi durumlarda veriyorsunuz suan zaten anne sutu yeterli olmaz mi ne ise yariyor hic bi fikrimde yok ama senden ogrenmeyi diliyorum 😁😁😁😍😍😍
Annaaaamm uyutan mama mi yapmışlar nirdeeeeeee gidip alamm Şam'da da olsa 😄😄

Uyutmuyor 😂 karnı iyi doyunca gece kalkma azalıyor 😂😂😂
Şuan tam net ayını hatırlamıyorum bn kaşık maması uyumadan 1 saat önce verirdim sonra mama süt uykuya geçsin diye bide sabaha karşı mama
Tabi bunu oğlanda yapıyordum sabaha kadar miss uyurdu
Şuan kız abiye göre hiç uyumuyor 😂😂😂

Hadi inşallah güzel uyur
Güzel haberlerini bekliyorum 😂😂
Anneannesi yarım saattir uyutmaya çalışıyor bu da sökmedi galiba 🤣🤣
Hippin elmalı gece maması var uyutuyormuş güya onu aldım 🤣
Gündüz vermem zaten sadece geceleri belki biraz rahatlatır dedim ama bakalım
Yarım ölçü yaptım içine de kayısı rendeledim yedi valla
Üstüne de iki memeyi emdi 🧿😬

Anneannesi yarım saattir uyutmaya çalışıyor bu da sökmedi galiba 🤣🤣

Hippin elmalı gece maması var uyutuyormuş güya onu aldım 🤣
Gündüz vermem zaten sadece geceleri belki biraz rahatlatır dedim ama bakalım
Yarım ölçü yaptım içine de kayısı rendeledim yedi valla
Üstüne de iki memeyi emdi 🧿😬
Kız işte uyursa inşallah kalkmaz 😂 inşallah ters etki yapmaz 😂😂😂
Allah’ını bnm kızda düğündd hoparlörün altında uyudu ya eve gelince uyandı
Karar verdim evi discoya çeviricem 😂😂😂😂

Uyutmuyor 😂 karnı iyi doyunca gece kalkma azalıyor 😂😂😂
Şuan tam net ayını hatırlamıyorum bn kaşık maması uyumadan 1 saat önce verirdim sonra mama süt uykuya geçsin diye bide sabaha karşı mama
Tabi bunu oğlanda yapıyordum sabaha kadar miss uyurdu
Şuan kız abiye göre hiç uyumuyor 😂😂😂
Bizim gecede sorun yok cok sukur yaaa biz ruya beslenme yapiyoruz A asabiyimben5 sanada tavsiye ederim o kadar guzel bisey ki bebis uyuyor 3.5 saat sonrasina alarm kuruyorum bizimki 4 saatte acikiyor cunki o uyanmadan ben kalkip uykuda emziriyorum hic uyanmadan geri birakiyorum yatagina zaten bi gecede 2 kere uyaninca sabah oluyor 😍
Bana gunduz uyutan bise lazim🤣

X