2021 Aralık Anneleri

Kaç kilo almış ki ek gida başla dedi mi peki

Bak bizimkinin de gece uykusu iyi maşallahı var ama gündüz uykuya dalarken ağlıyor hem de gözü kapalı ağlıyor ben onu çözemedim neden yani ne gereği bar uyutuyoz işte
Annem de felaketi tellali diyo ki artık çocuk büyüdü huyu suyu bu kabullen ama ben geçeceğine inanmak istiyorum. Önceden seninki de uyku öncesi ağlama krizi yaşamıyodu ama dimi dimiii

Gülüm 5 aydan sonra benimki de uykuya çok meyillendi. Denk gelmiş olabilir mi peki hic bir şey yapmıyorum dokuzda uykusu geliyo. Hatta düğünde bile uyudu.
Bizim için hiç sanmıyorum canım, hala arada zorlanıyoruz çünkü, ama eskiye göre çok şükür harika herşey bazı bebekler sorunsuz oluyor ama bence
Egitim online mi..artik tum uykularinda kendiliginden mi uyuyor
Telefonla oluyor. Evet kendisi uyuyor ben uyuyana kadar yanında oturuyorum sadece

Son düzenleme:
Annem de felaketi tellali diyo ki artık çocuk büyüdü huyu suyu bu kabullen ama ben geçeceğine inanmak istiyorum. Önceden seninki de uyku öncesi ağlama krizi yaşamıyodu ama dimi dimiii
Ay yok ya değiştiklerine inanmak istemiyorum
Yok uyku öncesi hiç kriz yaşamazdık küt diye giderdi valla 9-9.30larda
Bence geçecek çünkü birkaç gün gündüz uykularında da ağlamıştı şimdi hemen uyuyor yine eskisi uzun uzun

Et suyu ona da dikkat edeyim. Ablada varsa onda da olabilir sende çok az sür dene istersen kafasını kaşıyor muydu
Eti suyundan süzüp mü yiyordun
Esimin de et alerjisi var Etin kendini yediginde sıkıntı yok ama suyunu yemeklere katınca egzama çıkıyordu emzirmeden sonra çıktı kızım 9 ay emdi sadece canım
Kafasi kasiniyor bence emerken eli kafada oluyor sürekli birde ben uyuturken kafaya masaj yapıyorum rahatlıyor
Aynen ince tabaka sureyim bi deneyeyim zaten oglusum paso ilaç yiyor

Uffff sorma ilaçlarım biri bitip biri başlıyor bizim pişşkler o yüzden geç iyileşiyormuş et suyuna bende dikkat edicem
Bnm kulaklarımda egzama var baharatlı yeme stres yapma diyor da ne mümkün

Uffff sorma ilaçlarım biri bitip biri başlıyor bizim pişşkler o yüzden geç iyileşiyormuş et suyuna bende dikkat edicem
Bnm kulaklarımda egzama var baharatlı yeme stres yapma diyor da ne mümkün
Teee arefe günü hasta oldu acile gittik çocuk doktoruna denk geldik antibiyotik başlattı iki gün önce bıraktık tekrar ateşlendi bugün tekrar antibiyotik verdik
Artık ben mi bakamıyorum bu çocuğa acaba diye sordum dün doktora yada allah korusun farklı bişey mi var istisnasız doğdu doğalı antibiyotik yemeden ay gecirmedik saçmalama tahlilleri herseyi temiz usutmus evde taşıyıcı var abladan aliyordur dedi yazık ablası da yaklasmayayim anne dimi diyor yine unutup sokuluyor seviyor o da 6 yaşına yeni girdi çok uzak dur da diyemiyorum Allah dermansiz dert vermesin tabi yinede çok şükür

Amin canım amin Ahh yavrum bebe hasta olunca çok zor oluyor evde başka çocuk olunca maalesef temas etmemesi çok zor
Kendini suçlama lütfen inşallah havalar güzelleşir rahat edersin
Bi daha sa hastalık gelmesin

Hayır ek gıda için 6.ayda liste vercem dedi. Şimdi mama önerdi 5.5 kilo şu an. En azından 6 olmasını beklerdik dedi. 2400 civarı doğum kilosu .
Ortalama 500 almasi gerkemiyo muydu ya almış işte. Evet minnoş alt sinirda ama bilemedim. Tabi doktor daha iyi bilir. Çok mu kusuyo ki o kısmı kaçırdım

Bizim uyku hiç ilerlemedi zaten ama o haline bile razıyım şu an

Az uyuyan bebek diye birşey yokmuş ben de oğlum için öyle düşünüyordum şu anda uyuyor Bence eğitim alın ben çok memnunum…Biz de çok kötü günler geçirdik 5 ay
Nerden aldınız eğitimi birkaç yer baktım da telefonla destek veriyorlar falan o şekilde mi oldu sizin de bide tek başına halledilecek bisey mi benim koca kişisi hiç destek değil de

Ortalama 500 almasi gerkemiyo muydu ya almış işte. Evet minnoş alt sinirda ama bilemedim. Tabi doktor daha iyi bilir. Çok mu kusuyo ki o kısmı kaçırdım
Bu aralar azaldı biraz kusması ama az emiyo işte. Çok nadir 5 dk ya da üstü öncelik sağlıklı olması. Ben öyle illa tombul etli butlu olsun diyenlerden değilim ama sınırda olması üzüyor insanı işte ek gıdada da böyle olursa,ki muhtemeldir bu, yandıkkkk tekrar tekrarrr

Farklı mamalar denedin mi belki farklı markanınkini alır

Ben balkabagini buharda pisirip içine yağ damlattim pure şeklinde verdim cok sevdi,kabizliga da ıyı geldi,
Normal irmik belki ağır gelir sindiremez çok çok az koyup dene olmazsa
Bende o şekilde verdim 2 gün ilk sevmemişti sonraki gün bitirdi severek yedi. Dediğin gibi kakasını da rahat yaptı. Farklılık olsun diye yapayım demiştim ama ağır gelirse hiç elleşmeyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…