2021 Aralık Anneleri

Bizimki de emerken kafasını kaşıtıyor sürekli farklı bi besin de eklemedim ki yediklerime ne belirsiz şey aman ☹️
Domates yemeye başladım ama belki o da etkiledi 😬
Bi gidelim bakalım söylerim sana da bizimkiler aynı gibi görünüyor 😂
İnşallah çıkmaz 😔
Gelince bekliyorum haberleri
Aklıma yumurta geliyor biliyor musun yapar mı diye 🙁 emerken saçını çekiyor bi görsen bn çeksem öyle kıyameti koparır kendisini nasıl sert sert çekiyor
Bana dr muz kivi çilek turunçgiller tüketme dedi

Bizim bu değil cnm
Bu bizim ki 3 gün kullan çok ince tabaka olarak dedi 1. Gün kullandım konaklar kalmadı bile hemen kalmış
Alerji net değil neye var yok sanırım bazı alerjik sebzeler
Yoğurt tüketiyorum çünkü
Bundan evde var aynı senin dediğin gibi sarı sarı oldu kafası konaklarına bende mi sursem acaba musleta ile yıkadıktan sonra biraz düzeldi gibi ama tamamen geçmiş değil 🤔
Kizimin bebekken domates etsuyu ve cevizé alerjisi vardı yediginde egzama olurdu bu kremden kullanmistik

Günaydınlar, uyku danışmanlığı hizmeti alan var mı, bu online olanlar ise yarıyor mu ki, yıldım artık valla
Almadım ama düşünüyorum. Yıldım artık. Uyku eğitimi falan istemiyordum ama asla bir istikrar yok. şimdi de gece uyanıyor emziriyorum tam uyuyacakken birden uyanıyor 3 saate yakın ayakta kalıyoruz. Gündüz bile o kadar uyanık kalmıyor.

Kızlar balkabağı çorbası yapacağım oğluma. İrmik atılıyor içine. İlla bebek irmiği mi olması lazım sizce normal kendi kullandığım irmik olmaz mı?

Kızlar balkabağı çorbası yapacağım oğluma. İrmik atılıyor içine. İlla bebek irmiği mi olması lazım sizce normal kendi kullandığım irmik olmaz mı?
Ben balkabagini buharda pisirip içine yağ damlattim pure şeklinde verdim cok sevdi,kabizliga da ıyı geldi,
Normal irmik belki ağır gelir sindiremez çok çok az koyup dene olmazsa

Almadım ama düşünüyorum. Yıldım artık. Uyku eğitimi falan istemiyordum ama asla bir istikrar yok. şimdi de gece uyanıyor emziriyorum tam uyuyacakken birden uyanıyor 3 saate yakın ayakta kalıyoruz. Gündüz bile o kadar uyanık kalmıyor.
Aynen uykuyu devam ettiremiyor, 10 buçuk gibi uyutmaya başlamıştım 11 gibi daldi, 20 dk falan daha bekledim mutfağa gittim bi tezgahı lavaboyu yikayım dedim bitirmeden uyandı😩

Uykularrrrr haram oldu💃🏼💃🏼
Hepimiz aynı şeyi yaşıyorsak bi nebze rahatlayacağım yine. Yahu kendi kendine uyuyan çocuk resmen uykusu gelince ağlayan, yatırınca kendini kazık gibi gerip kasan geri atan bi bebe haline geldi. 4.ay uyku gerilemesine girmek için çok büyük değil mi şuan? Yani onun geçmiş olması grekmio mu yaw👀

Hepimiz aynı şeyi yaşıyorsak bi nebze rahatlayacağım yine. Yahu kendi kendine uyuyan çocuk resmen uykusu gelince ağlayan, yatırınca kendini kazık gibi gerip kasan geri atan bi bebe haline geldi. 4.ay uyku gerilemesine girmek için çok büyük değil mi şuan? Yani onun geçmiş olması grekmio mu yaw👀
Sizinki erken dogmustu sanki galiba oda hesaplaniyor

Mesela 2 de 3 te uyanıyor tekrar sabah 7-7 buçuğa kadar uyumuyor, sonrasında da 1 saat daha uyuyor, gündüzleri de sadece 2 uykusu var onlari da basindan ayrilmamam lazım eğer bırakırsam max yarım saat uyuyor
Baştan beri benimki kendi ayına göre az uyuyan bi bebekti ama onu öyle kabullenmistim kendi içimizde bi düzenimiz vardı, sonra bi hastalandı üstüne atak, bayram geldi falan tüm düzeni bozuldu, uyku gerilemesi dedim ama geçmek bilmiyor
Tek bu olsa yine neyse ben de kendimi ona göre organize edicem ama bide abi var, sabah nerdeyse okula gondermeyecektim çocuğu o kadar yoruldum 😭
Az uyuyan bebek diye birşey yokmuş ben de oğlum için öyle düşünüyordum şu anda uyuyor 😔 Bence eğitim alın ben çok memnunum…Biz de çok kötü günler geçirdik 5 ay😔

Bizim bu değil cnm
Bu bizim ki 3 gün kullan çok ince tabaka olarak dedi 1. Gün kullandım konaklar kalmadı bile hemen kalmış
Alerji net değil neye var yok sanırım bazı alerjik sebzeler
Yoğurt tüketiyorum çünkü
Alerji cok zor yaa ben tukendim artik ama napayim her seyde sut var sut tozu var insallah sizin cikmaz, o kesik atilarak yapilan testte belli olmayabilir diyolar 6.ay bizde yaptircaz ama

Az uyuyan bebek diye birşey yokmuş ben de oğlum için öyle düşünüyordum şu anda uyuyor 😔 Bence eğitim alın ben çok memnunum…Biz de çok kötü günler geçirdik 5 ay😔
Gülüm 5 aydan sonra benimki de uykuya çok meyillendi. Denk gelmiş olabilir mi peki 😬 hic bir şey yapmıyorum dokuzda uykusu geliyo. Hatta düğünde bile uyudu. 😬

Bundan evde var aynı senin dediğin gibi sarı sarı oldu kafası konaklarına bende mi sursem acaba musleta ile yıkadıktan sonra biraz düzeldi gibi ama tamamen geçmiş değil 🤔
Kizimin bebekken domates etsuyu ve cevizé alerjisi vardı yediginde egzama olurdu bu kremden kullanmistik
Et suyu ona da dikkat edeyim. Ablada varsa onda da olabilir sende çok az sür dene istersen kafasını kaşıyor muydu
Eti suyundan süzüp mü yiyordun

Sizinki erken dogmustu sanki galiba oda hesaplaniyor
Ama sanki zamanında başlamıştı gerileme, şimdi de uzadı gibi geliyo. Ay bilmiyorum ki ya
Gülüm 5 aydan sonra benimki de uykuya çok meyillendi. Denk gelmiş olabilir mi peki 😬 hic bir şey yapmıyorum dokuzda uykusu geliyo. Hatta düğünde bile uyudu. 😬
Seninkinin uyku düzeni nasıl gündüz ve gece?
Bizimki de düğünde uyudu ama onun derdi uykuya girene kadar anasını mahvetmek😂

Ama sanki zamanında başlamıştı gerileme, şimdi de uzadı gibi geliyo. Ay bilmiyorum ki ya

Gece 9 gibi yatıp sabah 8 civarına kadar uyuyor ben guzel emzikliğimi yaparsam onunla yatarsam. 🤣 gündüz de 2 3 saate maks sekerleme yapası geliyo 20 dk olur yarım saat olur bu değişiyo. 1 kez uzun uyuyo bi saatten fazla. Bu şekilde. Ben pek huysuzlanmasıni beklemiyorum artık uykusu gelmiştir diye meme veriyorum uzun uzun eme eme uyuyo. 5 dk emmiyo daha uzun emiyo yani.

Geç değil 🤣
Bizimki de toparlıyor gibiydi hatta geçti sandım ama dün gece uyandı ve 12.30dan 2ye kadar bir ağlama krizi yaşadık tekrar dalamadığı için 😑
Gündüz uykuları tamamen düzeldi gibi ama akşamlar da yavaş yavaş yoluna giriyor sabır gerek ☹️

Bizimki aksam 8de uyuyor sabah 6 7e kadar...kacta uyanirsa 1.5 saat uyanik kaliyor sonra tekrar 1 saat uyku tekrar 1.5saat uyanik 1 saat uyku seklinde aksama kadar devam ediyor bazen sabah ilk uykusu 2 saat suruyor bazende uyanik kaldigi aralar 1.5saatten 2 saate cikabiliyor uykumuz iyi bizim tek sorun kendiliginden uyumuyor sallamayida ben hic istemyrum memede uyuyir bazen sallamktansa memeye okeyim cunki geceleri ben uyanmasini beklemeden uykuda emzirip biraktigimdan gunduz emerken uyuyunca doydugu an birakiyor yatiriyorum uykuya devam ediyir yani memeyi birakinca uyanma durumu yok alusmis artik buna

Doktor kontrolüne gittik biz . Kilosu az mama başla dedi doktorumuz. Reflü maması aldık. Ne yaptıysam almıyo mamayı. Napcam ben 😥 yoruldum cidden bu kadar zor mu olur bı bebek . Koligiz reflümüz var meme reddi hiç bitmedi uyku desen o da yok. 5 aylık olcaz artık daha ne kadar böyle devam edecek 😔

X