2021 Aralık Anneleri

Yok ya mavi hiç değil kahve gbi de duruyor yeşil gibi de çözemedim koyu hala Bak. Burda da daha farklı
Eylülün de böyle. Dün tamamnya koyulaştı kahveye dönüyo derken bugün yeşil. 🤣

20220424_152416.png

Fotoda da belli olmuyo tam kenarlar gri

Ela olacak galiba benim gözlerim ela gündüz başka gece başka guneste başka gölgede başka 🤣
Hahajaj bi söz vardı dün başka bugün başka sokayım böyle aşka tövbe yaaa😀😀😀 ne güzel işte rengarek benim yeşil ama ağlayınca mavi😀😀😀 şu an hangi renk bende çözemedim ama😀😀

Eklentiler

• 405317FB-F9FE-491F-8266-85F20FD4A93E.jpeg
    405317FB-F9FE-491F-8266-85F20FD4A93E.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 62
Bizimki sarı sarı yapışmıştı kafaya meğerse egzamaymış 🤦🏼‍♀️ Alerjik bünyesi var dedi
tabi bn 3,5 ay yediklerime dikkat ettiğim için bişey çıkmamıştı
Kortizonlu krem verdi verem aşısı yeri de egzama olmuş kremi sürdüm dökülmeye başladı şampuanı da 4-5 kullandım tık etmedi
Domates göğsünde kızarıklık yapmıştı çilek turunçgiller muz kivi domates yeme dedi çok fazla arttırabilirmiş
Kortizonlu krem kullanmak hic iyi degilmis canim ya bizimkinin alerjisi cok fena oldugunda cocuk doktoru vermisti sonra alerji doktoru cok kizdi bi bebege bunu nasil verirler falan dedi hatta kremide paylasayim ama belki sizinki farklidir 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• 20220511_084027.jpg
    20220511_084027.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 53
Günaydınlar, uyku danışmanlığı hizmeti alan var mı, bu online olanlar ise yarıyor mu ki, yıldım artık valla

Kortizonlu krem kullanmak hic iyi degilmis canim ya bizimkinin alerjisi cok fena oldugunda cocuk doktoru vermisti sonra alerji doktoru cok kizdi bi bebege bunu nasil verirler falan dedi hatta kremide paylasayim ama belki sizinki farklidir 🤷🏻‍♀️
Bizim bu değil cnm
Bu bizim ki 3 gün kullan çok ince tabaka olarak dedi 1. Gün kullandım konaklar kalmadı bile hemen kalmış
Alerji net değil neye var yok sanırım bazı alerjik sebzeler
Yoğurt tüketiyorum çünkü

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 50
Bizim bu değil cnm
Bu bizim ki 3 gün kullan çok ince tabaka olarak dedi 1. Gün kullandım konaklar kalmadı bile hemen kalmış
Yoğurt tüketiyorum çünkü
Ana doktor bizede bundan verdi yanakları için konağa da iyi geliyormuş bitter bende kullanammı ozaman azıcık bi konak var kafasında

Nasıl ki uykular? melinda- melinda- var bildiğim.
Mesela 2 de 3 te uyanıyor tekrar sabah 7-7 buçuğa kadar uyumuyor, sonrasında da 1 saat daha uyuyor, gündüzleri de sadece 2 uykusu var onlari da basindan ayrilmamam lazım eğer bırakırsam max yarım saat uyuyor
Baştan beri benimki kendi ayına göre az uyuyan bi bebekti ama onu öyle kabullenmistim kendi içimizde bi düzenimiz vardı, sonra bi hastalandı üstüne atak, bayram geldi falan tüm düzeni bozuldu, uyku gerilemesi dedim ama geçmek bilmiyor
Tek bu olsa yine neyse ben de kendimi ona göre organize edicem ama bide abi var, sabah nerdeyse okula gondermeyecektim çocuğu o kadar yoruldum 😭

Bizim bu değil cnm
Yoğurt tüketiyorum çünkü
Ay bizim bebeler aynı ya bizimkinin de alerjik gibi bünyesi bi türlü oturtamadık bulguları bi var bi yok 😄
2 haftadır 2 günde bir ishal gibi cıvık kaka yapıyor kaka tahliline de gönderdik bişey çıkmadı 😑
Ama kafada sivilcemsi şeyler var, bikaç gündür minik döküntüler de çıktı
Bugün eşimin güvendiği bi alerji profuna göstereceğiz bakalım ne diyecek 🙄

Ay bizim bebeler aynı ya bizimkinin de alerjik gibi bünyesi bi türlü oturtamadık bulguları bi var bi yok 😄
2 haftadır 2 günde bir ishal gibi cıvık kaka yapıyor kaka tahliline de gönderdik bişey çıkmadı 😑
Ama kafada sivilcemsi şeyler var, bikaç gündür minik döküntüler de çıktı
Bugün eşimin güvendiği bi alerji profuna göstereceğiz bakalım ne diyecek 🙄

Evet ya peşpeşe gidiyorlar 😂 iyi huyları yok 😂😂😂Yediğin bişey kesin yan etki yapıyor bizde domates yaptı net
Kafası kaşınıyor nasıl tırmıklamış 🥹🥹
Bizimde bazen sıvı oluyor
Test yapacak mı acaba bende 6 ayı geçsin test düşünüyorum
Zaten Bnde ufak şüphelenmiştim tescillendi olduğu

Evet ya peşpeşe gidiyorlar 😂 iyi huyları yok 😂😂😂Yediğin bişey kesin yan etki yapıyor bizde domates yaptı net
Kafası kaşınıyor nasıl tırmıklamış 🥹🥹
Bizimde bazen sıvı oluyor
Test yapacak mı acaba bende 6 ayı geçsin test düşünüyorum
Zaten Bnde ufak şüphelenmiştim tescillendi olduğu
Bizimki de emerken kafasını kaşıtıyor sürekli farklı bi besin de eklemedim ki yediklerime ne belirsiz şey aman ☹️
Domates yemeye başladım ama belki o da etkiledi 😬
Bi gidelim bakalım söylerim sana da bizimkiler aynı gibi görünüyor 😂

X