2021 Aralık Anneleri

Kızlar bebeğimin hiç iştahı yok normalde içtiği mamanın ancak yarısını içiyor, dolu bez sayısı 3 bugün, yaklaşık 1 haftadır da çişini yaptığında aşırı yoğun bi idrar kokusu oluyor. Normalde asla böyle bir koku olmuyordu. Çok huysuz uykuya dalamıyor uyuyamıyor ağlamaktan mahvoluyor 😓 gündüz uykusu neredeyse 2 saatlere düştü o da parça parça.
Şu verdikten sonra idrar değişmezse mutlaka tahlil yaptır.20 gün önce filan aynı şikayetlere doktora gittik memeyi emmiyor mamayi içmiyor idrar az köyü sarı diye doktorumuz Şu vermeye başlayın dedi 5 ayını tam doldurunca da ek gıda başlayın dedi.Bebeklerde bizler gibi aynı şeyi yemekten sıkılıyor galiba 🤣

Şu verdikten sonra idrar değişmezse mutlaka tahlil yaptır.20 gün önce filan aynı şikayetlere doktora gittik memeyi emmiyor mamayi içmiyor idrar az köyü sarı diye doktorumuz Şu vermeye başlayın dedi 5 ayını tam doldurunca da ek gıda başlayın dedi.Bebeklerde bizler gibi aynı şeyi yemekten sıkılıyor galiba 🤣
Yemek yerken mama sandalyesine oturtup yanıma alıyorum herkesin kaşığını izliyor salyaları coşuyor kaşığı uzatıyorum ağzını kocaman açıyor en sonunda da ağlamaya başlıyor 😂😂

Sen gooncusun biliyorum başta bende kullandım esnek bantlar olmadığından değiştirdim 😂😂

bakalım daha uygun fiyatlı öneri gelmezse ona geçeyim battı balık yan gider 😂😂😂
20220505_084506.jpg

Aha esniyo bacım. Sızdırmaması daha mühim diil mi ayol :63:

Çok zor oluyor gerçekten biraz rahat takıl o dönemde yoksa yıpratıyor anneyi
Çabucak geçsin bi daha gelmesin 😅
Zaten sabahları mutluluk dersin gece hiç bişi yaşanmamış gibi 😂
Meme reddi olmasında diğerleri her türlü idare ediliyor
Sorma ben sabaha enkaz gibi çıkıyorum bebiş hayat dolu 🤣🤣
Haklısın her şey bir şekilde yoluna girer neler neler atlatmadık ki💙😂

Yemek yerken mama sandalyesine oturtup yanıma alıyorum herkesin kaşığını izliyor salyaları coşuyor kaşığı uzatıyorum ağzını kocaman açıyor en sonunda da ağlamaya başlıyor 😂😂
O zaman başla ufaktan doktor neyle baslamani onerdiyse ,ben veriyorum 4 5 gündür hipin yulafli kaşık mamasını aldim onu yapıyorum içine cam rendede armut rendeliuorum bayıla bayıla yiyor.Ve sanki iştahı açıldı.instada takip ettiğim bi doktor yoğurt ve muhallebiyle başlayın diyordu.Bizim suanlik sıkıntı yok gibi şükür.🤗

hangi bezlerden memnunsunuz ? Molfix kullanıyorum her gece sızdırıyor dolu olmamasına rağmen yanlardan taşıp çocuğun üstünü başını ıslatıyor.
Bazen Molfix bazende sleepy kullanıyorum. Gece yatmadan önce değiştiriyorum sabaha kadar duruyor, hiç sızdırma gibi bir sorun olmadı şimdiye kadar.

O zaman başla ufaktan doktor neyle baslamani onerdiyse ,ben veriyorum 4 5 gündür hipin yulafli kaşık mamasını aldim onu yapıyorum içine cam rendede armut rendeliuorum bayıla bayıla yiyor.Ve sanki iştahı açıldı.instada takip ettiğim bi doktor yoğurt ve muhallebiyle başlayın diyordu.Bizim suanlik sıkıntı yok gibi şükür.🤗
Tam 5 ayımız dolunca doktor listemizi verecek yoğurtla başlayacağız ilk yoğurdunu doktoru yedirecek 😂 bi 10 gün daha beklemedeyim,
Bazen Molfix bazende sleepy kullanıyorum. Gece yatmadan önce değiştiriyorum sabaha kadar duruyor, hiç sızdırma gibi bir sorun olmadı şimdiye kadar.
molfix sızdırma yapmadı mı sizde yan ya da yüz üstü yatıyor bizim bebe , yan yattığı zaman bütün çiş yanlardan çıkıyor yatağı ıslanıyor , bende gece hiç değişmiyorum , farketmesem üşütecek çocuk

X