2021 Aralık Anneleri

Kulot bez deneme amaçlı aktif aldık ay naaağğleet
Kulot bez ne ya🙄 normalini alaydin bari. Bak ben bebitoyu hftasonu luumi babye goturdum orda da kulot bez giydiriyolar ya? Cocuk bi kaka yapti te sirtindan cikti. Hic koruyucu degil bosbol bisey bence kulot bezler👀

Evet çok tatlı diğer serisinide alıcam inşallah😀 ısırıyorum hep altını alırken habire dönüyo zor değiştiriyorum bezi😀😀
Büyük olanından mı
BİM’den geçende aldım telefon 🤣
Bn yeter artık 🤣 abiden kalma da var bizde onlarıma kullanırız
Bunlarında yeni modelleri var çok güzel oluyor 😍

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 54
Kulot bez ne ya🙄 normalini alaydin bari. Bak ben bebitoyu hftasonu luumi babye goturdum orda da kulot bez giydiriyolar ya? Cocuk bi kaka yapti te sirtindan cikti. Hic koruyucu degil bosbol bisey bence kulot bezler👀
Premium care külot bez var ondan uygulamadan hediye oldu güzel ama giydirmek zor oluyor dr da filan da açmak için yırtmak gerek

Bolluğu iyi de yandan çıktı ki ben bacak kısmini dar bile buldum kilo alsa nasil okcak dedim 4 numara. Tamamen denk geldi markette tek kalmış paket. Kulot bez alasim vardı kücük paket goondan yine. Markette gorunce prima da denenebilir sandım. Foto aklımda atacam sarjim az su an kalkamiyom da 🤣

Büyük olanından mı
BİM’den geçende aldım telefon 🤣
Bn yeter artık 🤣 abiden kalma da var bizde onlarıma kullanırız
Bunlarında yeni modelleri var çok güzel oluyor 😍
Bunlar linkinmals serisiymiş birbiriyle etkileşime girip konuşuyorlarmış😀 çocuğum oynamasa bile ben alıcam ben oynucam çok tatlılar 😀😀 bende a101den aldım telefon haftasonu

Eklentiler

• 8111A961-2A46-4A8E-941C-EB5609998CCC.png
    8111A961-2A46-4A8E-941C-EB5609998CCC.png
    263 KB · Görüntüleme: 44
  • 54326040-3A73-4040-9656-FF3F6BE6D180.png
    54326040-3A73-4040-9656-FF3F6BE6D180.png
    300 KB · Görüntüleme: 46
Bnde hep ütülüyorum dr ütüleme dedi işte 🤣
Markası ne çok mu koyuyorsun 🙄bnde deterjan gözüne koymuyorum kapaktan içeri koyuyorum ölçeğiyle 1 ölçek
E bebekten almistim dalinin valla basta cok koyuyorum diye dusunup azalttim kapaktan iceri iyi fikir ama bu defa onu deneyeyim 👍🏻😘 bende listeyi paylasayim canim belki isine yarayan bisey olur, beni en cok gunde 4 kere nemlendirmek yoruyor 🙄 anneleride yun giymeyecek kurali cok yordu bi kere deneee ama bunu ben yaptim elimin emegi giyemeyecek miii bu doktorlar ne biliyor 😜 hii bide banyo lifi yün olmazsa kopurmuyormus 2 gune bi yikiyoruz yinede temiz olmuyormus boyle banyomu olurmus yikamasak daha iyiymis 🤣🤣

Eklentiler

• 20220412_112349.jpg
    20220412_112349.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 40
E bebekten almistim dalinin valla basta cok koyuyorum diye dusunup azalttim kapaktan iceri iyi fikir ama bu defa onu deneyeyim 👍🏻😘 bende listeyi paylasayim canim belki isine yarayan bisey olur, beni en cok gunde 4 kere nemlendirmek yoruyor 🙄 anneleride yun giymeyecek kurali cok yordu bi kere deneee ama bunu ben yaptim elimin emegi giyemeyecek miii bu doktorlar ne biliyor 😜 hii bide banyo lifi yün olmazsa kopurmuyormus 2 gune bi yikiyoruz yinede temiz olmuyormus boyle banyomu olurmus yikamasak daha iyiymis 🤣🤣
Saol cnm biz linola şampuan ve losyon kullanıyoruz
Yünlü zaten giymiyorum
Kirleniyorum da elimle köpürtüp elimi sürüyorum
Cildini sürekli nemlendirmiyorum

X