2021 Aralık Anneleri

Benim iki gündür midem bulaniyor tüpleri baglattim ama aklıma kötü kötü şeyler geliyor reglde olmadım doğumdan sonra olmaz dimi tüpler bağlıyken bebek fln

Annem.menopoza girince kilo almaya başladı sanırım bende ayni olcam birde çok fena göbeği var mayalı hamur gibi:)

O zaman şu an başka konuda gelişiyor diyorsun yani

Kızlar bebişlerde bıngıldağı kapanan var mı? Bizim doğduğunda küçüktü zaten. 4. Ay kontrolünde kapanmak üzere dediler.

Baş çevresi büyüyorsa sorun değilmiş ama yinede 6. Aydan sonra kapansaydı iyidi.
4. Ayda kapanırmış normalde tabi hee çocukta farklı imiş
Neden 6. Ay
Bnm de girmem iyi çıkış fena kızda iğnelerden sonra fobi oldu resmen sedyeye yatınca ağlıyor

Baş çevresi büyüyorsa sorun değilmiş ama yinede 6. Aydan sonra kapansaydı iyidi.

Açık olması gerek şuan kapanması için biraz erken. 6. Aydan sonra 12. Aya kadar kapanırmış normalde.
Yok ya öyle bi kıstas yok
3 aydan önce kapanmadığı sürece sıkıntı değilmiş, bizim bebiş de koca kafa zaten
2-3 cmden büyük değilse de sorun değilmiş eğer büyük ise tiroidlerle ilgili bir durum söz konusu olabilirmiş

Kızlar bebişlerde bıngıldağı kapanan var mı? Bizim doğduğunda küçüktü zaten. 4. Ay kontrolünde kapanmak üzere dediler.

Kocaman açık hala
Kizlar bende 6.ay civari ile 1 yas arasi kapanmasi daha iyi diye biliyorum hatta erken kapanirsa d vitamini kullananlara biraktiriyorlarmis yada 2 gunde 1 veriliyormus bas cevresi tam buyusun diye bunu bi yerde okudum ama nerdeydi hatirlayamadim ekran paylascaktim yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…