2021 Aralık Anneleri

Esintileri kalıyo mesela uykuya tam dalacak memede birakıp ağlıyo resmen uykuya direniyo tamam kızım pış pış diyorum pıt pıt popoya vuruyorum bir süre öyle dalıyo
Bazen pıt pıt pış pışda işe yaramıyor
Şuan uyku için ağlıyor dalamadığı için camdan yağmuru izliyoruz

Esintileri kalıyo mesela uykuya tam dalacak memede birakıp ağlıyo resmen uykuya direniyo tamam kızım pış pış diyorum pıt pıt popoya vuruyorum bir süre öyle dalıyo

Bazen pıt pıt pış pışda işe yaramıyor
Şuan uyku için ağlıyor dalamadığı için camdan yağmuru izliyoruz
Benimki uyuturken yüz üstü dönüp öyle uyumak istiyor çevirince ağlıyor
Ona nefes almadan uyuyamayacağını nasıl anlatabilirim

Benimki uyuturken yüz üstü dönüp öyle uyumak istiyor çevirince ağlıyor
Ona nefes almadan uyuyamayacağını nasıl anlatabilirim
Yüz üstü işini biliyor yan çevirsen
Bnm kız da senin oğlan gibi sürekli dönerek hünerlerini sergiliyor
Küçüklük beşikte yan dönmüştü dün

Yüz üstü işini biliyor yan çevirsen
Bnm kız da senin oğlan gibi sürekli dönerek hünerlerini sergiliyor
Küçüklük beşikte yan dönmüştü dün
Yan durmuyor ki kafayı yastığa gömecek küçük ergen neyse ki uykuta yenik düştü
Yaa bizimki de gece yan dönmüş kolları bacakları germiş öyle uyumuş
Uyurken pozisyon değiştirmeye bile başladılar

Ayy geçen ayaklarını parmaklıkların arasına sokmuş çıkaramıyor bi ağladı düştü sandım
Şekilden şekile

Ayy geçen ayaklarını parmaklıkların arasına sokmuş çıkaramıyor bi ağladı düştü sandım
Şekilden şekile

Birak uyusun nefes alamazsa durmas öyle
Yani çabuk bitsin nolur Neyse ki her gün öyle olmuyorlar heralde benimki 2 gün iyi 2 gün huysuz genelde
Beslenme konusunda da yordu bu ay beni ya 2 gün iştahlıysa 2 gün iştahsız sütüm de sapıtıyor böyle bigün çok oluyor bigün azalıyor
İki gündür emmediği kısmı sağıp yarım saat 1 saat sonra biberonla vermeye başladım süt üretimi de azalmamış olur
Bu ay 500 grdan fazla aldığını sanmıyorum sıpanın

Çok iyi anlıyorum seni ama 500 gr bu ay da çok iyiymiş dr bana geçen hafta öyle dedi

Çok iyi anlıyorum seni ama 500 gr bu ay da çok iyiymiş dr bana geçen hafta öyle dedi
Bu ay derken 3le 4 ay arası benim kastettiğim
Tam 3buçukta tartmıştık 250 almıştı bi 250 daha ancak almıştır yarın ya da ertesi gün aşıya götüreceğiz bakarız artık
Ya yeter aslında tabi sağlıklılar çok şükür ama bir an oluyor işte insan düşünüyor biraz daha mı emzirmeye uğraşaydım ya da sütün kalitesi mi düşüyor diye analık vesveseleri

Aynn az emdiği zmn direk kilo almadı diye düşünüyorum

Benim kizin agulamalari cigliklari 10 gundur yok. Boyle olanvar mi normal mi acaba

Evet meğersem bir haftadır regl olmaya çalışıyormuş canım vücudum. Bu sabah tamamen oldum
Beslenme konusunda 4.ay çok sıkıntılıymış, ben de 4.ayda memeyi bi süre bırakmışım sonra devam etmişim mesela. Annem bu ay normal hepimiz yaşadık sabret diyorbiberonu diliyle ittiriyor ya da ucunu ısırıyor oynuyor sürekli bizimki de. Ama geçecek inş

Ayy inşallah
Eşim de istemediği zaman zorlama diyor ama insanın içine de dert oluyor sanki aç kalmış gibi

Ayy inşallah
Eşim de istemediği zaman zorlama diyor ama insanın içine de dert oluyor sanki aç kalmış gibi
Ben bide zorlarken içmediğinde sinirleniyorum, sinirlendiğimi anlamasın diye gülümsemeye çalışsam da resmen krizden ter atıyorum
Sanki içmese nolacak ama hakkaten ana yüreği-imiş. Zamanında yediğimiz baskıları şimdi daha iyi anlıyorum

Bugun bize de ebe verdi dr a yazdim baslayabilirsin dedi suan gittigimiz cocuk dr unda tereddute dustum

Benim kizin agulamalari cigliklari 10 gundur yok. Boyle olanvar mi normal mi acaba
Şimdi bebişlerin dönme zamanlarıya ona odaklandıkları için agulamalarında azalma olabilir çocuk gelişimi okudum gelişim nöbetleşe devam eder diyordu yürümeye yeni başlayan çocuğun konuşmasında duraklama olur diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…