2021 Aralık Anneleri

Bizde kayseriden adanaya giderken full uyudu annemler bu cocuk cok akilli dedi durdu🤷🏻‍♀️ esim geldi bugun geri kayseriye dönuyoruz canima okudu saolsun hic durmuyor 🙄🙄

Kızlar yolculuğumuz çok güzel geçti. Kendi arabamizla yaklaşık 450 500 km yol yaptık. Oğlum genel olarak oto koltuğunu sevdi, çoğunlukla uyudu, uyanık olduğu zamanlarda oyuncaklarıyla oynadı veya etrafa baktı. Biraz mızmızlandı müzikle vs tolere ettik 😂
Darısı yolculuğa çıkacakların başına
Ayy maşallah
Ben de tatil için hala tedirginim gitsek mi gitmesek mi onu düşünüyoruz 😄
Çeşme düşünüyordum ama rüzgarlı olur belki bebiş için ya
Ama istanbul fethiye arası mesafeyi de kaldırabilir miyiz bilmiyorum 😂

Ayy maşallah
Normalde bebek arabasını seviyor mu

Yani seviyor mu bilmiyorum ama kriz çıkarmıyor uyuyor genelde, arabayla bi yere giderken de uyuyor ama en uzun yolculuğumuz 1 saat oldu henüz 😬
Uyuyorsa bir sorun çıkmaz Allah'ın izniyle. Bizimki de arabasında hep uyurdu. Şimdi başta uyudu sonra biraz mızmızlandı sonra geri uyudu. Ama Fethiye bayağı uzak, nerdeyse bizim geldiğimizin iki katı yol 🙄

Canım ben letgodan çok temiz solomonbaby heryone aldim 150 tl ye dolqpta da çok ama ben kendim görerek almak istedim.Emniyet kilitleri filan kırık olmasın diye o kadar rahat ki dışarıda da çok rahat ediyorsun.Ergobaby lerce güzel ama onlar tek yön oluyor benimkinde bacak arası ayar lanıyor öne doğru bakıyor .
İkinci el ve net alışverişi (trendyol haric) hiç bana göre değil ya ben illaki kaziklaniyorum 😂tavsiye için teşekkür ederim canim

Bence dokusu hiç güzel değil ya. Ben de kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. Goon deneyecem bakalım önce ıslak mendili de.
Valla bundan önce sleepy kullanıyordum onun yanında pamuk gibi geldi bana mecbur kalınca ıslak mendil kullanıyorum yoksa pamuk
F4A229D3-2D26-4B3A-BA59-87BF4816B9B2.jpeg

Sleepynin hangisini beğenmedin peki bi baby me dene yenidoğan o cok guzel doku ama bana kuru geldigi icin yeni denemeler yapcam
Ben geçen hrpsiburada dan 12 li molfix tanesi 9 tl den almıştım.Burda hava ısındı artık popoyu yıkıyorum ben.Pisik sorunumuz zaten yoktu yıkayınca çocuk rahatlıyor ayakları da yıkıyoruz 🥰🥰

Ayagını ağzına sokmaya çalışıyo bu ama tam çeneye yaklaşınca ayak kurtuluyo elinden eli bos gidiyo ağzına bi daha yakalıyo 🤣🤣 Ay delircem.

Ayy maşallah
Kaç aylık olunca düşünüyorsunuz? Bizde ağustosa avşa adasına plan yapıyoruz. 8. Ayına girmiş olacak

X