2021 Aralık Anneleri

Biliyorum Mervecim. Sende dışarda kullanıyorsun. Allah’tan benim kız bebek arabasını sevdi. 3 ayın sonunda 6 kg yaklaştı. Ben beşiğinden alıp-koyarken bile zorlanıyorum. Ağır geliyor. Kanguru ile çokta taşıyamazdım. 🙁 tulay283300 tulay283300 evde iş yapabileceğini düşünüyor. Sence mümkün mü? Bir elin sürekli çocukta oluyor. Çocuk hareket ediyor. Kendini geri atıyor.
Yok tatlım iş için değil sürekli kucak istiyor bütün evi gezecek her odadan haberi olacak bari kollarım yorulmasin demiştim dışarda bebek arabasını seviyor benimki
Aman zaten usendim gidip kanguru bakmaya da😀

Sağol nihalcigim, is yapmayı geçtim kollarım ağrıyor taşımaktan en azından kahvemi içerim diye düşündüm dışarda pek kullanmam gıbı (gece cevap yazarken uyuyakalmisim )😂
Tamam canım beklentin çok değilse, al bir dene. Ben paranızınız ziyan olmasını istemem kızımın ikiz erkek kardeşi ❤️
Ben simdi çamaşır astım geldim seninki bel destekli değil sabit durmuyor altı. Ben evde de kucagımda tasıyamıyorum hemen hop kanguruya koyuyorum belden çok kollar yoruluyor bende. Aşırı kucakçı çünkü. Kendi oturmaya baslayınca biraz durur belki diyorum ama o zamana daha çok var. Aha da kıyafetli 7.7 kg ölçüyorum ben. 7.5 vardır. Ve daha çok taşıyacaz. 😬 Dün biz de çıktık arabayla kanguru da yanımdaydi ama bağlayamadım. Mızırdanıyodu çok ağladı yetişemedim bağlamaya. Neyse sokağın basından eve tek kolumla tutarak digeriyle arabayı iterek geldim fenaydı. 😬
Analık zor zanaat 🙂 Ben kanguruyu kendi başıma bağlamayı denedim kan ter içinde kaldım. 🙁 Eşime denedik. Ona olmadı da 🤷🏻‍♀️ Kilolu (95kg) diye mi acaba 🤔 Bebek arabası büyük konfor.
Ergonomik kangurularda bebekte geri atma olmuyor,birde ağırlığı vücuda yayıldığı için zorlamiyor ama önde olunca iş yapmak zor tek elle yapılabilecek işler ancak yapılır.Ben bu bel bacak ağrısıyla 1 saate yakın taşıyorum kanguru ile benim bebek 8 kiloya yakın 😊
Evet kesinlikle bende onu diyorum. Ancak tek elle bir şeyler yapılabilir. Bulaşık yıkanmaz mesela 🙂

Ben Solomon un 360 kangurusunu kullanıyorum yere eğilme hariç tutma ihtiyacım olmuyor hatta iş yapacağım zaman sırtıma takıyorum hem taşıması kolay oluyor hem bebeğim rahat rahat etrafı izliyor bence kullandığınız kanguruyla alakalı sling diyen olmuş sling le tutmadan iş yapmak mümkün değil ve yenidoğanda iyi ama şuan sling tartmaz bizimkileri😂

Ben Solomon un 360 kangurusunu kullanıyorum yere eğilme hariç tutma ihtiyacım olmuyor hatta iş yapacağım zaman sırtıma takıyorum hem taşıması kolay oluyor hem bebeğim rahat rahat etrafı izliyor bence kullandığınız kanguruyla alakalı sling diyen olmuş sling le tutmadan iş yapmak mümkün değil ve yenidoğanda iyi ama şuan sling tartmaz bizimkileri😂
Tek başına takabiliyor musun sırtına😄

Sağol nihalcigim, is yapmayı geçtim kollarım ağrıyor taşımaktan en azından kahvemi içerim diye düşündüm dışarda pek kullanmam gıbı (gece cevap yazarken uyuyakalmisim )😂
Canım ben letgodan çok temiz solomonbaby heryone aldim 150 tl ye dolqpta da çok ama ben kendim görerek almak istedim.Emniyet kilitleri filan kırık olmasın diye o kadar rahat ki dışarıda da çok rahat ediyorsun.Ergobaby lerce güzel ama onlar tek yön oluyor benimkinde bacak arası ayar lanıyor öne doğru bakıyor .

Ben sırta takmaya korkuyorum yaa bende var solomon sırta nasil takıyorsun?İş yapabiliyormusun?Altına yükseltici minderi var onu koyuyormusunuz?

Ben sırta takmaya korkuyorum yaa bende var solomon sırta nasil takıyorsun?İş yapabiliyorsunuz?Altına yükseltici minderi var onu koyuyorsunuz?
Bel kemerini sıkıca beline oturt diğer İplerini gevşek tutup yerleştir yatakta(elimden kayarsa diye yatakta yapıyorum), sonra boy aynan varsa onun karşısında ipleri çekince kendi sıkıyor bebek tam yerleşmiş oluyor, yükseltici minderi kullanmıyorum o yenidoğan için diye biliyorum zaten onu kullanirsam bebeğimin başı boşta kalır onsuz tam yerleşmiş oluyor başı sarkmiyor böylece tutmam gerekmiyor, ama sırtta ağrı sızı olmuyor gerçekten yapamazsan eşin evdeyken dene farkı goruceksin, sil süpür ütü bütün işlerimi yapıyorum sırtta

Canım ben letgodan çok temiz solomonbaby heryone aldim 150 tl ye dolqpta da çok ama ben kendim görerek almak istedim.Emniyet kilitleri filan kırık olmasın diye o kadar rahat ki dışarıda da çok rahat ediyorsun.Ergobaby lerce güzel ama onlar tek yön oluyor benimkinde bacak arası ayar lanıyor öne doğru bakıyor .
Trendyoldan daha 1 ay olmadı 200 e almıştım 500 yapmışlar yuh😲 kesinlikle ikinci el alınmalı bu nedir ya 🥺

Baby turco doğadan kullanıyorum ben Merve hem temiz içerikli hem de kokusu ve dokusu gayet güzel yumuşacık
Bence dokusu hiç güzel değil ya. Ben de kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. Goon deneyecem bakalım önce ıslak mendili de.

Kızlar yolculuğumuz çok güzel geçti. Kendi arabamizla yaklaşık 450 500 km yol yaptık. Oğlum genel olarak oto koltuğunu sevdi, çoğunlukla uyudu, uyanık olduğu zamanlarda oyuncaklarıyla oynadı veya etrafa baktı. Biraz mızmızlandı müzikle vs tolere ettik 😂
Darısı yolculuğa çıkacakların başına

Kızlar yolculuğumuz çok güzel geçti. Kendi arabamizla yaklaşık 450 500 km yol yaptık. Oğlum genel olarak oto koltuğunu sevdi, çoğunlukla uyudu, uyanık olduğu zamanlarda oyuncaklarıyla oynadı veya etrafa baktı. Biraz mızmızlandı müzikle vs tolere ettik 😂
Darısı yolculuğa çıkacakların başına
Biz de 250 300 km civarını otobüsle yapcaz.

X