2021 Aralık Anneleri

14 nisan da A101 eee neler geliyor kızlar bakın mama sandalyesi oyuncakk
8E45B689-A906-4A6E-9B84-F1A6B6530688.png
D5FBCBF7-57FE-4B3B-9569-59A1D1173799.png
870E0764-36FF-4D32-AE6A-3BF81F110205.png

Maşallahhh ben 1 bebeyle çöktümm valla bizimki kucakcı değil çok şükür gezdiyorum gün içinde ama oda 15 dk
Gezdirmiyor galiba yazmıştım klavye değiştirmiş zaten de öyleymiş tosbik 😂 Beni 3 ayda iğneye çevirdi kucakta gezdirmekten, kilo vermek isteyen varsa verebilirim 🤪🤣

Gezdirmiyor galiba yazmıştım klavye değiştirmiş zaten de öyleymiş tosbik 😂 Beni 3 ayda iğneye çevirdi kucakta gezdirmekten, kilo vermek isteyen varsa verebilirim 🤪🤣
Bn gezdiriyorum ama gram gram gidiyor 🤣 keşke kg transferi olsaydı 10 kg bnden hediye 😝

Bn gezdiriyorum ama gram gram gidiyor 🤣 keşke kg transferi olsaydı 10 kg bnden hediye 😝
Ne kadar gezdiriyorsun o da önemli 😆 Uyaniksa mesela bizimki yüzü dışa dönük sağa sola bakarak saatlerce gezebilir 🥴 Sırtı yer görsün istemiyor ama bizim sırt, bel, bacak ve kollar pert 🤣 Ya o transfer konusunu çok isteyen oluyor da tıp o kadar ilerlemedi işte sorun orda 🤣🤣

Son düzenleme:
Ne kadar gezdiriyorsun o da önemli 😆 Uyaniksa mesela bizimki yüzü dışa dönük sağa sola bakarak saatlerce gezebilir 🥴 Sırtı yer görsün istemiyor ama bizim sırt, bel, bacak ve kollar pert 🤣 Ya o transfer konusunu çok isteyen oluyor da tip o kadar ilerlemesi işte sorun orda 🤣🤣
10 dk filan sonra pusete koyup gezdiriyorum 🤣 hoplata zıplata geçiyor 🤣
Tıp tek bn verim ilerlemesin daha 🤣🤣

Senin bebede mi ayakta
Bn iyili fix 7 dedim 5 çekti kızım 😂 ya karnı ağrıyor ya reflüsü
Reflü ilacını emdi uyudu diğer ilacı veremedim 😆
Ay yok aman Allah korusun gündüz ayakta yeterince simdi uyusun 😬 Sahura kalkmistim uyuyamadım. Cok uyuyorum ya fazla geldi 🤣 Ama simdi yatıyorum pişman oldum bile uyumadığıma🙊
Ay demeye de gelmiyor bahaneleri hazır uyumamak için yaramazların🤨

Ay yok aman Allah korusun gündüz ayakta yeterince simdi uyusun 😬 Sahura kalkmistim uyuyamadım. Cok uyuyorum ya fazla geldi 🤣 Ama simdi yatıyorum pişman oldum bile uyumadığıma🙊
Ay demeye de gelmiyor bahaneleri hazır uyumamak için yaramazların🤨
Oruç nasıl gidiyor
Sorma ya ağzımdan ne çoksa tersi oluyor tersini söylersem iyi olur mu 🤣

Tüm sermayem bunlar 🤣
Bebişler yedikleri her şeyi taze taze tüketmeliymiş en azından 1 yaşına kadar sonra bizle aynı şekilde yiyebilirlermiş 😬
Yine tercih meselesi tabi biz böyle bi zihniyetle büyütülmedik 🤣
Aynı mama sandalyesini 6 sene önce büyük kızıma 300 tl ye almıştım. İyiki saklamışım fiyatlar uçmuş 😱

X