2021 Aralık Anneleri

Öğlen bi 10 dk giydirdim durdu
Kımıl kımıllar ama az ayaklarını birbirine vursa çıkar
Heveslenip alıyoruz
Pandufu bile geçen dışarda oynaya oynaya çıkarmış yerden topladım
Ay ne giydirsek durur ki
Artik bahar geldi ayakli tulum degil pantolonlar falan giyecek oglusum, ayaklar corapla durunca guzel durmuo

Benim gobegim kaldi. Zayifta biriyim ilk kez gobeklendim. Bebege her seyi almaya calisiyorum da kendime korse icin paraya kiyamadim. Pismanligini yasiyorum
Valla bende zayıftım yani kupkuruda değildim ama 170 boya 63 kgydim şimdi 74 üm bende korseyi son anda aldım bende sizin gibi kıyamadım paraya 160 falandı ama iyi ki almışım en azından sarkan bir göbeğimm yok sadece jöle gibi sallanıyor

Hayirdir bilader? Bu asiri kiymetli bilgileri nerden ediniyorsunuz acaba

Bizimkide baslatmadi ama daha gunumuz gelmedi galiba

Ataktır atak :)
Deme deme
Biz de atak dönemindeyiz gayet keyifli bizimki anlamadım daha 7.gundeyiz gerçi önümüzde bir 25 gün daha var
Ne diyon sen 25 değildir o, 25 olsa duramazsın :oha:
Y yorgunnn_anne şaşırma canım sana bunu yazdıktan sonra tam 2 saat sebepsiz ağlama krizine girdik
Şaşırdım da yazamadım hemen o derece Ya uyuttum simdi ama her an uyanacak gibi bi huzursuz yedi beni
Prensesime bayramlık aldım
Anam yesinler onun bayramligini Hele patikle tokaya bayıldım güle güle giysin minnoşum
Ya bir türlü istediğim gibi bulamadım lcwde şöyle bir şey buldum belki hava da çok sıcak olmaz diye aslında zarada da var da aşırı Pahalı
Eki Görüntüle 3043442
O attığın snoopye bayıldım bu ara takmış durumdayım snoopy karakterli kıyafetlere. Zevklerimiz benziyor gibi bulursan bana da atsana erkek kıyafeti
Bize de diyen olmadı ama 4 aylık olmadı daha ondan belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…