2021 Aralık Anneleri

Ayy biz de bi kere öyle olduk gezemeden eve geri döndük oğlum diyo ki anne bütün mahalleye rezil olduk

Tobe Ya ne zor kilo alsa diyet yapacağım da ben en cok onu takıyorum almiyor 300 gr ayda anca senin ki normal mi aliyrmu cnm.alerjik mama verir herhalde dr ama biberon nasil tutacak hiç bilmiyrm kafamda deli sorular
Benimki de öyle ahım şahım kilo almıyor ama doktor mama falan demedi bize. Alerji doktoru diyet yap dedi çünkü daha alerjik bebek mi onu bile anlamıyoruz. Sürekli huzursuz bebek çünkü. Uyku falan zaten yok. Alerjik değilse kolik bebek dicez dedi. Büyük ihtimalle de kolik bebek.
Benim de biberon sorun. Hele de ise başlarsam nasıl yapcam bilmiyorum Chicco nunkini almıştım. İlk baslarda aliyodu denemiştim. En son bı defa mama vereyim dedim midesini bulandırdi almadi .

Gece çıktığı içinde korkuyor olabilir.Benim kizim çok uslu bebekti ama hava kararınca dışarıda olmaktan korkardı çok ağlardı gündüz sıkıntı yoktu.3 yaşından sonra alıştı
Gece çıktığında korkmadı ki bu gündüz ağladı güneşten.

Yaa sen ise de gidecek sen evet sut sağ denemelere başla cnm mesela ayda kaç gr alıyor bebis 500 alıyorsa iyi zaten:) bizim de kakada kan yok ama neye alerjisi var anlamadm ya sute devam

Bizim bebis bi hallerde 10.30gibi bir aglamaya basliyor 11.30 a kadar 3gundur boyle sabah 7.30 da emiyor sonra saat 1 oluyor bir dahaki emmesi altini dgeistir falan yine uyumak istiyor 2 3 saat geciyor yine zor bela emzirmeye ugrasiyorum yine cildiriyor ben de cildircam az kaldi ac duruyo ya

Bu dönemde meme reddi oluyor olabilir mi
Uykuya dalarken uyku kalkışı emzirmeyi dene

Yaa sen ise de gidecek sen evet sut sağ denemelere başla cnm mesela ayda kaç gr alıyor bebis 500 alıyorsa iyi zaten:) bizim de kakada kan yok ama neye alerjisi var anlamadm ya sute devam
Benimki aldı canım 500 den fazlaydı. 2500 bile değildi doğum kilomuz. Şimdi 5 kilo civarıdır. Kakada kan yok bizim de. Ama ne zıkkımsa çözemedim valla sinirlerim kaldırmıyor

Benimki aldı canım 500 den fazlaydı. 2500 bile değildi doğum kilomuz. Şimdi 5 kilo civarıdır. Kakada kan yok bizim de. Ama ne zıkkımsa çözemedim valla sinirlerim kaldırmıyor
Ben de bilmiyorum ama bizim mukus ta bir tık azalma oldu 1 ay diyetle ama yine gürültülü yapıyor sadece miktarı azaldı gbi

Cisini takip et cnm ben de zorla emzryrm uyaninca ancak

Gunde 5 6 bez cikariyorum cnm cis kaka karisik ama kiminde cis olmuyor kiminde kaka olmuyor kiminde ikisi de oluyor
Gayet iyi canim benimbizim de yapıyor okdr niye kilo alimi bilmem acaba sut diyeti yapıyorum ya sütünün sulu kısmı mi çoğaldı be bilim ya . Yada kakalari boyle diye alamio:)

Gayet iyi canim benimbizim de yapıyor okdr niye kilo alimi bilmem acaba sut diyeti yapıyorum ya sütünün sulu kısmı mi çoğaldı be bilim ya . Yada kakalari boyle diye alamio:)
Ben hergun hurma yemeyw ve birgun incir suyu birgun dut suyu icmeye dereotu ve marul yemeye basladim canim sut icin iyi geliyormus senin de aklinda olsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…