2021 Aralık Anneleri

Bazı şekil şükül ekmeklerde oluyo normal ekmekte yoktur ama bence.
Normal ekmek yiyorum bende aslında ama anlamdm bu işi çoklu besin alerjisi mi ne diyorlar ya öyle bişey var .

Bu devlet aşılrını yaptırmayan yada yaptırmayacak olan var mı ?

Yedıgun herseyı yaz bence dıkkatınden kaçıyor olabılır

Aşı krşıtlarına kızıyordum ama araştırırken aşılrdan sonra alerjilern arttığını yada oldğunu söyleyenleri gördm ama yaptırsım yok artık bakalm
Alerjiye yapacak bir şeyin yok ki bence genetik. Annemin 45 yaşından sonra yeşile toza alerjisi oldu. Ki 20 yaşına kadar gayet köyde dağın tepesinde yaşamış insan. Olacağı varsa oluyo. Anam aşı mı gördü sanki. Besin alerjisi bünyenin gelişmesi esnasında olan geçen bi şey aşılarla bence ilgisi olamaz.

Normal ekmek yiyorum bende aslında ama anlamdm bu işi çoklu besin alerjisi mi ne diyorlar ya öyle bişey var .

Bu devlet aşılrını yaptırmayan yada yaptırmayacak olan var mı ?
Neden yaptırmıyorsun ki
Hiç yaptırmadın mı

Bilmyorum okuduklarım çok etkiledi.
Neden yaptırmıyorsun ki
Hiç yaptırmadın mı
yaptırdım şmdiye kadar olanları rota da dahil . 2. Ay aşısından sonra oldu kan o yüzden korkyrum

Ya dönmekten bahsediyorsunuz ama benim bebeğimin hiç öyle bir çabası yok yüzüstü durmayada zorla alistirdim 5 dk anca oyaliyorum sevmiyor tontisim ne yapacaz boyle nasıl teşvik edicem acaba kg dan mi yapamıyor
Bence değil ya benimki kilolu değil benimki de durmuyor gerçi benim cadi hiç bi türlü durmuyor da

Bugün kızımın göz taramasını yaptırdık. Göz ölçümünü çok zor yaptılar. Sizde de zor oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…