2021 Aralık Anneleri

Bu vücut losyonu değil mi? Bundan da var bende ama benim paylaştığım küçük yüz kremi
Bizimkinin cildi hassas valla yüzüne vücut losyonu sürdüğümde ya kızartıyor ya da yetersiz geliyor o yüzden sadece yüz kremi olarak da aldım😬
Birde bu var hem hassas ciltlere de uygunmuş 🤔

Eklentiler

• 688AB092-5D64-4F59-BCB6-61341A8E7B68.png
    688AB092-5D64-4F59-BCB6-61341A8E7B68.png
    315,1 KB · Görüntüleme: 41
Uykuyu sevmiyor bebelerim büyüğü d e ayni küçüğü de akşamları başlıyoruz gece yarılarına kdr iki bebe de uyanık sabah ezandan once uyaniyor nasil is anlamadm
Bugün kontrolümüz var, dra diyeceğim bu çocuk gece uyumayı sevmiyor bir çare bulun 😂 varsa bir çaresi senle de paylaşırım arkadaşım 😂🤗

Kizlar menenjit aşısı hangisini yaptirdiniz kaç tane var bundan benim kafam karıştı 🤦‍♀️ ne zaman yapılıyor yada simdi yaptirmamiz gerekli mi ?

Kizlar menenjit aşısı hangisini yaptirdiniz kaç tane var bundan benim kafam karıştı 🤦‍♀️ ne zaman yapılıyor yada simdi yaptirmamiz gerekli mi ?
Bn Bexsero ve nimenrix yaptırdım 3 aylık
Bn bu listeye göre yaptırcam

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 31
Icmediyse petegin ustune koyuyorum dediginiz gibi yaklasik bir saat icinde alirsa onu veriyorum. Birkac mama degistim paket uzerinde bekleme sureleri icin saatler ayriydi o yuzden uzun sure icime sinmiyor.
1 saatten fazla geçerse benimde içime sinmiyor peteğin üzerine koymak iyi fikirmiş hep aynı ısıda tutabilir

Ben 2. Ayda rota yaptırdım 4 ve 6da diğer dozlar yapılacak doktora menenjiti sordum 7. Ayda dedi

Şuan benim oğlan gözü kapalı tepiniyor neden memeyi emzik yerine emzirnedigim için resmen açısından oluyorum.Karnini doyurdu ucunu emmek istiyor uçlar kıpkırmızı açıyor emzik verdim atıyor.😊
Nasıl meme iyi oldu mu? İnşallah mastit olmadan rahatlarsın

Ben 2. Ayda rota yaptırdım 4 ve 6da diğer dozlar yapılacak doktora menenjiti sordum 7. Ayda dedi
Bizimki de birine 7 ve 13 yazmış diğerini 3 5 ama 1 yaştan sonra da yapılabilir demisti tek doz o yüzden kafam karıştı. Rotayı de 3 ve 5 dedi sanırım ilk dozun 14. haftayı geçmemesi gerekiyormus

Arkadaşlar ben 9 şubattan ber i süt ve süt ürünleri kuruyemiş yumurta yemiyorum ama hala ara ara kan görüyorun kakasında. Hiç böyle başına gelen var mı . Neyden olcablceğini kestiremyrum zaten yedğim ekmek zeytin hurma ve yeşillik . P.tesi dr gtcem ama hemen test yapmaz sanyrum ki siz neler yemysunuz mesela

Arkadaşlar ben 9 şubattan ber i süt ve süt ürünleri kuruyemiş yumurta yemiyorum ama hala ara ara kan görüyorun kakasında. Hiç böyle başına gelen var mı . Neyden olcablceğini kestiremyrum zaten yedğim ekmek zeytin hurma ve yeşillik . P.tesi dr gtcem ama hemen test yapmaz sanyrum ki siz neler yemysunuz mesela
Yediğin ekmekye süt olabilir mi

X