2021 Aralık Anneleri

Merhaba kizlar.
Herkesi tek tek alintilayamadim.
Kizimin cigerleri tertemiz cikti.
Bronsiolit degilmis cok sukur.
Özel hastanede yatis yaptirsaydim şu an kizim bir sürü ilac almis hatta delik desik olmustu bide üzerine para vermis olacaktim.
Hakkimi helal etmiyorum o doktora:63:

Göz ölçümü 6 aylık olunca dediler. 45 günlukken filan bi ışıkla baktılardı o kadar.
Bizim çocuk doktoru 3 aylıkken dedi. Sağlık ocağındaki hemşireler de son iki gidişimizde soruyorlardı yaptırdınız mı diye. 4. Aya girmeden yaptırın dediler. Biz de o yüzden götürdük. Çok ağladı yavrum, aşı da böyle ağlamadı. Büyük kızımda 6 sene önce ne doktor ne de sağlık ocağı göz taraması yaptıracaksınız demedi. Sürekli bir şeyler değişiyor mu noluyor anlamadım.

Merhaba kizlar.
Özel hastanede yatis yaptirsaydim şu an kizim bir sürü ilac almis hatta delik desik olmustu bide üzerine para vermis olacaktim.
Geçmiş olsun canım, bazı doktorlar sırf parayı düşünüyor malesef.

Merhaba kizlar.
Gecmis olsun canim. Bazen ben de düşünüyorum boşuna mı yatti diye iyi ki öyle yapmışsın 🙁

Sokağa çıktık 2 kez 5er dk. Aģladı döndük aģladı döndük 🤣 3.yü de denerdim de kustu üstünü değiştirirken çok ağladı deneyemedim 🤣

Hanfendinin yüzüne rüzgâr gelmeyecekmiş güneş gelmeyecekmiş. 🤦🏻‍♀️ Apartmanın içinde çok mutlu. Çıkınca abooovv.

Ay sokağa çıkmak benim ilacım resmen. Dışarı çıkıyorum 2 adım atıyorum hemencecik uyuyor. Dün hava güzel olunca ilk defa pusetin örtüsü açtım etrafı izlesin diye. Anam çok tatlı meraklı meraklı her tarafa bakıyor. Pusetin örtüsü açıkken uyumadı ama. Kapatınca hemen uyudu yine 😁 gece uyumuyor ya yaz gelsin de gece hep arabayla dolanırım artık

Ay sokağa çıkmak benim ilacım resmen. Dışarı çıkıyorum 2 adım atıyorum hemencecik uyuyor. Dün hava güzel olunca ilk defa pusetin örtüsü açtım etrafı izlesin diye. Anam çok tatlı meraklı meraklı her tarafa bakıyor. Pusetin örtüsü açıkken uyumadı ama. Kapatınca hemen uyudu yine 😁 gece uyumuyor ya yaz gelsin de gece hep arabayla dolanırım artık
😭😭 Kıskandım

Ama benim gozlemlerime gore dogdugu tarihle uyusuyor atak haftalari ya🤔🤔
Bence tam 40 haftaya uyumlu değil her çocuğa göre farklılık gösteriyor gibi geliyor bana. Mesela bizde 40 haftaya göre 7 hafta erken doğdu oğlum ama atak haftalarının arasında 5 hafta oluyor. Sırada 19. Hafta atağımız var. Şuan 20 haftalık 4 hafta sonra başlayacak mesela. O yüzden uyumlu ilerliyor olabilir sizinkide

Bizimki de kanguru da asla durmuyor
Kanguru sevmiyor olabilir mi? 👀
Ama evde iyi dün gece gezdik sokakta iyiydi. Bebek arabası da sevmiyo 🤦🏻‍♀️ sonracımaa kucağımda cıkaemıştım bu karlardan önce o zaman da güneste rüzgârda çok tepinmisti 🤦🏻‍♀️ ama yılmayacam. Her gün çıkacam alışsın ya havalar da güzelleşiyo. Ben her gün çıkardım.

Ama evde iyi dün gece gezdik sokakta iyiydi. Bebek arabası da sevmiyo 🤦🏻‍♀️ sonracımaa kucağımda cıkaemıştım bu karlardan önce o zaman da güneste rüzgârda çok tepinmisti 🤦🏻‍♀️ ama yılmayacam. Her gün çıkacam alışsın ya havalar da güzelleşiyo. Ben her gün çıkardım.
Kucak, araba ve kanguru dışında daha nasıl çıkarırsın bilemedim 😂

Balkondan başlayın en azından 😂

Kucak, araba ve kanguru dışında daha nasıl çıkarırsın bilemedim 😂

Balkondan başlayın en azından 😂
Denedim denediiim dün hava bulutluydu negzel izledi kargaları balkondan. Bugün güneşli ya zıplıyo kangurunun içinde. Gölge yapıyom eşek diiliz ama cıks yetmiyo. Benim kız vampir mi qcaba 🤣

Denedim denediiim dün hava bulutluydu negzel izledi kargaları balkondan. Bugün güneşli ya zıplıyo kangurunun içinde. Gölge yapıyom eşek diiliz ama cıks yetmiyo. Benim kız vampir mi qcaba 🤣
Hava kararınca çıkardın mı?
Karanlıkta sorun yoksa vampir olabilir 😂

Hava kararınca çıkardın mı?
Karanlıkta sorun yoksa vampir olabilir 😂
Ayol anlatıyom ya dün gecee işte. Bak şimdi tipe bak.

Screenshot_20220325-163851_WhatsApp.jpg

Screenshot_20220325-163902_WhatsApp.jpg

Ay delircem :rolleyes:

Arkadaşlar ben 9 şubattan ber i süt ve süt ürünleri kuruyemiş yumurta yemiyorum ama hala ara ara kan görüyorun kakasında. Hiç böyle başına gelen var mı . Neyden olcablceğini kestiremyrum zaten yedğim ekmek zeytin hurma ve yeşillik . P.tesi dr gtcem ama hemen test yapmaz sanyrum ki siz neler yemysunuz mesela
Ben et süt yumurta susam vs hepsini bıraktım. Doktor iki hafta dene dedi. Bugün 10. Günüm ve bı değişiklik yok . Bırakcam daha diyeti 😑 zeytin yemekten bı hal oldum çünkü .

X