2021 Aralık Anneleri

Haklısınız özür dilerim iyi geceler

Şöyle yapın
Hanımefendiye doktorunuzun adını yazın
Hemen kardeşi arayıp sorsun neye dayanarak o ilacı vermiş
Bilgi eksiği varsa onu da tamamlar böylece
İsmi vermeyi siz teklif etmişsiniz, ben de doktorunuzun neye dayanarak bunu tavsiye ettiğini öğrenelim istedim. Ama sanırım paylaşmayacaksınız. En azından forumu takip eden gebeler ilacımı iyi hissedince bırakayım öyle demişlerdi demez belki bu vesileyle.

Seviyeniz için üzgünüm, bu kadarına dayanamayacagim. İyi geceler.
Sapık gibi yazıp duruyorsunuz zaten çıkıp gider misiniz artık.
Seviyeden bahsetmeniz çooook komik şu durumda.
Buraya saldırmanıza sebep neyse özel hayatınızda onu bir an önce halletmenizi dilerim

Hanımefendi konuyu o kadar polemik amaçlı takip ediyorsunuz ki biri bana ilacın adını sorduğu halde başkası benden görür de kullanır diye vermediğimden hiç bahsetmiyorsunuz
Bu ne yanlılıktır?
Ha yine de yanlış anlaşılma olmasın diğer gebe arkadaşlar için
Bana yazılan ilaç ve önerilen tedavi benim durumuma özeldir arkadaşlar
Kitap önerisi gibi herkes kendine uyarlamasın rica ediyorum

Neyse valla hiç polemikten banlanasım yok

Hımmm eşiniz eczaci kardesiniz doktor sizde büyük ihtimal bu iki yakininizin avukatı oluyorsunuz

sevgili giggles ,bin küsür sayfa olduğu için haliyle bulamadım,bahsettiğin ilaç nedir? ne amaçla verdi doktorun? merak ettim meselenin tıbbi yönünü.
Taş kalpli bi kara cahil olduğum için ulu orta ilaç adı yazmak istemiyorum
Bi de arkadaşlar özenip hemen eczanelere koşuyormuş sonra
O yüzden özelden uzunca açıkladım sana durumu

@Mune hanım görüşünü belirten üyeye git buradan diyor topiklerde herkesin yazma özgürlüğü var diye biliyorum

Siz kimsiniz acep. Bu topiği kirletmeye hakkınız var mı. Ay böyle gereksiz her halta atlayan kişilere gıcık oluyorum. Çok komiksiniz yorumunuz beni baya güldürdü.

Şurda doğurucaz yıllardır bu topiklere girmeyi bekliyoruz burdada keyif bozan insanlar çıktı karşımıza. Eczacıda doktorda kendi bildiğini kendine saklasın lütfen. Biz bir anne adayıyız ve çocuğumuz için en iyisini isteriz.. kime ne zaman danışacağımızıda biz biliriz. Lütfen ortamı kasmaya çalışan kişiliklere prim vermeyin ve keyfinizi bozmayın. Hamile kadınları strese sokucaklar ya.

Siz kimsiniz acep. Bu topiği kirletmeye hakkınız var mı. Ay böyle gereksiz her halta atlayan kişilere gıcık oluyorum. Çok komiksiniz yorumunuz beni baya güldürdü.
Benim anladığım kendisi de kovulanları koruma derneği başkanı
Hangi konuda birileri kovulsa hemen hakkını savunuyor
Yalnız bi parça kalbim kırıldı
Çünlü daha önce kaç kere konu sahipleri beni kovdu
Ama hiç ortada yoktunuz niloya hanım

Hayır yani burda bi avukat lazımsa diplomalı avukatım ben. Etiketlediğin yere gelirim ben

Yetişememişimdir çok konu var ya ondan etiket yap bi dahakine

Yetişememişimdir çok konu var ya ondan etiket yap bi dahakine
Aa lütfen
Aynı bu konudaki gibi direkt gelip kovulunca beni bulmanızı istiyorum
Eczacı ve doktor tanıdığı olan arkadaş üyeyse ben de üyeyim sonuçta
Ona direkt yetişiyorsunuz da ben niye etiketlemekle uğraşayım bi de

Yinede gıcık etmeye devam edicem diyosun. Ama haklısın bu tarz insanlar vardır gıcık edip dikkat çekmeyi seven. Biliyosun işini
O kadar güzel etiket yapıştırıyorsunuz ki insanlara inanılır gibi değil mesela konu sahibi bir anlık sinirine veriyorum ruh hastası İQ düşük dedi önüne gelen birbirine etiket yapistiriyor

Sen akıllısın biz cahil arkadaşım herkes her konu da torum yapmak konusunda özgür sen nasıl buraya bunları yazıyorsan bizde istediğimizi yazarız fazla bişey demek istemiyorum git çöplüğüne
Siz ciddi misiniz geçmişi okumadım ama ilacı bıraktırma yetkisi doktora aittir o ilgili mesajı bulup admin hanımı etiketleyin lütfen
Bilip bilmeden her yorum yapanın arkasına atlamayın derim önce açın bi okuyun

İnan ki bunlara laf yetiştirmeye değmez
İlaçları sorarız artık
Aman yorumda yapmayalım üzülmesin okumadan almış bi yerden haberi pat pat gece gece olaylı konu yok burayı huzursuz edim demiş gelmiş salla

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…