2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

naptin tekrar gittin mi doktora bugün

2 sinde olduysa kanda cikan değer uyuşuyo iliskiden 12 gun sonra salgilanmaya baslar diye okumustum beta hcg

Tatlı yedigim zaman yüksek çıkmıştı benimde o yüzden dedim canim. Bide yemegin ustunden en az 8 saat geçince seker icin kan veriliyor diye biliyorum. Belki yediklerin ve zamanla alakalıdır.. doktorun iyi demiş ölç ve ara demekle. Nolur nolmaz

aynen ben de dedigini yapiyim diye yarin oruc tutmayim dedim :) haftaya giderken de hazırlıklı gidiyim hem aksamdan tatlı yemeyim hemde idrara sıkışık gidiyim

Sagolun kızlar beta değerim normal çıkmış ama yine de bu sefer alttan da muayene etti mol gebelik dedi yine
büyük bir araştırma hastanesine sevk etti yarın oraya gideceğim doktor kürtaj olmalısın dedi ona göre aç git dedi keseye zaten bakınca anormallik olduğu belli oluyor birde bunu yaşamak varmış, hayırlısı olsun bakalım üzüldüm ama şimdi birde mol gebelik ise ınternette onunla ilgili anormal şeyler yorumlar var herşeyin hayırlısı bakalım

A Acemianne42 kuzum ne dedi doktorun. Senin yorumlarına baktım mol gebelikten şüpheleniyorsun galiba

Evet canım ya bu hayatta herşey bizim için birde mol gebelik yaşamak varmış, yarın büyük ihtimal kürtaj olup parça incelemesine gönderilecek mol gebelik nerden çıktı nedir kafamda deli sorular

Evet canım ya bu hayatta herşey bizim için birde mol gebelik yaşamak varmış, yarın büyük ihtimal kürtaj olup parça incelemesine gönderilecek mol gebelik nerden çıktı nedir kafamda deli sorular
Çok geçmiş olsun canım rabbim sabır versin üç ay önce bende kürtaj oldum inan ne dicem bilemiyorum rabbim yardımcın olsun Mol gebelik nedir bilmiyorum bende zaten anlamıyorum eskiden doktor yokmuş muayene yokmuş sağ salim herkes doğuruyormuş inan anlamıyorum bu hormonlu yiyecekler bizim dna mızı bozdu sanki şu sıra çok üzücü olaylar çoğalıyor rabbim tez zamanda kucağına bebeğini almayı nasip etsinHepimizin kucağını boş bırakmasın

Kimsenin kucağını boş bırakmasın kusuruma bakmayın bir yandan çalışıyorum bazen kelime hatası yapabiliyorum

ben olayların başını kaçırmışım galiba deger iyi olmasina rağmen kesede sıkıntı var anladığım kadariyla. hakkinda hayırlısı olsun biranonce sağlıklı bi gebelige kavus insallah

Geçmiş olsun kuzum. Ne zaman başımıza ne gelicek bilemiyoruz.. Rabbim sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin istediğin zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…