2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bugun kan verdim ANTİ HBS (ELISA ) 177.07 ÇIKMIŞ DEGERİM OYSAKİ DEGER ARALIGI 0-10 GÖRÜNÜYOR

Benim değerim de 1000 çıktı hepatit b ye bağışıklık anlamında yüksek çıkıyor canım yani değer aralığından yüksek çıkması iyi birşey diye biliyorum
Kızlar bugun kan verdim ANTİ HBS (ELISA ) 177.07 ÇIKMIŞ DEGERİM OYSAKİ DEGER ARALIGI 0-10 GÖRÜNÜYOR

Cok uzuldum canim...Ben de yasadim ne umutlarla gittik neler duyduk yine bekledik bi umut..Gececek bunlar da saglikla bebegini kucagina alacaksin ileride Allah hayırlısını versin

2.50 altı olması isteniyor tsh onemlı 2.91de ılac basladı bana

2.50 altı olması isteniyor tsh onemlı 2.91de ılac basladı bana
kac haftalikken baslamis oldun tam? haftaya 7+0 olcam tekrar kanda bakilcak ozaman baslatsa geç kalmis olurmuyum ki? anti tpo bakalim o geldiğinde dedi. onda değer 4ü gecmedikce normal kabul ediyo kimi görüşler falan dedi.... haftaya carsamba randevum

Bnmki 2.49 çıktı doktor iyi dedi ama bu yükseledlr bidaha mı gtsem ki . Size 2.91 le ilaç başlatnca bi korktm
Korkmayın aslında bu son yıllarda prosedür e gırmıs eskiden 5 e kadwr ılac vermiyormuş doktorlar. Ben bu hafya kan verdim 1.99 a dusmus doktora bırakayım mı dedım yok gebelık boyunca kullan dedı bende ona gerıldım ama bosuna gerilim yaratıyorum kac yıllık doktor bın tane kadın gordu ne kadar yanlıs yonlendırebılır dıyorum ona sormadan 2 hafta sonra gene kan vercem bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…