2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benimde eşim covid pozitif oldu. Bende test yaptırdım benimki negatif çıktı.. şimdi aynı evin içinde ayrı ayrı takılıyoruz.. ve çift maskeliyiz.. Rabbim hepimizi bu virüs belasindan korusun🙏
Canım çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin inşallah tez zamanda hafif şekilde atlatır eşin, sende dikkat et kendine

Hanımlar benım gecen hafta bugun 5+5 tı bugun 6+5 olması gerekirken 6+3 dedı bıraz geriden geliyor aslında 7 haftalık olması lazım dedı o kadar bıseyler dedı kı korku uzuntu ne dedıgını anlayamadım bıle baskasına aman korkmayın o gelısı acıgını ilerleyen haftalarda kapatır dıyorum ama kendıme gelınce o telkini yapamıyorum. Cok rahat bir insandım acaıp anksıyetelı panık bırıne donustum

Hanımlar benım gecen hafta bugun 5+5 tı bugun 6+5 olması gerekirken 6+3 dedı bıraz geriden geliyor aslında 7 haftalık olması lazım dedı o kadar bıseyler dedı kı korku uzuntu ne dedıgını anlayamadım bıle baskasına aman korkmayın o gelısı acıgını ilerleyen haftalarda kapatır dıyorum ama kendıme gelınce o telkini yapamıyorum. Cok rahat bir insandım acaıp anksıyetelı panık bırıne donustum
Benim arkadaşıminda oyleydi ultrason bir kaç gün oynar demiş doktoru bi sıkıntı yok kendi haftasına geldi ilerleyen zamanlarda .. kendinizi strese sokmanız bebegi etkiler sadece sakin olun güzel düşünün güzel olsun

Benim arkadaşıminda oyleydi ultrason bir kaç gün oynar demiş doktoru bi sıkıntı yok kendi haftasına geldi ilerleyen zamanlarda .. kendinizi strese sokmanız bebegi etkiler sadece sakin olun güzel düşünün güzel olsun
Keske tıp okusaydım dıyorum o kadar asimetrik bılgıler ki benım ıcın. Ne demek ıstıyor ıyı mı kotu mu duzelır mı noluyor algılamıyorum. Allah evlatlarımızla sınav etmesin bızı

Keske tıp okusaydım dıyorum o kadar asimetrik bılgıler ki benım ıcın. Ne demek ıstıyor ıyı mı kotu mu duzelır mı noluyor algılamıyorum. Allah evlatlarımızla sınav etmesin bızı
Insan kendine gelince oyle oluyor maalesef. Bana da doktordan çıkınca vesvese geldi surekli hala da geliyor da dua edip akışına bırakmaya çalışıyorum. Diyorum daha başından boyle stresle bitmez 9 ay

Ben adete 2 gün kala test pozitif çıktı kan verdim değerim 8 Di adet günü 33 oldu adetim 2 gün geçti doktoruma gittim 183 olmuştu değerim 1 hafta sonra çağırdı alttan keseyi gördük bebeği de kısmen gördük kalbi de atmaya başlamıştı dün de yani adetim 17 gün geçti bebeği de kalp atışını da gördük duyduk çok şükür bu şekilde yola çıkarak gidebilirsin doktora geç döllenme vs olursa biraz geç görür duyarsın o sıkıntı olmaz sen doktor araştır iyi Bi doktora git adetin geçeli kaç gün oldu Bi anlatavikir misin durumunu
Teşekkür ederim benim beta 143 çıktı. Dün olcturdum ve gecikme olmadan olcturdum. Cuma yine gidicem yani ozaman tam 32 gün olacak. Haftaya bir gideyim ozaman. Bu doktor bulma işi de ne kadar sıkıntılı imiş. Bir türlü karar veremedim

Daha da beta testi bakılmasına gerek yok canim
Doktor istedi karnimdan göremedi ya dün ondan istedi hem bende ogrenmis oldun .. ama bugun karnimdan gördü çok şükür.
[/QUOTE]
Gözünüzaydın görmüşsünüz🌺 sizin regl şu anda ne kadar gecikti , betanız kaçıncı haftada o kadar arttı

Doktor istedi karnimdan göremedi ya dün ondan istedi hem bende ogrenmis oldun .. ama bugun karnimdan gördü çok şükür.
Gözünüzaydın görmüşsünüz🌺 sizin regl şu anda ne kadar gecikti , betanız kaçıncı haftada o kadar arttı
[/QUOTE]

Teşekkür ederim
Bilgilerim şöyle
Son Adet tarihim 5 mart
5 nisanda olmam lazımdı
Ama olmadım..
8 gün gecikmem var..
Adet tarihinden 5 gün önce kan verdim 26.6 betam cıktı..
Şuan 5+4 haftaligim
Betam 9856,72 cıktı..

X