2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Canım öncelikle gözün aydın darısı biz görmeyenlere Olumsuz düşünme
Mersinin neresindeler canım

Bende 4 yildir corumdayım. Doğma buyume ankara 2 cocugumuda ankarada dogurdum lokman hekim hastanesinde. 2 senede trabzonda yasamisligim var.

ben sadece folidoce kullanmaya basladim doktora danismadan. 2 hafta sonra gittigimde gebelik varsa ona gore tahlillerle vitamin yazar heralde bana da. bende dun zorla 2 litre ictim. paketli gida yemiyorum. kendimce seker diyetleri yapardim daha once. yine seker diyeti yapiyim diyorum. asitli icecek vs de icmem. ilkinde 25 kilo almıştım bunda ins 15i gecmem..

Hamilelikte süt acır derlerdi. Şehir efsanesi miymiş o ya
Ben Şubat ayında kestim memeden.
cok ama cok düşkün hele bide pandemi olunca travma yasatarak kesmeyim dedim bilmiyorum tadi değişti mi ama hala emiyo hele bu gece toplamda 2 saat birakmadi agzindan. sabah kadar döndü döndü emdi sipa.. insallah ben de bikac aya en azindan geceyi kesebilirim..

ben birakamadim bu gidişle zor bırakırım saglam bi is bulup kacmazsam simdi ne is yapıyosun peki :)

bence modunu hic düşürme. ilk hamileligimde 21 Haziran son adetti. 15 temmuzda cok silik cizgiyle ogrendim adete 3 gun kala. ama 2 agustosta kalp atisi diye gittiğimde minicik bos bi kese vardi yolk kesesi bile yoktu. bos gebelik büyük ihtimal ama 8.haftaya kadar bekleriz bu durumlarda dedi dr. mersine dugune gittim döndüm iki gun sonra 4 agustosta alttan muayeneyle keseyi ve zayif kalp atisini duyduk. dusunsene 6+4ken zar zor alttan göründü

Mersinin neresindeler canım

Yenişehir’de canım Yakın mısınız?
Hatta biliyor musun, benim oğlumun grubundan samimi olduğum arkadaşlardan biri de Mersin’de. Kayınvalidemlere gittiğimde 2 kez buluşmuştuk o arkadaşımla. Nerden nereyeeee

ben birakamadim bu gidişle zor bırakırım saglam bi is bulup kacmazsam simdi ne is yapıyosun peki :)

Evdeyim. Pis alıştım. Çalışmıyorum

Baktım çin takvimine bir koşu
Var mı bakanınız?
“Kıııızzzzzz” görünüyoooooor
Önce hayırlısı ve sağlıklısı, sonra da “inşallah” diyorum
bir oğlum olduğu için gönlümden geçen kız tabisi

Rabbim gonlunuze göre versin. ilk bebeğimde erkek hissediyordum cintakvimi de erkek diyordu. Nitekim erkekti bebeğim ama nasip olmadı. Bunda da erkek hissediyorum ama hiç bakmadım bu sefer bi ara bakayım

Evet doktorun verir kuzum gerekli takviyeleri.. ilk gebelikte baya almışsın ama ikincide daha bilinçli oluyor insan. Max 15 ile bitiririz inşallah

ilaç olarakta doktorum bana ilk kontrolümde sadece aspirin ve folic us ilaçlarını verdi. Günde 1 kez olarak bu ikisini kullanıyorum.

Maksimum yarım saat var mesafe olarak canım toroslardayız biz de , mersine gelirsen o zaman tanışıp görüşürüz inşallah diyelim :))

Allah hayırlısını versin canım gönlünden geçen olur inşallah bende hayırlısı diyorum ama benim de içimden geçen kız inşallah

ilkinde 25 kilo almıştım bunda ins 15i gecmem..

aynıyız senle ilkinde 22 kilo almıştım. Ama öyle böyle değil önüme ne gelse , saat zaman farketmeksizin ne istesem yedim. Üstelik benimki aşermek falan değildi tamamen hamileyim kafasına girmiştim oburluktandı. Şimdi çoooook dikkat ediyorum. Hatta doktorum bile bu kez “maksimum 7 kiloyla kapatacağız ona göre” dedi

Sagolasin canım ya, yani sonuç olarak üstten küçük de olsa gördü ama insan çok tedirgin oluyor, hemen kadınlar kulübü arşivine de baktım iyi kötü bir sürü yorum var, Rabbime kalmış birşey artık elden birşey gelmiyor hayırlısı ile beklemeye devam

ayni seyleri hissediyoruz :) ama diyolar ki oğlan olsa cok sevinirsin erkek kardesler birbirlerine arkadas da olur :) bende baktim kiz görünüyo ama dedikleri gibi yapıyomusun yaşına 1 yada 2 yas ekleyerek mi baktin sen de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…