2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben bir sey soyleyeyim de gülün.başlarda benimki emiyor saniyordum,taa ki gecen hafta yutkunmaya baslayincaya kadar.baktim arada yutkunuyor aa dedim demekki simdi emiyorha simdi de memeyi bazen aliyor bazen alamiyor da aldiginda da guzel vakumluyor cekemiyorum geri.ama sadece cene hareketi var,damagiyla da isiriyor gibi acitiyor.ama 3 5 kez ancak yutkunuyor.nasil ogretecegim ben cekip yutkunmayiboyle doymuyor,doymadigi icin saatlerce memede agliyor....cekmedigi icin goguslerimde cok agri yapiyor,sagmayla bile yumusamayan yerler var

Yaaa bana hep aç gibi geliyo söylediklerini hiç denemedim ben kendimi suçladım hep sütüm yok yetmiyo istemiyo diye Söyleidklerini deniyim bende çok saolll yaaa İnşallah çözerim
Gazi oluyor genelde öyle yapınca omzuna alıp gazini cikar canım zaten rahatlar emmeye devam eder
Bende avent biberon kullandım doğduğunda meme reddi olmadı zamanla sütüm arttı mamayi bıraktık
Günlük 3 litre su ve süt yapan takviyeler al stres yapma artar 30 CC cok iyi bence gününe göre

Bunu bi doktora danış canim, vardır bi sebebi, çene hareketi varsa emiyirdur sütü bence

Ya çok teşekkür ederim o kadar tecrübesizim ki

O yusumanayan yerleri masaj yaparak açman lazım yoksa mastite cevirir

Mamayı nasil biraktiniz sutunuzun cogaldigini nasil anladinizz?Banada anlatir misiniz ben mamayi birakmaya cesaret edemiyorum

Mamayı nasil biraktiniz sutunuzun cogaldigini nasil anladinizz?Banada anlatir misiniz ben mamayi birakmaya cesaret edemiyorum
Emzirdikten sonra mama teklif ettim icmedi,Kilo alımı da olması gereken kadr olunca yavaş yavaş mamayi biraktik.zaten aç olsa huzursuz olur canım

kızlara geçen hafta kalça ultrasonumuz vardı sağ bacakta hafif kayma gördü doktor 1 ay sonra tekrar baktırcaz sizler ne yaptınız
Bizim ilk ay cekildi 60 cikti. Cocuk doktorumuz sorun goemedi baska bie ortopedi doktoru yari kalca cikigi diyerek cift bez onerdi.
Kızlar ben bugün sütümü sağmaya başladım 2 satte 1 sağdım. 30cc bile çıkmıyo nerdeyse 2 göğsümden Benimle aynı durumda olan var mı? Mamayı bırakamıcam mecburen
2. Aya geldik hsla artmadi sutum. Pes etmek uzereyim. Sabah emziriyorum gun boyu mama veriyirum gece yatmadan sagip veriyorum 40 cc kdr anca oluyor

Allah yardımcımız olsun Sağdıkca artar diyolar

Kızlar ana kucağı almak istiyorum.Kullanan arkadaşlar oneri alabilirmiyim? Kolik bebek için hangisi daha uygun artık kollarım koptu sürekli kucakta bebeğim.

Bizim ilk ay cekildi 60 cikti. Cocuk doktorumuz sorun goemedi baska bie ortopedi doktoru yari kalca cikigi diyerek cift bez onerdi.
bizimilk usg çeken doktor herhangi bişey tak yada takma demedi sıkıntı yok dedi sonra içime sinmedi başka doktora götürdüm oda hafif kayma görmüş doktor dedi şimdi bakmayalımda bir ay bekleyelim tekrar bakarız dedi 16 şubata randevu verdiler o zamana kadar düzelebilir dedi yapmam yada yapmamam gereken bişey varmı diye ben sorunca istersen çift bez tak dedi bende ara ara çift bez takıyorum özellikle yatarken çünkü çok daralıyogün içinde takınca sen naptın takıyomsun çift bez

canım benim doğum hastanem 2 cücüğümüde orda doğurdum çocuk bölümünden nefret ettim ama bildiğin poliklinik doktorlarından ne kadar muayene ücreti acaba bendemi özeline götürsem diyorrum aslında benim özel doktorum vardı oğlumu götürdğüm ama muayene ücretleri aşırı yükselmiş götüremedim gene ona sami ulusa götürdüm kızımı

Çocuk bölümü kalabalık canim, sana tavsiyem içerde 2. Katta sosyal pediatri var, kimse pek bilmiyor, ordanda gidip randevu alıp muayene olabilir bebislerin, ya da özel hoca randevusu alıp hiç sıra beklemeden direkt hoca muayene edebilir. Ömer erdeve hocanın randevusu doktor takvimi sitesinden oluyor muayene ücreti 152 tl, ben basta randevu bulamadım hocadan sosyal pediatriye görürdüm kuzumu, orasida baya iyi.

ben sosyal pediatriiyide biliyorumda aylık kontrollere muayeneye götürebilcemi bilmiyodum iyi oldu öğrendiğim polikliniğine uyuz oldum çünkü oğlum oranın acili yüzünden zaattüre oldu

Kızlar bebeğin 1 ay aşısı geldi kara kara düşünmeye başladım. Hemşire odası o kadar soğuk ki anlatamam. Topuk kanı aldırmaya gittiğimizde soymuştu kilosuna falan bakmıştı. Üşüttü bebeğim. Ondan sonra da izleme falan götürmedim. Oda soğuk camlar da sürekli açık. Şimdi de aşıdan sonra yine kilo kontrolü yapacakmış. Offf offf nasıl engel olsam bilemiyorum. Bu arada aşıyı koldan mı yapacaklar uyluktan mı?

ben sosyal pediatriiyide biliyorumda aylık kontrollere muayeneye götürebilcemi bilmiyodum iyi oldu öğrendiğim polikliniğine uyuz oldum çünkü oğlum oranın acili yüzünden zaattüre oldu
Tabi götürülür csnim sosyal pediatriye. Sırada beklenmiyor..acili filan çok kalabalık gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…