2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bizde doğum yaptık çok şükür, epiduralli normal doğum oldu 2 3 ufak yırtık oldu hasar olarak, çok güzel bir hismiş doğum yapmak bebek sahibi olmak. Doğum yapacak olanlarda hayırlısıyla alsınlar kucaklarına inşallah 🙏
Merhaba Ocak annelerinden geliyorum. Öncelikle hayırlı olsun bebeğinizi sağ salim elinize almışsınız 😍 Ben de normal epidural düşünüyorum nasıl oldu dedikleri gibi sancısız mi belli bir açılmadan sonra biraz anlatabilir misiniz?🙏☺️

Merhaba anneler. Doğum yapanlar ne mutlu sizlere ben hala doğuramadım. Geçen hafta 3600 ve 52 cm di. Doktorum normal doğum olmayabilir iri bir bebek çünkü dedi 😞 sezaryenden çok korkuyorum çünkü etrafımdakiler 10.senede bile sancı çektiklerini söylüyorlar 😔😔 sizde durum ne?

Merhaba anneler. Doğum yapanlar ne mutlu sizlere ben hala doğuramadım. Geçen hafta 3600 ve 52 cm di. Doktorum normal doğum olmayabilir iri bir bebek çünkü dedi 😞 sezaryenden çok korkuyorum çünkü etrafımdakiler 10.senede bile sancı çektiklerini söylüyorlar 😔😔 sizde durum ne?
Bugun 24. Günüm, 0 sanci. Şehir efsanesi gibi şu sezaryen olayı, her vücut farklı tabi, doktorda onemli, ama şükür benim iyi geçti sezaryenim..

Maşşallah kuzuma annesi benim bebekte 3250 gram boyunu söylemedi doktor cuma sezaryen olacagim. Bizimkininde kafası bir hafta öndeymiş oyle dedi doktor umarim saglikla bebeklerimizi kucagimiza aliriz.

Maşşallah kuzuma annesi benim bebekte 3250 gram boyunu söylemedi doktor cuma sezaryen olacagim. Bizimkininde kafası bir hafta öndeymiş oyle dedi doktor umarim saglikla bebeklerimizi kucagimiza aliriz.
Amiin 🙏 benimki kilo almaya başladıktan sonra hep önde gitti. Ama ben ve eşim de normal yapıda değiliz. Bizden normal bi bebek beklemiyordu doktorum 😅

Allaaahım içimden çıktı dışıma yapıştı çocuğum 🥺 7/24 mememde. Uyuya kalınca yatağa bıraktığım an ağlıyo. Günlerdir üstümde uyuyup uyanıyo ve ağzında full meme var.. Meme uçlarım berbat halde. Lansinoh krem de gümüş kapak da işe yaramadı. Tecrübeli annelerden öneri bekliyorum 😢😢
çok kötü olmuş gerçekten sürekli kucakta çocuk çok zor göğüsün için vazelin çok fayda ediyo ben vaelin sürdüm bi kaç gün çok emziremedim sağdım verdim sütümü çay kompresi iyi geliyo bide ayva çekirdeği çayla ayva çekirdeğini ilk çocuğumda yapmıştım şimdikinde sadece vazelin ve sağmayla 1 haftada iyileşti

2 çocuğumda da o kadar rahat ve keyifli bir sezeryan doğum geçirdimki doktorlarımla sohbet ederek doğurdum snrasında da 3 4 saat içinde yürümeye başladım ilkinde pandemi yoktu 3 günde hastaneden çıktım ikincide 24 saat bile yatmadım evdeydim

çok kötü olmuş gerçekten sürekli kucakta çocuk çok zor göğüsün için vazelin çok fayda ediyo ben vaelin sürdüm bi kaç gün çok emziremedim sağdım verdim sütümü çay kompresi iyi geliyo bide ayva çekirdeği çayla ayva çekirdeğini ilk çocuğumda yapmıştım şimdikinde sadece vazelin ve sağmayla 1 haftada iyileşti
Bende sana ikinci çocuktada yara oluyor mu diye soracaktım :KK57: ilkinde ayva çekirdeği işe yaramamiştı bende desene kremle kalkanı da koyacağız hastane çantasına

Bazı Dr larin sezeryan demesini anlamıyorum ilk çocuğumu 4.060 Gr ve 51 cm suni sancıyla normal doğurdum zormuydu evet ama normalinden çok faydasını gördüm.şimdi Dr çıktım 3.800-3.900 diyor ama sezeryan demiyor bakalım hayırlısı

Sizin nasildi?bugune kadar normal diyem doktor haftaya sezeryanim varken evet geride dedi,dua edelim de bisey olmasin dedi.aglamaktan kanamam olacak diye korkuyorum.ama durduramiyorum kendimi..sizin nasildi olcumleriniz?
Ikili tarama ve sonrasında 1 hafta kafası geride dendi, 30. Haftalarda normal dendi.. doğuma yakında gelişimi geride boyu, kilosu, kafa çapı geride dendi.. Şükür doğurdum her şeyi normaldi

X