2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

neden kusuyorsun canım benimde 3-4 gündür migde bulantum var neden acaba ?
Cnim benimkisi 5haftadan beri olan bisey ama artik dayanacak gucum kalmadi. Srnin kusmana gelicek olursak 1.si bebek buyuyup mideye baski yptigi zaman oluyirmus.2.si usutunce kesinle bulanti kusma oluyir.3.sü doguma cok az bi zmn kaldigi icinde olabilir hele acilma baslamissa ozmn cok oluyor.

1.trimesterda bile bu kadar yaşamadığım mide bulantısı 2 gündür mahfetti beni 🤢 Yemek yesem dert, yemesem dert. Bebek yola girince mide rahatlar diyorlardı hiç de öyle değilmiş. Çocuğun kafası aşağıdan baskılıyo bıçak saplanır gibi, midem ayrı bulanıyo, kaburgam ayrı ağrıyo 😂😂 Bu son haftalar zormuş gerçekten.. Ama hala doğurasım yok, kalsın istiyorum 😬🙈😂

Dün doğum yaptım bn😊 37+4 de doğum oldu. Sabaha karşı çok az bi kanamam oldu ağrım yoktu ama yinede hastaneye gittik gidince doğum başlamış dediler acil olarak sezeryan a aldılar. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun kızlar
Allah analı babalı büyütsün inş

Kızlar dün gece ilk defa yalancı sancım oldu 2 3 kez, karnım toplandı ve sanki gaz sancısıymış gibi bir histi.takvimime göre 23 günüm kaldı, benimle aynı civarda olanların nasıl durumu yalancı sancı hissettiniz mi

Kızlar dün gece ilk defa yalancı sancım oldu 2 3 kez, karnım toplandı ve sanki gaz sancısıymış gibi bir histi.takvimime göre 23 günüm kaldı, benimle aynı civarda olanların nasıl durumu yalancı sancı hissettiniz mi
Benim yalancı sancılarım çok arttı. Karnım taş gibi sertleşiyor, kasıklarımda şiddetli batmalı sancı oluyor. Ama düzensiz zamanlı olduğu için yalancı olduğunu anlıyorum 😬 37+4’üm ama geçen haftadan başlamıştı. Sadece artık şiddeti arttı acısı çoğaldı.

Benim yalancı sancılarım çok arttı. Karnım taş gibi sertleşiyor, kasıklarımda şiddetli batmalı sancı oluyor. Ama düzensiz zamanlı olduğu için yalancı olduğunu anlıyorum 😬 37+4’üm ama geçen haftadan başlamıştı. Sadece artık şiddeti arttı acısı çoğaldı.
Aynı dönemde başlamış demek ki benimle, inşallah zamanında doğumun habercisidir buu

bende 36+4deyim sürekli karnım taş gibi toplanıyo sancı yok şu an ama gitsem nst ye kesin sancımda çıkar haftaya kontrole gittiğimde planlıycaz günü ama son günlerde hiç mi geçmez yahu :)

bende 36+4deyim sürekli karnım taş gibi toplanıyo sancı yok şu an ama gitsem nst ye kesin sancımda çıkar haftaya kontrole gittiğimde planlıycaz günü ama son günlerde hiç mi geçmez yahu :)
Son günler cidden daha heyecanlı, inşallah çok bekletmez bebekler bizi 🙏 :)

Dün doğum yaptım bn😊 37+4 de doğum oldu. Sabaha karşı çok az bi kanamam oldu ağrım yoktu ama yinede hastaneye gittik gidince doğum başlamış dediler acil olarak sezeryan a aldılar. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun kızlar
Gözün aydın olsun sağ salim büyütmeyi nasip etsin inşallah.ilk bebiş gelmiş

Kızlar bugün kontrolüm vardı.hersey yolunda çok şükür.sanci yok gelişimi normal.ama benim sıpa iki hafta önce baş gelisiydi şimdi dönmüş makat gelişi.ona biraz canım sıkıldı.gerçi Dr 37 kadar dönebilir diyor ama.içeride yeri kalmadı diyordum hangi ara döndü ya :cry:
Bu arada hala çantamı hazirlamadim gerçi bı iki eksik kaldı çamaşırlarda hazır bı çantaya girmesi kaldı.en kötü eşim evden toplar getirir artık. büyük bı istikrarla çalışmaya da devam ediyorum iş yerinde dogurmazsam iyidir :KK70:

Kızlar bugün kontrolüm vardı.hersey yolunda çok şükür.sanci yok gelişimi normal.ama benim sıpa iki hafta önce baş gelisiydi şimdi dönmüş makat gelişi.ona biraz canım sıkıldı.gerçi Dr 37 kadar dönebilir diyor ama.içeride yeri kalmadı diyordum hangi ara döndü ya :cry:
Bu arada hala çantamı hazirlamadim gerçi bı iki eksik kaldı çamaşırlarda hazır bı çantaya girmesi kaldı.en kötü eşim evden toplar getirir artık. büyük bı istikrarla çalışmaya da devam ediyorum iş yerinde dogurmazsam iyidir :KK70:
Bende daha çantamı hazırlamadım ani bişi olsa ortada kalıcam öyle

Maşallah güzelce ilerlesin gebeliginiz, bebiş son anda donmuş makata ama yine döner canim doğum pozisyonuna.. Benim.kiz 3 aydır hep makatti o yüzden umudum yoktu ama seninki donuyor masallah🙏 ise gitmek zor ama az kalmış 37 ye az daha sabir. Çantayı kaba taslak hazırlayın nolur nolmaz

Selam kızlar ben dün Doğum yaptım ilk doğumum allah herkese kolaylık versin ama Bebişimi kucağıma bile alamadım çigerlerde sıkıntı çıktı şehir hastanesinde Doğum yaptım ama bebişimi burda yoğun bakımda yer olmadığı için Acıbadem’e sevk ettiler
Ay canım inşallah çok yakında yanına gelir kilosu mu azdı günü de iyi gibi olsun üzülme doğumun sağ salim olmuş ya 😊

Selam kızlar ben dün Doğum yaptım ilk doğumum allah herkese kolaylık versin ama Bebişimi kucağıma bile alamadım çigerlerde sıkıntı çıktı şehir hastanesinde Doğum yaptım ama bebişimi burda yoğun bakımda yer olmadığı için Acıbadem’e sevk ettiler
Masallah tebrik ederim. Allah anali babali buyutsun. Erken dogumlarda cigerleri tam gelismemis olabiliyor. Insallah cabuk toparlanacak bir durumdur. Allah yardimciniz olsun

X