2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bu topiktende tahmin istyrum. Doktorum cinsiyeti göremedi bugn ama kza benzettim dedi

Cuma kontrole gittiğimde 2li test düşünüyor musun dedi evet dedim. Muayeneden sonra da o zaman 14 ünde gel hem cinsiyetine bakalım hem de 4 lü yapalım dedi. 2li yapmadan direkt 4 lü yaptıracak bana sanırım
Aynen ben gittiğimdede 3lü yapalım dedi ama 2li giibi keisn sonuç vermiyomuş

Aynen bugun de baktı bişey göremedi ama kıza benzettim dedi
Ay şaka gibi bu doktorlar, insani alıştırıyorlar basta sonra hoop değiştir. Sağlıklı olması mühim olan tabiki ama yinede hevesleniyorsun kaç haftada. Yine net bisey dememiş kuzu bi sonraki randevuyu beklemekten başka çare yok

Damar dediğiniz nasıl birşey ya anlamadım

Aynen öyle hevesi kırılıyo gbi oluyo ama dedğin gbi sağlıklı olsun da inşallah. 17. Haftayı beklcrm artık gösterrse . Bide 11. Haftadan sonra değişme olablr mi sanmyrm ama bilemyrum da .

Ay abimlerde aynısını yaptılar.önce kız gibi dediler sonra erkek 5. Aya kadar net birşey söylemediler 5. Ayda kız dediler.yenğem çok kötü olmuştu evladımı elimden aldılar sanki demişti
Demeseler olcek netleşince diyin demi napalm buna da şükür

Cinsiyet değişmez kuzum tee döllenme sırasında bellidir. Sadece doktor yanlış görmüştür

Cinsiyet değişmez kuzum tee döllenme sırasında bellidir. Sadece doktor yanlış görmüştür
Demi . Fotoğraftki de pipi dedi söylemesi ayıp doktr. O fotoğrafı göstrdm buna bakıp erkek demiştnz dedm evet bunu görsem direk erkek derim dedi. E dedm acaba kordon yada başka bişey mi olamaz dedi. İyice beynimi bulandırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…