2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ya da erkenden gidip doktora genel kan sayımı yaptircaksin kuzum. Ona göre versin ilaç. Gebelik değişik bi süreç valla her şeyi özen istiyor
Gidip de testleri özelde yaptırmak istemiyorum. Sağlık ocağı gebelik izlemi açıyor zaten bütün tahlilleri yapıyor. Önümüzdeki hafta o sonuçlarla giderim artık

Ahahha şurda kendımı gördüm . Ben betanın kaç çıktığını normalmı yükselmesı felan sordum
Geçen gün ablam aynı şu tepkıyı verdı ben teste ıkı çizgiyi gördüm mü tamam hamıleyım dıyordum beta ney. Nasıl yükselır kaç yukselır senden duydum dedı ( kendısının 4 çocuğu var )

kayıplar olunca herseyı takıp edıyoruz mecbur .. doktorcugumda maşallah hepsı deftere yazılmış gıbı takır takır söylenıyor dedı garıbum

Normalde ben evhamli bir tipte değilimdir ama Rabbim kimseye bu kaybı yaşatmasın benim birde ilk gebeliktı, şok oldum resmen sonraki gebelikte tabiki ister istemez çok sıkıntı yaşadım birde benim kız bir tembel çıktı hiç karnımda hareket etmiyordu birşey mi oldu diye diye eve nts aleti almayı bile düşünmüştüm yani o kadar , geçenlerde biri bir sohbet ortamında gerile gerile ben bir hamile olduğumu öğrenince doktora giderim birde doğuma yakın deyince tepem attı valla ben dedim bende öyle gördüm büyüklerimden ama insanın başına böyle birşey gelince endişe etmeden olmuyor birde hormonlar tabi değişik şimdi, ne yapalım hayırlısı

Tebrikleri canimm. Ne kadar gençsin maşallah sağlıkla gelsin bebisin son adet tarihi? Beklenen doğum tarihini de yaz canim ekleyeyim.
Teşekkür ederim canım genç anne olucaz rabbim nasip ederse son adet tarihim 22şubat doğumda 3 Aralık oluyor ama henız doktora gitmedik kan değerine göre 5 haftalık gözüküyor

Teşekkür ederim canım genç anne olucaz rabbim nasip ederse son adet tarihim 22şubat doğumda 3 Aralık oluyor ama henız doktora gitmedik kan değerine göre 5 haftalık gözüküyor
Kaç cıktı beta canim.? Adetin üzerinden bi 10 geçince kese gözüküyor

Maşallah canim. Keseyi görebileceğin bi değer. 1 hafta daha beklersen kalp atışını bile duyabilirsin. Sağlıkla sıhhatle gelsin bebisin bu arada folik asiti ihmal etme
Teşekkür ederim canım hepimzinki inşallah sağlıkla gelsin 1hafta daha beklyiö ozamn ikisini bir görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…