2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Hormonlar değişiyor sonuçta canim hepimzde farklı belirtiler oluyor. Belki bu yaşadığında gebelik belirtisidir

Günaydın kızlar, muayeneye bir gideyim dedim bu sabah için rahim kalınlığına falan baktırmak ta istedim biraz da ondan. Gitmişken betaya da bakarlar herhalde.

Bende belirti yok sabahlari mide bulantım hafif bi sekilde hep olur zaten. Ekstra biseu yok

Güzel haberlerini bekliyoruz kuzumm
Güzel haberlerle gel canım benim
Günaydın:) Doktor 4+1, 4+2 gibi dedi ama benim hesabıma göre 5+1 de keseyi gördük çok şükür. Daha çok minik 6.4 mm yazıyor. Gebelerin 3te 1inde tam 2 kat artış gözlenmez boşuna strese sokma kendini dedi doktor. Geçen artışı çok olmayan bir hastam kucağında bebeğiyle geldi dedi. İçim daha rahat.

Degere göre haftası belli olurmu ki ben erken döllenmeden süpeleniyorum.

Degere göre haftası belli olurmu ki ben erken döllenmeden süpeleniyorum.
Ben yumurtlamayı bildiğim için 5+1 diye hesapladım canım değere göre bakarsan çok net olmayabilir. Mesela 5000 değerin vardır ama hem 5. hem de 6. hafta aralıklarına girebilir.
  • Gebeliğin 5. haftasında 18 - 7.340 mlU/mL.
  • Gebeliğin 6. haftasında 1.080 - 56.500 mlU/mL.

Evet degerden belli olmaz böyle ise usg anlıyacağız artık.

Oy maşallah kuzum ekliyorum kese bilgini. Rabbim kalp atışını duymayi da nasip etsin

Tamam canım, amin inşallah tabloda olan olmayan herkes güzel haberlerle gelsin, sağlıkla da kucağımıza alalım inşallah
Benim 30mkasom
Tamam canım, amin inşallah tabloda olan olmayan herkes güzel haberlerle gelsin, sağlıkla da kucağımıza alalım inşallah
Benim 30 kasım gözukuyor ama 1 Aralık da olabılır yanı hemen hemen aynı zamanlarda gene kalmışız sızınle hayırlı olsun ınsallah Allah sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip eder. Haftaya salı günü kalp dinlemek ıcin randevumuz var. Dun bıraz lekelenme oldu kahverengı doktor ıgne attı rıske atmamak ıcın aslında normal bu dönemlerde ama rıske atmayalım dedı. Arada adet sancısı gıvı sancı gırıyor ama cok sıddet lı degıl. Son derece heyecanlı bu surec. Aslında hayalım hamıle kalınca biriken tum kıtapları okumakta ama elıme aldıgım kitaba odaklanamıyorum hemen telefonu elime alıp google aratıyorum içinde bulunduğum hamılelık haftasını :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…