2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende doktordan çıktım yine geç dollenme dedi aslında geçen hafta da geç dollenme demişti geçen haftaya göre 7+0dim şimdi 6+5dedi aslında 7+4um adete göre.kalp atışını duyduk çok zayıf ama duyduk. Birde karından o kadar gördü ki nasıl gaziniz var öyle sis bulutu gibi ilk kez bulamıyorum dedi 14haziran a gün verdi ikili tarama için

Ben 7+4 de adete göre bugün zayıf birşey duydum doktor 6+5dedi merak etmeyin olmaz inşallah bayramdan sonra kocaman olur duyarsınız hayırlısıyla.

Kuzum geç döllenme ise görünmemesi normal. Güzel düşün bayram sonrası hem görür hem kalp atışını duyarsın.

Oy maşallah canim sağlıkla büyüsun.hajahha bazen gazdan oyke oluyor

Canım geç döllenme olabiliyor.bayramdan sonra gümbür gümbür duyarsın sesini

Yumurtanın geç oluşması canım.zaten çatlatan yumurta oluştuktan 24 saat kadar canlı kalabiliyor

Kontrolden çıktııım o kadar hareketli ki sürekli kıpırdıyor ellerini kaldırıyor 3,5cm olmuş, şu an her şey sağlıklı. 3 hafta sonra da ikili tarama var.
Hay maşallah ne güzel bir histir o. Demek o kadarcıkken bile ultrasonda elini ayağını görebiliyoruz. Ay hadi inşallah

Hadi gözün aydın canım
Chocalete 'in dediği gibi başı veda eder gibi olmuş ama sonunu okuyunca rahatladım daha ne aşamalarını birlikte göreceğiz bebişlerimizin. Yeni başlıyoruz yani.

Hadi gözün aydın canım
Chocalete 'in dediği gibi başı veda eder gibi olmuş ama sonunu okuyunca rahatladım daha ne aşamalarını birlikte göreceğiz bebişlerimizin. Yeni başlıyoruz yani.
Yaaa bazen msjla insan kendınj ifade edemiyor ama buradayım ben hepınızı görmeden cok sevdım allah razı olsun

Yaaa ne kadar guzel.demekki geriden gelebiliyor sat a uymak zorunda degil...14 hazirana cok var sanki.ama demekki gayet saglikli ki sık sık kontrole cagirmiyor masallah

6+2 zaten erken ki hic bisey olmaz merak etmeyin.tam net 8.haftada duyulurmus zaten.sabrimizi enerjimizi umudumuzu asla azaltmiyoruz

Ya masallah masallahsaglikli olsunda duymasak ta olur simdilikayrica aminnnn 4gozle bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…